امارات متحده عربی می خواهد به مردم ارسال به مریخ است. اما برای اولین بار یک عمل دور بر روی زمین است.

امارات متحده عربی فرستاده اولین فضانورد به فضا برای یک هفته در پاییز گذشته; آینده کشور فضانورد ماموریت خواهد آخرین طولانی تر باقی می ماند اما بسیار نزدیک به خانه.

این ماموریت هشت ماه اما ارسال خدمه آن تنها به مسکو که در آن شش می تواند فضانوردان را در انزوا زندگی می کنند و کار بر روی علم و فناوری پروژه های است که می تواند به نفع یک crewed ماموریت به مریخ. از کسانی که crewmembers یکی خواهد تگرگ از امارات متحده عربی. آنالوگ ماموریت اولین پروژه بزرگ تحت اجراء از مریخ 2117 پروژهکه با هدف تسهیل انسانی پایدار اکتشاف در مریخ طی یک قرن.

“این است که ما تعامل و مشارکت در آنالوگ ماموریت” عدنان AlRais مدیر برنامه مریخ 2117 در امارات متحده عربی, Mohammed Bin Rashid مرکز فضا گفت: Space.com. “این است که رفتن به اولین گام در آماده سازی خود ما آزمایش امیدوارم انجام می شود و در آینده بشر spaceflight.”

مرتبط با: Hazzaa علی Almansoori: 1 اماراتی فضانورد را از ایستگاه فضایی ماموریت در عکس

امارات متحده عربی مریخ آنالوگ پروژه در حال وقوع است از طریق ناسا شباهنگ برنامهاجرا می شود که ماموریت های آنالوگ در یک مرکز پزشکی در روسیه است. امارات متحده عربی امضا در یک ماموریت است که برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه نوامبر و در ادامه از طریق جولای 2021 از جمله در مجموع شش crewmembers.

یکی از کسانی که crewmembers و یک عضو از خدمه پشتیبان انتخاب خواهد شد توسط امارات متحده عربی به عنوان آن را با این نسخهها کار برای ساخت فهرستی از آنالوگ فضانوردان. اولین ماموریت کارکنان از 10 فینالیست انتخاب از بیش از 100 متقاضیان در یک فرایند است که در ماه فوریه آغاز شد. فینالیست آنها مرکز فضایی است که هنوز شناسایی کامل پزشکی و روانی تجزیه و تحلیل و اضافی مصاحبه قبل از آنالوگ فضانورد و پشتیبان گیری در حال اعلام کرد در ماه مه.

در طول این روند این تیم انتخاب آنالوگ فضانوردان نیز مشورت Hazzaa علی Almansoori که پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی به صورت یک هفته در ماه های سپتامبر و اکتبر و پشتیبان گیری, Sultan Al-Neyadi. “ما قطعا استفاده از تجربه خود را” AlRais گفت. “آنها شده اند از طریق چیزی شبیه در طول آموزش های خود را برای اولین ماموریت است.” علی Almansoori و آل Neyadi نمی خواهد شرکت در آنالوگ ماموریت خود را با این حال; در عوض, آنها متمرکز خواهد شد و این کشور در حال حاضر فشار برای استخدام جدید فضانوردان برای پروازهای فضایی ماموریت.

پس از انتخاب این دو می تواند فضانوردان را کامل چند ماه آموزش در امارات متحده عربی از جمله آموزش ، بعد از آن به روسیه برای آموزش های اضافی و یک هفته دو تمرین را اجرا کنید. اگر همه می رود و خدمه را “استقرار” در ماه نوامبر به مدت هشت ماه از انزوا.

در طول ماموریت خدمه خواهد کار بر روی طیف وسیعی از علم و فناوری از جمله پنج طراحی شده توسط دانشگاه در امارات متحده عربی طراحی شده اند که برای مقابله با اولویت برای طولانی مدت اکتشافات فضایی مانند سلامت روان در انزوا و اثرات در بدن از جمله بر روی سیستم قلبی عروقی. “با مریخ 2117 ما در حال تمرکز بر مناطق خاص که در حال چالش هایی که ما در حال رفتن به چهره در سطح مریخ وقتی که می آید به مانند غذا و آب و امنیت انرژی و فن آوری های ما نیاز” AlRais گفت. “کسانی که چالش های ما در مواجهه با آنها را بر روی زمین [به عنوان].”

امضای پروژه در مریخ 2117 برنامه خواهد شد که امارات متحده عربی خواستار مریخ شهر علم فضا و علوم زیستی مرکز تحقیقات که در نهایت میزبان آنالوگ ماموریت. اما امارات متحده عربی خواست که طراحی می شود مطلع اولیه آنالوگ ماموریت و نمی خواهید به صبر برای شرکت در چنین پروژه هایی تا این تاسیسات ساخته شده است.

“مریخ شهر علم است ما پلت فرم” AlRais گفت. “با مریخ شهر علم ما اساسا در مرحله که در آن ما در حال شناسایی نیازهای مشخصات و طراحی. ما می خواهیم به توسعه دولت از هنر و امکانات اینجا.”

AlRais تاکید کرد که یک هسته اصل امارات متحده عربی برنامه های فضایی آغاز شد که در سال 2006 شده است برای رفتن عمیق در برنامه های خاص به عنوان یک راه برای ایجاد ظرفیت به سرعت. این کشور امیدوار مریخ 2117 و آن انسان spaceflight برنامه — که eyeing بیشتر ماموریت به ایستگاه فضایی و همچنین آینده پرواز به ناسا پیشنهاد قمری دروازه و مریخ — خار که نوع جامد پایه و اساس است.

“به عنوان یک جوان ملت ما موفق به دستیابی به بسیاری از چیزهایی که بر روی زمین است. ما باید تمام فرصت ما تمام امکانات برای کمک بین المللی” AlRais گفت. “مریخ یک هدف. ما در حال رفتن به رفتن به مریخ و فراتر از آن با چنین چشم انداز بلند مدت که ما در کشور است.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>