مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اطلاعات غلط دستگاه

اطلاعات غلط نیست فقط در مورد نهفته است. دروغ عادی هستند. امری عادی است. هر کسی می تواند تولید یک دروغ حتی قوی یکی. اما نادر پزشکان از اطلاعات غلط است که می تواند با موفقیت سرکوب حقایق است که رقابت خود را با دروغ. صرف دروغ گفتن است تازه ساعت. خاموش کردن صدای کسانی که ممکن است اختلاف نظر دارند—که از مشخصه های جدی و خطرناک اطلاعات غلط مبارزه است.

تونی Fauci شده است مدیر برجسته کشور موسسه برای مطالعه بیماری هایی مانند coronaviruses—موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—برای سه و نیم دهه است. او یک فرد ایده آل برای صحبت کردن با یک وحشت زده و عصبی ملت درباره مذاکرات COVID اپیدمی; Fauci تخصص به عنوان یک پادزهر قوی به اطلاعات غلط چرخش از طریق رسانه های اجتماعی و شروع به از بین بردن worm راه خود را به رسانه های سنتی. فقط به عنوان او تا به حال در طول های اخیر Zika اپیدمی ابولا شیوع HIV بحران و در موارد متعدد دیگر که بیماری های عفونی بزرگ از loomed در اخبار, برنامه ریزی او برای صحبت در چهره ملت و دیگر صبح روز یکشنبه بحث را نشان می دهد. او خواهد بود یک منبع قابل اعتماد در یک زمان هنگامی که آن را سخت به تشخیص واقعیت از حدس و گمان از داستان خالص.

مشکل این بود Fauci را ارزیابی هشیارانه از تهدید از این ویروس در تقابل با رسمی کاخ سفید, حزب, خط: که در عرض چند روز تعدادی از موارد در ایالات متحده خواهد بود “را به نزدیک به صفر” و این که “ما به سرعت در حال توسعه یک واکسن” است که به نجات آمده است اگر ویروس می شکند. بنابراین Fauci به زودی کردم کلمه ای که او نمی تواند صحبت می کنند با مردم مگر اینکه مجاز توسط کاخ سفید است. پنج برنامه ریزی حضور در روز یکشنبه نشان می دهد: لغو شود. هر چند Fauci اصرار دارد که او را محدود کرده است و پس از چند حضور در رسانه ها, تاثیر و نفوذ یک کسری از آنچه در آنها خواهد بود اگر او قادر به صحبت به آزادانه او معمولا می تواند. در نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن عبور خط به آشکارا سرکوب صدای دولت دانشمندانی که احتمالا ممکن است او را در تضاد.

کلمه “آشکارا” مهم است چرا که تلاش برای سرکوب دانشمندان نظرات در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی عمدتا در پشت صحنه. مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی به حال شده است در چند هفته قبل از گزارش حافظه holing آغاز شد; به زودی وب سایت های دولتی ظاهرا پاک از حمله واژه هایی مانند “تغییر آب و هوا.” در مراکز کنترل بیماری ها—یک کلید آژانس در برخورد با COVID—دانشمندان مسدود شد از صحبت کردن. فقط به عنوان Fauci نمی تواند صحبت می کنند به مطبوعات بدون درخواست اجازه دانشمندان در CDC مسدود شده اند از صحبت با خبرنگاران از جمله “هر یا همه مکاتبات با هر عضو از رسانه های خبری و … از جمله[ing] همه چیز از رسمی درخواست مصاحبه به اساسی ترین اطلاعات درخواست”—با فشار ماموران در آتلانتا که به ندرت به نظر می رسد مایل به اعطای مجوز است.

این مرحله برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی برای خفه کردن صدای دانشمندان بود قبل از اینکه او حتی یک سوسو زدن در ایران با چشم. برای سال, روزنامه نگاران شده اند شکایت در مورد مطبوعات افسران مسدود کردن دسترسی به دانشمندان دولت که چیزی مهم است که می گویند حتی—به ویژه—در CDC. سازمان های دیگر بیش از حد; FDA حتی تا آنجا پیش رفت که برای ایجاد یک داخلی نظارت عملیات را به سکوت و آنچه در آن تلقی “توهین آمیز”—بخوانید: شرم آور—اطلاعات منتشر شده توسط برخی از دانشمندان است.

ما در حال حاضر وارد ballgame. قبل از ما تا به حال desultory تلاش برای خاموش مخالفان تا قبل از آنها می تواند شرمسار دولت; در بیشتر زمان عادی این بود که دلخوری به جای یک تهدید عمده برای دموکراسی است. اما در حال حاضر ما باید چهره این واقعیت است که ما در حال دیدن یک جدی وحشتناک در مقیاس کامل دولت اطلاعات غلط کمپین—اداری سرکوب حقیقت علمی در حمایت از از لحاظ سیاسی قابل قبول داستان در عمل است. و در یک لحظه زمانی که جامعه ما نیاز به قابل اعتماد اطلاعات علمی ترین و خطرناک ترین منبع اطلاعات غلط در ایالات متحده تبدیل شده است و ما خود رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de