مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله سلامت عمومی حمایت

ما به عنوان خوانده شده را علامت سالگرد 50 از زمین های روز کشور است که در تلاطم وحشتناک بحران بهداشت عمومی. در این بار از جان گذشته ما یادآوری می شود که حفاظت از بهداشت عمومی است که برترین وظیفه دولت ها—و که ما رفاه اقتصادی بستگی دارد دولت ما مجدانه انجام این مسئولیت.

در این سال همچنین علائم 50 سالگرد تاسیس سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) که ماموریت است که برای حفاظت از سلامت ما و محیط زیست است. در عین حال سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler است که به طور فعال در حال کار برای تضعیف می کند که ماموریت stymying سه عمده سلامت عمومی حمایت فقط در سه هفته گذشته: خودرو تولید گازهای گلخانه ای و استانداردهای بهره وری ذرات استاندارد و نیروگاه جیوه و مواد سمی هوا استاندارد.

بیش از پنج دهه در کنگره به تصویب یک چارچوب قوانین از جمله قانون هوای پاک و آب پاک عمل می کنند که باید تحویل عمومی مزایای بهداشت و درمان به ارزش تریلیون ها دلار بهبود محیط زیست و قادر ساختن مردم به رهبری سالم و طولانی تر زندگی می کند. این شالوده قوانین به طور منظم به روز رسانی به منعکس کننده پیشرفت در درک علمی در درک علمی از خسارت آلودگی باعث به سلامت انسان و محیط زیست, در حالی که همچنین رانندگی تصویب مقرون به صرفه کاهش آلودگی فن آوری. در سطح ملی ما هوا و آب تبدیل شده اند به طور قابل توجهی cleaner بیش از نیم قرن گذشته دست در دست با رشد اقتصادی است.

در عین حال بیشتر باقی مانده است که باید انجام شود به خصوص که وجود دارد بیش از حد بسیاری از جوامع—اغلب جوامع از رنگ و کم درآمد جوامع—که هنوز هم تحمل بار سنگین از آلودگی است. تجمعی تلفات این نامتناسب خطر است واضح تر از همیشه امروز به عنوان مطالعات اخیر نشان می دهد که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض سطح بالایی از آلودگی هوا—به طور خاص از ذرات ریز—افزایش خطر ابتلا به COVID-19 مرگ و میر.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اداره حفاظت محیط زیست ما در حال از دست دادن زمین. نه تنها حال موجود بهداشت عمومی حمایت بودن نورد علمی چارچوبی برای ما چگونه ایجاد این حمایت تحت محاصره است. به توجیه اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست مدیر ویلر بارها انکار کرد و یا نادیده گرفت حیاتی حقایق علمی از جمله تغییر آب و هوا و شواهد اپیدمیولوژیک ارتباط ذرات آلودگی به افزایش مرگ و میر.

سه اخیر اقدامات انجام شده در میان یک بحران بهداشت عمومی—به وضوح نشان می دهد دامنه و سنگدلی و دامنه این دولت آسیب رساندن به ثبت در سازمان حفاظت محیط زیست. در حالی که چرخ مسائل اظهارات preening بیش از چند دهه از محیط زیست پیشرفت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاهی آن میل برای تمیز کردن هوا و آب سازمان حفاظت محیط زیست بوده و مشغول پاره کردن بسیاری از قوانین که کمک کرده اند تحویل که پیشرفت—مهندسی فرایند به چشم پوشی از علم و نتایج آنها می خواهند. فقط در عرض سه هفته گذشته ما دیده می شود در خرد کردن حملات سلامت عمومی حمایت:

عقب خودرو تولید گازهای گلخانه ای و استانداردهای بهره وری در مارس 30. با ساخت اتومبیل های بیشتر کارآمد استانداردهای خودرو رانندگی کردن آلودگی و صرفه جویی در مصرف پول—یک پیروزی روشن برای مصرف کنندگان و محیط زیست است. اما دولت را واژگون علم به روده این قوانین قرار دادن در پایان از دست دادن یک توافق بد منجر به بدتر شدن آلودگی هوا و افزایش دی اکسید کربن و سوخت بالاتر هزینه.

امتناع تقویت ذرات آلودگی استاندارد در مارس 14. ذرات آلودگی هوا هر دو مشترک و خطرناک است. به طور پیوسته جمع آوری شواهد علمی روابط حتی در سطوح پایین قرار گرفتن در معرض اثرات منفی سلامت. اما به جای محکم کردن استاندارد برای از بین بردن هزینه بهداشت و درمان بار ذرات آلودگی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم گرفتند به غرفه استاندارد به جای اقدام مقابله به منافع عمومی و در تضاد مستقیم به مشاوره پانل مستقل از علم که کارشناسان هشدار داده بود که استانداردهای فعلی نمی شد حفاظتی کافی است.

تضعیف قدرت گیاه جیوه حمایت در آوریل 16. آلودگی جیوه از نیروگاه های زغال سنگ به مدت طولانی شناخته شده است که برای مطرح شدید تهدید برای بهداشت عمومی به خصوص در حال توسعه ریه ها و مغز کودکان. پس از یک دهه مبارزه برای پیاده سازی کنترل جیوه و مواد سمی هوا استاندارد (تشک) نهایی شد در سال 2011 به سرعت رانندگی قابل توجهی کاهش آلودگی جیوه به عنوان نیروگاه های زغال سنگ آمد به انطباق. اما برگ برنده دولت در حال حاضر appallingly مشخص است که این موفقیت آلودگی حمایت مناسب نیست و لازم است توجیه نتیجه آن توسط upending دیرینه حقوقی و اقتصادی و نظارتی سابقه در هزینه تجزیه و تحلیل سود برای رد و مهم دسته بندی از مزایای بهداشت و درمان.

خرابه از گذشته سه هفته است که بخشی از یک الگوی. بیش از سه سال سیاسی انتصاب در سازمان حفاظت محیط زیست را هدف گرفته در حوزه بهداشت و محیط زیست حمایت هر زمان قرار دادن بهداشت عمومی در خطر است. و این دولت است که به وضوح با انجام حملات خود را. آینده اقدام خواهد دکل بازی بیشتر شکستن از آژانس دیرینه شیوه برای ساخت ضریح عمیقا ناقص روش انجام سود-هزینه تجزیه و تحلیل خواهد شد که در نتیجه شدت undercounting عمومی مزایای بهداشت و درمان از برش آلودگی همه برای توجیه ضعف قوانین و مقررات.

به عنوان آنها به نورد استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست نیز در کنار دانشمندان محدود فرصت برای تعامل کاهش ملاحظات زیست محیطی عدالت پیامدهای اقدامات خود و تضعیف اجرای—حتی با دادن یک پاس رایگان به آلوده در طول COVID-19 بحران است.

این حملات در بهداشت عمومی صدمه دیده همه ما است اما نه به همان اندازه. افریقایی, امریکایی, لاتین, قبایل و جوامع کم درآمد خرس نامتناسب بار بر در ایستاده نژادپرستی و تثبیت نابرابری اجتماعی و اقتصادی. کودکان و افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط بهداشتی نیز در افزایش خطر از آلودگی است. این ملال انگیز اقدامات مطرح هزینه بالاتر به آسیب پذیر ترین جوامع است.

وجود دارد یک شعاع از نور: زمینه علم و استانداردهای ثابت کرده اند انعطاف پذیر در دادگاه. دولت مواجه شده است و تکرار تلفات زمانی که آنها سعی کنید به دکل روند و آن را به احتمال زیاد به رخ می دهد دوباره با آخرین یورش بهداشت عمومی حملات. (افشای کامل: اتحادیه دانشمندان نگران است که حزب به دادخواهی به چالش کشیدن سازمان حفاظت محیط زیست اقدامات اخیر در برخی از rulemakings.)

و مردم در سراسر کشور ما در حال ایجاد یک متنوع و قدرتمند جنبش خواستار بهتر تماس برای حل بحران آب و هوا اصرار بر حق به آب آشامیدنی ، این روز زمین جوان مردم را در خط مقدم با صدای بلند خواستار آینده ای روشن آنها سزاوار است.

پنجاه سال بر ما جشن پیشرفت است که ساخته شده است, ما در برابر کسانی که به خطر انداختن که پیشرفت امروز ما به مبارزه برای پیشرفت است که باید بیاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im