مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مقابل کودکان

کودک-امن صندلی ماشین. سرب ، کودک-مقاوم در برابر بسته بندی در آیتم های خانگی. راهکارهایی برای حفظ خطرناک آلودگی هوا و آلودگی های شیمیایی در چک. در طول سال دولت ما علوم را مطلع پادمان در محل برای محافظت از بچه ها از این و دیگر خطرات رانندگی نوآوری و کمک به کودکان و نوجوانان منجر شود زندگی سالم. کودکان سزاوار دسترسی به آب تمیز و امن و سالم و امن محیط های که در آن به زندگی می کنند, یادگیری و بازی. آنها شایسته یک دولت است که خود را به عقب.

یک گزارش جدید از اتحادیه دانشمندان نگران تحت عنوان به خطر انداختن نسل: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله در علم آسیب رساندن به کودکان, سلامت, اسناد راه است که آژانس های فدرال را نادیده گرفتن دانشمندان و مشاوران و تصمیم گیری است که در مقابل محکم مبتنی بر شواهد علمی و منافع عمومی. در ده مورد مختلف مطالعات ما نشان دادن بتن اثرات تصمیم گیری را به عقب و یا تضعیف محیط زیست یا بهداشت عمومی سیاست اثرات منحصر به فرد است که تاثیر می گذارد کودکان در هر دو کوتاه مدت و دراز مدت.

خطر فوری

اثرات برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گیری ها در حال حاضر توسط کودکان و خانواده ها است.

تعداد به یاد می آورد از محصولات کودکان کاهش 60 درصد بین سال 2016 و 2017 و به جای رسیدگی به مشکل این سازمان حذف یک تیم با پیدا کردن معیوب محصولات کودکان در سال 2018 است. امروز به یاد می آورد از محصولات کودکان هستند در پایین ترین سطح خود در یک دهه و تعداد جریمه های وضع شده برای شرکت های بزرگ سوء است به نصف کاهش یافته است.

ضعیف تر هوا-آلودگی قوانین می تواند در معرض کودکان به سطوح بالاتری از آلاینده ها مانند ذرات ریز و سطح زمین ازن و در نتیجه صدها هزار نفر از حملات آسم بیماری تنفسی و از دست رفته روز مدرسه است که می تواند مانع شده اند. سیاست های غیر انسانی در مرز ایالات متحده و مکزیک را به معنای جدایی کودکان از عزیزان خود که تهدید فوری و دراز مدت سلامت جسمی و روانی از کودکان و اعضای خانواده که در حال حاضر شده است از طریق unimaginably شرایط دشوار است.

در دراز مدت خطرات بهداشتی

دولت است که به خطر انداختن رشد کودکان و سلامت طولانی مدت زمانی که آن را رها علم مبتنی بر قوانین است. حمایت شده اند نورد به عقب است که باید با جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مواد سمی مانند سرب, آزبست, chlorpyrifos و هر و polyfluoroalkyl مواد (PFAS). دولت نیز با صدور چند قوانین محدود کردن دسترسی به کمک های غذایی برنامه هایی که نگه داشتن میلیون ها نفر از فقر.

آلاینده های زیست محیطی به خصوص مضر برای نوزادان و کودکان از قبل از تولد تا سن هشت سالگی به دلیل سیستم های بدن خود را هنوز هم در حال توسعه است. آنها نه فقط کمی بزرگسالان; آنها خوردن و نوشیدن و تنفس بیشتری نسبت به بدن خود را اندازه گیری خود را از قرار گرفتن در معرض مواد سمی تر تلفظ می شود. اوایل زندگی قرار گرفتن در معرض می تواند بر رشد کودک جسمی و روانی در طول عمر خود.

سرب یک سم قوی و ایمن وجود ندارد و سطح سرب در خون فرزندان. با وجود این تهمت و دولت را به روز رسانی سرب و مس قانون در واقع کاهش تلاش برای کاهش دوران کودکی قرار گرفتن در معرض از جمله نصف کردن تعداد سرب آب خدمات سیستم های است که باید جایگزین شود. سازمان حفاظت محیط زیست نیز موفق به سفت استاندارد سرب بر اساس رنگ آن انتقاد بازرس کل آژانس اجرای سرب بر اساس رنگ نوسازی تعمیر و نقاشی قانون است. دولت دفتر پاسخگویی شده به نام وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) برای نظارت ناکافی از رنگ سرب بازرسی برنامه اشاره کرد که تنها حدود یک سوم از تحولات مسکن بازرسی شدند برای سرب در سال 2017.

PFAS مواد شیمیایی مورد استفاده در انواع محصولات خود را به دفع آب و چربی. این مواد شیمیایی موجود در خون از 99 درصد از مردم تست شده و در عین حال آنها تا حد زیادی غیر قابل تنظیم در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در دفن دولت مطالعه نشان می دهد خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض PFAS در سطوح پایین تر از آنچه قبلا فکر می کردم و از آن زمان تاکنون موفق به گرفتن کافی اقدام به حفاظت از جوامع آسیب دیده.

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که سه میلیون کودک از حضور در مدرسه و یا مهد کودک ظرف پنج مایل از سایت های آلوده توسط PFAS قرار دادن آنها را در یک برنامه به طور بالقوه در معرض خطر بالاتر از اثرات منفی سلامت از جمله کاهش پاسخ به واکسن و افزایش خطر آسم و آسیب به کلیه توابع. اخیر کار گروه محیط زیست مطالعه و آزمایش آب آشامیدنی در سراسر کشور و در بر داشت که این محل با بالاترین سطح PFAS—بیش از 10 بار این سازمان برای مواد سمی و کنترل بیماری را در سطح سالم—یک مدرسه ابتدایی در ایالت کارولینای شمالی.

سازمان حفاظت محیط زیست نیز موفق به ممنوعیت کشاورزی استفاده از آفت کش chlorpyrifos یک حرکت که رفت و در مقابل توصیه های خود دانشمندان و گسترده تر جامعه علمی. ما تجزیه و تحلیل نشان داد که نزدیک به دو میلیون کودک زیر سن پنج زندگی در جوامع کشاورزی به احتمال زیاد رو به افزایش خطر آسیب به مغز و سیستم عصبی.

دولت صادر کرده است چندین طرح های مختلف با هدف برش تحت پوشش مکمل تغذیه ای کمک (SNAP) که می تواند به معنای پایان از کمک های غذایی به میلیون ها نفر از کودکان در خانواده های کم درآمد و انتشار این سلامت کودکان, آموزشی, موفقیت و آینده چشم انداز اقتصادی.

سرقت آتی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخراج از خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی و عدم تمایل به پیشرفت برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای که ایجاد کرده اند که این بحران جهانی در برخواهد داشت خطر ویژه ای برای کودکان خواهد شد که بیشتر در معرض بیماری ها و مشکلات بهداشتی مربوط به گرمای شدید. یک 2019 لانست مطالعه همكاري با 70 محققان دریافتند که افزایش جهانی دما خواهد بود به طور چشمگیری بیشتر احساس کودکان را در فرم از سوء تغذیه تشييع و دیگر بیماری های اسهالی عدم تعادل الکترولیت, تب, آسم و بیماری های کلیوی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به خروج از توافق پاریس و تضعیف سیاست های طراحی شده برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای به معنای آن است که سلامت یک کودک متولد امروز است به احتمال زیاد تعریف شده توسط تغییر آب و هوا.

دولت فعلی نه تنها نورد حمایت را ترک خواهد کرد که کودکان بیشتر در معرض آسیب از مواد شیمیایی سمی در آب و هوا و محصولات مورد استفاده در خانه ها بلکه به طور فعال مانع تولید دانش جدید در مورد چگونه کودکان هستند و منحصر به فرد تحت تاثیر و تهدید کرده است که برای حمایت از زنان در سن باروری است. کودکان از رنگ های کم درآمد و کودکان را تحمل فشار این تغییرات به عنوان بسیاری از سیاست قطع می تواند برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی است که در محل قرار داده شد برای بلند کردن کودکان و خانواده ها از فقر. سیاست از جدا کردن کودکان مهاجر از پدر و مادر خود و بازداشت کودکان در شرایط سخت مطرح خطرات طولانی مدت به این کودکان روانی و جسمی خوبی بودن.

این تغییر سیاست پرواز در صورت از تمام شواهد علمی و در صورتی که ادامه آنها خواهید آن را سخت تر برای نسل های آینده از کودکان برای زندگی شاد و سالم زندگی می کند.

پدر و مادر می خواهید به نگه داشتن بچه های خود را امن و سالم, اما آنها نیاز به کمک. ما انتخاب رهبران باید با قرار دادن رفاه کودکان برای اولین بار و با استفاده از بهترین در دسترس علم برای محافظت از سلامت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de