هزینه های واقعی از COVID-19 همه گیر

COVID-19 جاروب جهان در جهانی همه گیر از نسبت های فوق العاده ای. بحث در مورد احتمالی آن هزینه های سلامت در ادامه به خشم اما یکی از مراکز کنترل بیماری تخمین پیشنهاد کرد در هر نقطه بین 200,000 1.7 میلیون مرگ و میر می تواند انتظار می رود در ایالات متحده به تنهایی بسته به احتمالی مرگ و میر و تنظیم برای اقدامات اصلاحی در حال حاضر در محل. این باعث می شود همه گیر وحشتناک گزاره—یکی که مناسب گالوانیزه توجه عمومی در سطح جهان است.

در پاسخ مستقیم, کشورهای سراسر جهان شروع با چین که در آن ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده اند که اجرای فیزیکی فاصله اقدامات است که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای جامع و تجویزی به عنوان COVID-19 عفونت در ادامه به افزایش و تهدید به پایمال کردن سیستم های بهداشتی. این اقدامات توسط دولت متفاوت است و محل در ایالات متحده آمریکا و در اواخر ماه مارس شامل 30 ایالت سفارشات به طور کلی هدایت مردم به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری.

کمی وجود دارد سوال که برخی از این اقدامات لازم است که وجود ندارد از جمله تلاش های ما را اجرا خطر قریب به اتفاق شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی و تحمیل قابل توجهی مرگ و میر. چالش متاسفانه این است که راه حل ما در حال اتخاذ است نه هزینه داشته و می تواند ویرانگر سلامتی عواقب و از خود. ما در حال ایجاد یک رکود اقتصادی کل کشور و در نتیجه جهان اثر خواهد شد که احساس کردند برای سال آمده است. از نظر اشتغال علائم اولیه آسیب جدی هستند. در تاریخ 2 آوریل نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به تکان دهنده 6.6 میلیون. باید بیکاری و حرکت به دو برابر رقم را به عنوان پیش بینی به طور کلی نشان می دهد دهها میلیون نفر از آمریکایی ها می تواند در خارج از محل کار. بر خلاف رکود بزرگ است که در آن تقریبا همه بود و تحت تاثیر آن است که بسیار محتمل است که با توجه به ماهیت این اقدامات زیان کار خواهد نامتناسب سقوط در پایین پرداخت می شود که در آن شغل teleworking امکان پذیر نیست. داده ها از ایالات متحده آمریکا اداره آمار کار (2017-2018) نشان داد تنها 9.2 درصد از مشاغل با درآمد مساوی و یا کمتر از 25 درصد می تواند انجام شود از طریق telework. بازتاب تاریخی و ساختاری بی عدالتی منعکس شده در بازار کار نیز وجود دارد استارک تفاوت نژاد و قومیت در توانایی به کار از راه دور. کسانی که نمی تواند انجام دهد عبارتند از: تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی/لاتین آمریکایی; سفید پوستان دو برابر به احتمال زیاد قادر به telework از گروه های اقلیت. بیکاری با توجه به اجتماعی فاصله علاوه بر اینکه قریب به اتفاق در حوزه است که در نتیجه به احتمال زیاد به تشدید بی عدالتی موجود در میان نژادی/قومی.

همراه از دست دادن درآمد را تحت تاثیر قرار دهد کسانی که حداقل قادر به پرداخت هزینه آن است. داده ها از 2018-2019 وارد شده توسط فدرال رزرو آمریکا پیشنهاد شده است که یکی در 10 بزرگسالان ایالات متحده در حال حاضر تلاش می کند با صورتحساب ماهانه. این تحقیق همچنین گزارش شده است که اگر در مواجهه با یک اتفاق غیر منتظره بیل فقط 400 دلار و 27 درصد از آمریکایی ها نیاز به قرض گرفتن و یا فروش چیزی برای پرداخت هزینه (و نه از جمله استفاده از کارت های اعتباری) و 12 درصد خواهد بود قادر به پوشش هزینه در تمام. این ارقام به احتمال زیاد به گسترش در پاسخ به از دست دادن شغل و کاهش در دسترس ساعات کار در این جمعیت.

ترکیبات زیان کار است که در اثر تعطیلی مدارس. مدرسه سیستم های قابل توجهی ارائه حمایت های اجتماعی به خصوص برای پدر و مادر تنها به خانواده ها. بیش از 10 درصد از خانواده های آمریکایی های آفریقایی تشکیل شده از یک زن تنها پدر و مادر با یکی یا بیشتر از کودکان در حال حاضر رو دو بار کار نا امنی و عدم مراقبت از گزینه های. تعطیلی مدارس و همچنین به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار بیش از 1,3 میلیون ایالات متحده در مدرسه کودکان که در حال حاضر بی خانمان برای آنها حمایت از محیط مدرسه است که به ویژه ضروری است.

آمدن رکود اقتصادی نیز به احتمال زیاد به یک اثر ماندگار در حقوق در دراز مدت با پیامدهای خاص برای آن دسته از فارغ التحصیلی در سال 2019-2020. کارگران جوان اغلب یک بار قابل توجه در دوران رکود اقتصادی هر دو در شرایط بالاتر از نرخ بیکاری و کاهش دستمزد ها که تمایل به سقوط بیشتر برای تازه واردان به بازار کار. فقط بیش از نیمی از فارغ التحصیلان پس از رکود اقتصادی بزرگ در بر داشت یک کار نه ماه پس از فارغ التحصیلی اغلب با فقیر شرایط و پرداخت هزینه نسبت به آنها داشته باشد در غیر این صورت. این عواقب طولانی مدت با قطره درآمد تداوم دهه بعد. نسبت به ورود به کار میان نرخ بیکاری از حدود 5 درصد کسانی که در ورود به بازار کار در زمانی که نرخ بیکاری بالا است (حدود 20 درصد) که در گذشته با آن مواجه سالانه به طور متوسط دستمزد از دست دادن 20 درصد حتی 15 سال postgraduation.

بنابراین کمی تغییرات اقتصادی به ارمغان آورد در مورد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 نیاز به یک حساب کاربری برای نامتناسب اثر در 38.1 میلیون آمریکایی در حال حاضر در فقر (یک شماره به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد); تقریبا چهار میلیون فارغ التحصیلان دانشگاه در 2019-2020; از 6.6 میلیون آمریکایی است که در زمینه بیکاری در اوایل مارس و بسیاری از که ممکن است از دست دادن شغل خود در هفته های آینده. در حالی که امداد رسانی بسته های تصویب شده توسط کنگره می ایستد به کاهش برخی از این تغییرات بسیار بستگی دارد که چگونه اقدامات در این بسته در واقع در حال اجرا و میزان که این اجرای موفق در stanching کار ضرر و زیان ناشی از انقباض اقتصادی.

مقیاس و توزیع نابرابر این اختلال در زندگی انسان باید به ما قابل تامل است. چنین اقداماتی نه تنها باعث اقتصادی اخلال اما نیز بشدت مضر به بهداشت و سلامت افراد جامعه. تمرکز تنها بر سلامت مضرات همراه با بیکاری و از دست دادن درآمد و گسترده تاثیر بر سلامت روان نتایج مرتبط با حوادث و انزوای اجتماعی می تواند به ما یک حس نوک کوه یخ است.

بیکاری شده است در ارتباط با افزایش خطر مرگ به طور کلی و به خصوص برای کم کارگران ماهر در ایالات متحده آمریکا است. خطر ابتلا به بیماری های قلبی علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 650,000 مرگ و میر در هر سال نشان داده شده است به افزایش 1530 درصد در مردان بیکار بیش از 90 روز است. در میان کارگران مسن تر غیر ارادی از دست دادن شغل می تواند بیش از دو برابر خطر ابتلا به سکته مغزی که در حال حاضر ادعا می کند 150,000 زندگی در ایالات متحده در هر سال و همچنین افزایش احتمال علائم افسردگی است که پس از آن برای سالها باقی بماند. از جمله مضرات احتمال تشدید همزمان بلندمدت انزوای اجتماعی که از خود در ارتباط با افزایش 30 درصد در معرض خطر مرگ و میر. تنهایی و انزوای اجتماعی همراه شده است با 29 درصد افزایش در خطر حادثه و بیماری عروق کرونر قلب و 32 درصد افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی. مقیاس این افزایش خطرات بهداشتی قابل توجه است—قابل مقایسه است که ناشی از در نظر گرفتن نور سیگار کشیدن و یا چاق شدن.

درآمد خود را البته به شدت در ارتباط با سلامت فقیر در سراسر, توزیع درآمد, آیا اندازه گیری امید به زندگی, سلامت یا مرگ و میر نوزادان. شکاف امید به زندگی در بین ثروتمندترین و فقیرترین 1 درصد از افراد در ایالات متحده در حدود 14 سال فاصله است که بر خلاف دیگر کشورهای با درآمد بالا است به رشد خود ادامه داد و در سال های اخیر است.

از دست دادن درآمد در ارتباط با اینکه در یک رکود اقتصادی منحنی پس از فارغ التحصیلی نیز منجر به عوارض جانبی و ماندگاری و سلامت است. فارغ التحصیلی در رکود همراه است با حدود 6 درصد افزایش در این گروه را به مرگ و مير تنظیم برای سن. 1 درصد افزایش در بیکاری در دولت سطح در هنگام اولین ورود به بازار کار شده است همراه با 6.7 درصد افزایش علائم افسردگی در مردان با سن 40 سالگی.

تلفات در سلامت روان در سطح جامعه نیز به احتمال زیاد به طور قابل توجهی با در نظر گرفتن ترکیبی از انزوای اجتماعی; شغل و درآمد از دست دادن و توجیه ترس در مورد COVID-19. تحقیقات قبلی نشان داده شدید و رکود اقتصادی همراه با افزایش شیوع ناراحتی روانی مشترک اختلالات روانی سوء مصرف مواد و اختلالات خودکشی. بیکاران کسانی که در بدهی و یا در مواجهه با مشکلات مالی مردم با موجود مشکلات روحی و روانی و خانواده ها با کودکان به خصوص تحت تاثیر قرار. رکود اقتصادی است که از خود یک رویداد آسیب زا به ویژه هنگامی که در ترکیب با یک بیماری همه گیر و اجتماعی فاصله گرفته است. پس دیگر طبیعی و یا ساخته دست بشر حوادث شيوع اختلال استرس پس از سانحه گزارش شده است به عنوان 30-40 درصد در میان کسانی که بلافاصله تحت تاثیر قرار 10-20 درصد در میان کارگران نجات و 5-10 درصد در عموم مردم. تقریبا 10 درصد از نیویورک افزایش میزان مصرف سیگار و تقریبا 25 درصد افزایش مصرف الکل پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی است.

COVID-19 جهانی بهداشت تهدیدی است که نیازمند اقدام جسورانه با وجود شکاف در اطلاعات ما و درک. اما همه اقدامات ما نیاز به حساب دامنه کامل از عواقب ناشی از آن به خصوص به عنوان کسانی که عواقب مربوط به آسیب پذیر در جامعه است. خدمت عمومی خوب نیازمند آن است که ما تعادل فوری تهدید COVID-19 نشان دهنده در حالی که شهادت به بی عدالتی این بحران و اقدامات لازم برای رسیدگی به آن و تشدید. همچنین خواستار آن است که ما درمان هر دو با همان توجه است. بحث های عمومی در اطراف COVID-19 دیده است بسیار گفتگو در مورد عواقب فوری—کسانی که مبتلا به ویروس خود را—اما به مراتب کمتر گفتگو در مورد پیامدهای مهم ما کاهش تلاش. هر دو ضروری هستند هر دو شکل سلامت عمومی و هر دو نیاز به اطلاع رسانی عمومی در سیاست از جمله ما حال و روز اقدامات ما و آینده تفکر ما در مورد چگونگی جلوگیری از عواقب ناشی از بیماری های همه گیر آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>