بالا فضای داستان های این هفته!

ناسا عمده بعدی در فضا رصدخانه رنج می برند ممکن اضافی تاخیر اپراتورهای ماهواره ای نگه داشته و یک چشم نزدیک بر روی پتانسیل های ماهواره ای سقوط و ستاره شناسی جامعه می گوید: خداحافظی به nasa’s Spitzer Space Telescope. اینها فقط برخی از داستان های این هفته از Space.com.

جدید تلسکوپ دستیابی به بالاترین وضوح تصویر از خورشید است.

(اعتبار تصویر: SpaceX)

بالاترین وضوح تصویر از خورشید در تاریخ بود که به تازگی منتشر شده, و آن را نشان می دهد سگمنتال مغناطیسی سازه از نزدیک ترین ستاره به زمین است. تصویر می آید از جدید Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ (DKIST) در هاوایی جزیره مائوئی. دانشمندان می خواهید به استفاده از این تلسکوپ برای یادگیری در مورد خورشید میدان مغناطیسی و به کشف کردن که چرا خورشید را تاج یا بیرونی زود است که داغ تر از آن قابل مشاهده سطح.

داستان کامل: بزرگترین تلسکوپ خورشیدی تولید هرگز قبل دیده می شود تصویر از ستاره های ما

اپراتورهای ماهواره ای نگه داشته و یک چشم نزدیک بر روی پتانسیل های ماهواره ای سقوط

(اعتبار تصویر: ناسا)

یک تصادف ممکن است اتفاق افتاده در مدار زمین روز چهارشنبه (Jan. 29) به عنوان دو از بین رفته ماهواره دقت گذشت و خوشبختانه آنها با خیال راحت whizzed بدون برخورد. حدود 2,400-lb (1,090 کیلوگرم) مادون قرمز فصل های ماهواره ای (جامعه جراحان ایران) و 190-lb (85 کیلوگرم) جاذبه شیب تثبیت آزمایش (GGSE-4) cruised گذشته هر یک از دیگر بیش از آسمان پیتسبورگ اما اگر آنها تا به حال ساخته شده است یک اعتصاب می تواند آنها را تولید صدها قطعه باقی مانده است.

داستان کامل: هیچ ماهواره ای تصادف: 2 قطعه از جنس اوراق و شکسته فضایی, صدای تیز و تند با خیال راحت با هر یک از دیگر بیش از پیتسبورگ

Goodbye, تلسکوپ فضایی اسپیتزر

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

در روز پنج شنبه (Jan. 30) ناسا خداحافظی به یکی از عمده آن فضا رصدخانه: این اسپیتزر تلسکوپ فضایی. برای بیش از 16 سال اسپیتزر به تماشای جهان در مادون قرمز اجازه می دهد دانشمندان برای مشاهده گاز و گرد و غبار نیست که نور منتشر می کنند اما این اشکال نامرئی جهان اطراف ما. اسپیتزر قادر بوده است به تایید وجود سیارات فراخورشیدی سنگی و کشف یک حلقه نامرئی در اطراف زحل به نام چند از آن کمک به نجوم است.

داستان کامل: وداع اسپیتزر تلسکوپ فضایی! ناسا تعطیل پرکار رصدخانه.

همچنین نگاه کنید به: گالری: مادون قرمز جهان دیده می شود توسط ناسا تلسکوپ فضایی اسپیتزر

به علاوه: ناسا در حال تبدیل کردن اسپیتزر تلسکوپ فضایی. آن چشم مادون قرمز تغییر دیدگاه ما از جهان است.

طول نهایی ضد ماده آشکارساز راهپیمایی فضایی ESA فضانورد رکورد.

(اعتبار تصویر: ناسا)

آخر هفته گذشته دو ایستگاه فضایی بین المللی خدمه اعدام چهارمین و آخرین راهپیمایی فضایی را به سرویس آلفا طیف سنج مغناطیسی. این 9 سال 2 میلیارد دلار اشعه کیهانی سنج طراحی شده است که به دنبال ماده تاریک و ضد ماده در جهان است. ناسا فضانورد جلب مورگان و آژانس فضایی اروپا (ESA) فضانورد Luca Parmitano, نتیجه تعمیر کار که آنها شروع به بازگشت در ماه نوامبر در Jan. 25 با یک راهپیمایی فضایی به طول انجامید که پنج ساعت و 2 دقیقه و این منجر به Parmitano شکستن “خارج” رکورد اروپایی برای فضانوردان.

داستان کامل: فضانوردان کامل 4-راهپیمایی فضایی ماراتن برای تعمیر ایستگاه فضایی $2 میلیارد ضد ماده آشکارساز

مرده ستاره و چرخش فضا-زمان انیشتین اثبات حق دوباره

(اعتبار تصویر: Mark مایرز ARC مرکز تعالی برای موج گرانشی کشف (OzGrav))

یک مطالعه جدید شواهدی از قاب کشیدن یک پیش بینی ساخته شده توسط انیشتین است که می گوید این بافت فضا-زمان چرخش در یک گرداب کیهانی در سراسر بدن گسترده است که می چرخد. در این مقاله دانشمندان با تمرکز بر یک ستارگان جسد بود که کمی گسترده تر از خورشید و پس از از بین بردن امکانات دیگر نشان داد که قاب کشیدن باعث شد این جسم آسمانی به آرامی تغییر جهت آن در طول زمان است.

داستان کامل: فضا-زمان است که چرخش در اطراف یک ستاره مرده اثبات اینشتین راست دوباره

SpaceX انجام تحت فشار مخزن سوخت تست بر روی کشتی فضایی.

(اعتبار تصویر: SPadre.com/YouTube)

SpaceX انجام مهم فشار آزمون در روز سه شنبه (Jan. 28) از آن کشتی فضایی فضاپیما است. این شرکت پر شده از یک نمونه اولیه از crewed فضاپیما با ultracold نیتروژن مایع و تحت فشار مخزن تا زمانی که آن را منفجر باز همه نشان می دهد که مخزن سوخت می تواند مقاومت در برابر فشار آن را تحت بشر ماموریت به ماه و مریخ است.

داستان کامل: SpaceX فقط تخریب یک مخزن بزرگ برای کشتی فضایی خود را بر روی هدف است. در اینجا این ویدئو!

ناسا فکر می کند ویجر 2 خوب خواهد بود و پس از قطعی interstellar

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

یاد ناسا فضاپیمای ویجر 2 دچار قطعی در پایان هفته گذشته (Jan. 25) هنگامی که چندین دهه کاوشگر که در حال حاضر در خارج از منظومه شمسی موفق به ایجاد یک مانور است که در آن نیاز به انجام به منظور کالیبره کردن ابزار. ناسا مهندسین عیب یابی مشکل و فکر می کنم که Voyager 2 خواهد شد به حالت عادی بازگشت علم عملیات به زودی.

داستان کامل: ویجر 2 فقط از دست رفته یک چرخش در فضای بین ستاره ای. اما باید آن را خوب ناسا می گوید.

James Webb Space Telescope ممکن است رسیدن به مارس سال 2021 راه اندازی

(اعتبار تصویر: ناسا/کریس کان)

The James Webb Space Telescope تنها 12 درصد احتمال راه اندازی برنامه در ماه مارس سال 2021 با توجه به گزارش منتشر شده توسط دفتر پاسخگویی دولت در روز سه شنبه (Jan. 28). این تلسکوپ عظیم است که میله میله به بزرگ بعدی ناسا در فضا رصدخانه و در حال حاضر با آن مواجه بسیاری از برنامه و بودجه عدم تخطی از آن است و تاخیر در این پروژه بیش از شش سال در دهه گذشته است.

داستان کامل: ناسا جیمز وب تلسکوپ فضایی ممکن است از دست آوریل 2021 راه اندازی گائو گزارش می گوید

(اعتبار تصویر: SpaceX)

یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی شد در روز چهارشنبه (Jan. 29) به ارسال چهارمین مجموعه ای از Starlink ارتباطات ماهواره به فضا است. این تازه ترین دسته از 60 ماهواره ها همه با موفقیت مستقر حدود یک ساعت پس از پرتاب از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

داستان کامل: SpaceX راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره های, چوب راکت فرود در دریا

خورشید بوسیدن پروب رکورد خود را می شکند

(اعتبار تصویر: ناسا/دانشگاه جانز هاپکینز APL/استیو Gribben)

روز چهارشنبه (Jan. 29), ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر شکست رکورد خود را برای نزدیک ترین فاصله یک فضاپیما آمده است به خورشید است. این ماموریت چهارم پرواز از ستاره و اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده آن را خواهد شکست اخیر خود feat از آینده فقط 11.6 میلیون مایل (18.6 میلیون کیلومتر) از خورشید در طول برنامه ریزی های آینده flybys.

داستان کامل: ناسا فضاپیمای می شکند رکورد خود را با چرخش توسط خورشید

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de