بالا 10 منظره زمین از فضا

انسان ها فرستاده اند بسیاری از ماموریت های هر دو crewed و رباتیک فراتر از سیاره ما به کاوش ما همسایه اجرام آسمانی.

در حال حاضر و پس از آن این کاشفان بی باک باید انداخت به خانه ما گاهی اوقات خیره کننده و همیشه فکری تصاویر. در اینجا برخی از به یاد ماندنی ترین عکس های زمین از فضا.

تصویری: نمایش ها زمین از فضا و مریخ را از طریق سال
مرتبط با:
تازه فضانورد عکس های زمین از فضا

دور از خانه: آپولو 17

(اعتبار تصویر: ناسا)

ناسا فضانورد هریسون اشمیت, آپولو 17 قمری خلبان عکس است در اینجا در کنار پرچم آمریکا در طول ناسا نهایی فرود در ماه در ماموریت آپولو سری. عکس گرفته شده در Taurus-Littrow محل فرود در حالی که اشمیت انجام شد extravehicular activity.

مرتبط با: آپولو ناسا از 16 ماه فرود ماموریت در تصاویر

گالیله خیره کننده عکس های

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL)

این تصویر رنگی از زمین گرفته شده توسط سازمان فضایی اروپا فضاپیمای گالیله در دسامبر. 11, 1990 آن را به عنوان رفتگان در آن سه سال پرواز به مشتری است. قطب جنوب قابل مشاهده است در پایین تصویر و سحر است که افزایش بیش از اقیانوس آرام است.

زمین و ماه

(اعتبار تصویر: ناسا)

این تصویر از زمین و ماه در یک قاب — اولین از نوع خود تا کنون گرفته شده توسط یک فضاپیما — ثبت شد هفت. 18 سال 1977 توسط NASAs ویجر 1 فضاپیما در فاصله 7.25 میلیون مایل (11.7 میلیون کیلومتر) از زمین است. چرا که زمین چند بار روشن تر از ماه و ماه بود و مصنوعی روشن توسط یک عامل از سه نسبت به زمین توسط کامپیوتر افزایش به طوری که هر دو بدن را نشان می دهد به وضوح در چاپ.

در حالی که در تعقیب یک ستاره دنباله دار

(اعتبار تصویر: ESA)

سازمان فضایی اروپا دنباله دار-تعقیب ماموریت روزتا در زمان این مادون قرمز و مرئی تصاویر در آن زمین پرواز در اوایل ماه مارس سال 2005 در حالی که این فضاپیما در راه خود را به ستاره دنباله دار 67P/Churyumov-Gerasimenko. تصاویر به رشيد تیم یک فرصت برای کالیبره کردن ابزار آن را به مطمئن شوید که همه چیز در دستور کار قبل از آن ستاره دنباله دار روبرو می شوند.

مرتبط: اروپا روزتا ستاره دنباله دار ماموریت در تصاویر

Earthrise

(اعتبار تصویر: ناسا)

این تصویر نمادین از زمین رو به افزایش برای اولین بار در نوع خود گرفته توسط یک فضانورد از قمری مدار استقبال فضانوردان آپولو 8 به عنوان آنها گرد سمت دور ماه را در خود فرو رایت, on Dec. 24 سال 1968. عکس نمایش داده شده در اینجا در اصلی آن گرایش هر چند از آن است که معمولا با مشاهده سطح ماه در پایین عکس.

مرتبط: چگونه آپولو 8 ‘Earthrise’ تغییر بشریت چشم انداز از زمین برای همیشه لطفا برای

در راه به جیوه

(اعتبار تصویر: ناسا/JHU/APL)

کاوشگر ” مسنجر ماموریت به عطارد پرواز کرد زمین در راه خود را به درونی ترین سیاره در اوت. 2, 2005. جاذبه-کمک به پرواز نه تنها تنظیم فضاپیما مسیر به جیوه اما اجازه فضاپیما تیم برای تست چند تا از پردازنده ابزار با در نظر گرفتن برخی از عکس های از سیاره خانه خود. دوربین طراحی شده برای توصیف مواد معدنی است که ممکن است در تشکیل جیوه پوسته در زمان این سه گروه کامپوزیت تصویر سمت چپ با استفاده از چندین طول موج تصویربرداری به قاره مناطق خود را به رنگ قرمز — یک نتیجه از بالا انعکاس پوشش گیاهی در نزدیک به مادون قرمز بخشی از طیف است.

مرتبط: آنچه در یک نمایش! جیوه پروب جرقه بزند عکس های خیره کننده از سیاره ما در زمین پرواز.

در مسیر به مریخ

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL/Malin علم فضا سیستم)

پس از سفر بیش از 727,000 مایل (1.2 میلیون کیلومتر) در مدت سه روز در سفر خود به سیاره سرخ ناسا Mars Reconnaissance Orbiter اشاره کرد و دوربین های خود به سوی زمین در اوت. 15, 2005. مدارگرد هدف اصلی به دست آوردن روزانه جهانی تصاویر از مریخ علم هواشناسی به تعویق افتاد برای کمک به مریخ رنگ تصویرساز تیم علمی به دست آوردن اندازه گیری ابزار حساسیت و بررسی کنید که هیچ آلودگی رخ داده است به دوربین در طول راه اندازی.

مرتبط با: عکس از ناسا Mars Reconnaissance Orbiter

از زحل

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL/موسسه علوم فضایی)

ناسا ماموریت کاسینی گرفته شده این نمایش از زمین از راه دور با استفاده از آن زاویه دوربین در سپتامبر. 15, 2006 در حالی که آن را در مدار زحل. در آن زمان فضاپیمای کاسینی بود 1.3 میلیون مایل (2.1 میلیون کیلومتر) از زحل و حدود 930 میلیون مایل (1.5 میلیارد کیلومتر) از زمین است. قمر زحل انسلادوس نیز دستگیر شده در سمت چپ swathed در رنگ های آبی و انتهایی آن را پر از آب یخ ذرات از طریق حلقه E زحل.

مرتبط با: شگفت انگیز زحل عکس از ناسا مدارگرد کاسینی

اول از مریخ

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL/کرنل/Texas A&M)

این اولین بار است که تصویر تا کنون گرفته شده از زمین از سطح یک سیاره فراتر از ماه. آن را گرفته شده توسط اکتشاف مریخ مریخ نورد روح یک ساعت قبل از طلوع آفتاب در 63 روز مریخ یا سل ماموریت خود را. چرا که زمین بیش از حد ضعیف به شناسایی تصاویر گرفته شده با دوربین پانوراما را فیلتر رنگ های الحاق تصویر نشان می دهد که ترکیبی از چهار تصاویر پانوراما زوم در روی زمین است.

مرتبط: وای! مریخ کاوشگر جرقه بزند عکس خیره کننده از زمین و ماه

نقطه آبی کمرنگ

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL)

بخشی از اولین “پرتره خانواده” از منظومه شمسی گرفته شده توسط فضاپیمای ویجر 1 فضاپیما در سال 1990 این تصویر از زمین را از فاصله بیش از 4 میلیارد مایل (6 میلیارد متر). در اینجا تصویر به عنوان یک نقطه تنها 0.12 پیکسل در اندازه کارل ساگان توصیف زمین به عنوان “تنها ذره در احاطه کیهانی تاریک است. به نظر من این بر مسئولیت ما را برای مقابله بیشتر با مهربانی و مهربانانه با یکدیگر و به منظور حفظ و گرامی داشتن این نقطه آبی کمرنگ ٬ تنها خانه ما تا کنون شناخته شده است.”

مرتبط با: ناسا یاد ‘نقطه آبی کمرنگ” عکس زمین از فضا درست کردم 21 قرن قبل

یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد Jan. 6 2008 به روز شد Space.com سردبیر Hanneke Weitering در مارس 22 سال 2020 است.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>