توکیو المپیک ممکن است لغو شود با توجه به شیوع کروناویروس

آن را ممکن است به بازی های المپیک تابستانی در توکیو لغو خواهد شد با توجه به بین المللی شیوع کروناویروس به گفته یک مقام عالی رتبه سازمان از این رویداد. این می رود بدون گفت اما المپیک لغو شد آن را به اتفاق می افتد می تواند یکی از ابعاد تاریخی است.

اگر کمیته ملی المپیک تعیین می کند که نمی شود آن را امن برای برگزاری این رویداد عظیم “شما احتمالا به دنبال لغو” گفت: ارشد کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند از آسوشیتد پرس گزارش. “در آن زمان من می خواهم بگویم مردمی در حال رفتن به باید بپرسید:” آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد رفتن به توکیو یا نه؟'”

لغو بازی خواهد بود فوق العاده لجستیکی افتضاح. ژاپن رسما صرف در مورد $12.6 میلیارد دلار در حوادث با توجه به AP اما یک برآورد نشان می دهد که این هزینه دو برابر این مبلغ است.

و این است که بدون اشاره به تأثیر بی حد و حصر میلیون ها نفر از مردم در حال برنامه ریزی برای حضور دیده بان commoditize و حتی شرکت در این بازی ها.

تأکید چگونه شدید آن خواهد بود به جست و خیز بازی ها با توجه به APهای المپیک مدرن را تنها تا کنون لغو شده و در سه نوبت همه در طول دو جنگ جهانی.

وجود سابقه است هر چند برای wringing دست در مورد اینکه آیا برای انصراف از آینده بازی های المپیک به دلایل بهداشتی. در سال 2016 به عنوان مثال برخی به نام برای لغو بازی در ریو دو ژانیرو و پس از آن-زمان Zika شیوع ویروس.

داستان کوتاه: اگر همه چیز به اندازه کافی بد مقامات انتخاب خواهد شد اما به هیچ کس نشان می دهد.

“اگر آن را به چیزی شبیه به آنفولانزای اسپانیایی” پوند گفت: APبا اشاره به همه گیر مرگبار در اوایل قرن 20 که به کشته شدن میلیون ها نفر “در آن سطح کشندگی و سپس همه رو به پزشکی خود است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de