چیزهایی که ما از دست داده ایم در این همه گیر

من پناه در محل پس از اواسط ماه مارس. روز خونریزی به هفته و ماه به ماه. هر روز صبح من نوشتن کد. من خودم غوطه ور در دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی. من مقایسه تغییرات دما در داده های ماهواره ای و در آخرین مدل آب و هوا شبیه سازی. من توسعه اسکریپت برای نمایش این مقایسه در نقشه نمودار هیستوگرام و جعبه-و-سبیل توطئه در سیاه و سفید و رنگ های زنده. من سعی کنید به درک شباهت ها و تفاوت های بین مدل ها و داده ها. من سعی کنید به درک که آیا نسخه های جدیدتر از مدل های بهتر از نسخه های قدیمی تر. همیشه وجود دارد چیزی برای یادگیری حتی از ساده ترین مقایسه.

من برای پیدا کردن آرامش در داشتن یک روال و یک هدف در این نامشخص ترسناک زمان. علم من است نجات است. آن tethers من به واقعیت پیچیده زندگی حفظ فیزیکی سیستم آب و هوا. علم به من می دهد شادی بزرگ. حتی اگر من 65 ماه آینده—رسما عبور از آستانه به “شخص پیر” قلمرو احساس نمی کنم ، هر روز هنوز هم به ارمغان می آورد همان کودکانه حس تعجب در امکان کشف کوچک علمی قطعه است که دیگران از دست رفته. شما هرگز نمی دانید چه چیزی شما را پیدا کنید.

پناهگاه در محل بعد از ظهر بیشتر بی روح. من نوشتن و پاسخ به ایمیل. من خواندن و ویرایش و نقد و بررسی مقالات. من با شرکت در تماس های تلفنی و زوم جلسات با همکاران است. اگر من بلند پروازانه من سعی می کنم به انجام چند کارهای اداری. یک استاد راهنما به من یادآوری می کند که من مرتکب جنایت یا جنحه من اجباری ارگونومی کامپیوتر آموزش و در سفر خارجی آموزش. دومی به نظر می رسد تا حدودی علمی; هر نوع از کسب و کار سفر خارجی یا داخلی است که به دنبال بسیار بعید است برای آینده قابل پیش بینی. من تسلیم سفر خارجی آموزش خفیف احساس گناه.

در اوایل شب من سر به لاس Trampas منطقه ای در بیابان. خارج شدن از آپارتمان کوچک من, اگر تنها برای چند ساعت در هر روز ضروری است برای سلامت جسمی و روانی. من نیاز به انگشت من بر روی نبض از این چرخه فصلی. من نیاز به دیدن بیداری از گلهای پس از باران از ماه گذشته عضوي رنگ نارنجی با یاد کالیفرنیا خشخاش. من نیاز به دیدن نور خورشید فیلترینگ از طریق برگ ها و شاخه های پیر بلوط, درختان, نور پس زمینه, تکه از چمن سبز روشن تبدیل ساده به والا.

همه ما نیاز به چیز زیبایی در زندگی ما است. به خصوص در حال حاضر.

من لاس Trampas ریج دنباله در نهایت صعود به یک نقطه مشرف به کوه Diablo, Danville و سان رامون. این وحشی تا امروز در اینجا. یک باد قوی باعث می شود امواج در چمن. وجود دارد نیمه بسته خشخاش در دو طرف دنباله تک رنگ افتخار گارد bobbing و swaying در gusts باد. من فکر می کنم از خطوط از یک شعر توسط Wolfgang Borchert:

“آهن dich غربال در دن باد glaub یک ihn und sei ein نوع است.

خانم دن استورم در dich hinein, und versuche gut zu sein.

خود قرار داده و در وسط باد در آن اعتقاد دارند و یک کودک است.

اجازه طوفان آمده در داخل شما و سعی کنید به خوبی.”

ایستاده به تنهایی و در باد, در یک بی قرار دریا چمن من, لوکس از زمان. وجود دارد زمان به تماشای عجیب و غریب از یک تقریبا خالی بین ایالتی 680 شنبه شب. زمان به احساس خورشید و باد بر روی پوست من. زمان به منعکس کننده در برخی از چیزهایی که از دست داده در چند ماه گذشته است.

یک چیز از دست رفته است انسان را لمس کنید. وجود دارد و تنها حافظه لمسی—حافظه باقی مانده و گرمای زودگذر لامپ های رشته ای را دوست دارد. حافظه به جهنم همسر من, پناه در محل در حالت های مختلف. من نمی دانم وقتی که من او را دوباره ببینم. من از دست او لمس احساس از انگشتان خود را به آرامی و clasping دست من همانطور که ما راه رفتن در اطراف Minnesotan دریاچه ها.

من هم از دست داد و چهره به چهره انسان در تعامل با خانواده و دوستان و علمی همکاران. این تعاملات در حال تمام مجازی در حال حاضر و زوم شکننده چسب نگه داشتن ما با هم. اما زوم است که هیچ جایگزینی برای های همان اتاق و همان فضا است. چیزی حیاتی از دست رفته است.

نه نقاب من یکبار در هفته بازدید از فروشگاه مواد غذایی نشاط بخشی اجتماعی تجربه می کنند. ترس قابل لمس است در خط پرداخت. ما همه نقاب در حال حاضر. لایه هایی از گاز و پارچه پنهان کردن چهره و صدا خفه کن صدای. لبخند و غم و اندوه هستند. فقط چشم عملکرد یک پنجره به داخل کشور.

اعتبار: بن Santer

ایستاده در باد در بالای من تنها دیدگاه من فکر می کنم در مورد از دست دادن زندگی در این بیماری همه گیر. در کشور ما هزاران نفر مردند که به مرگ است. مرگ آنها می تواند اجتناب شده است با رهبری ریشه در علم و نه در تفکر جادویی. در ایالات متحده بهار سال 2020 بود “ما بهترین ساعت.” ما گذشت باتوم از رهبری جهانی به کشورهای دیگر—به کشورهایی مانند آلمان و دانمارک کره جنوبی و نیوزیلند که رهبران آن توجه به علم و عمل قاطعانه برای محافظت از شهروندان خود.

این شکست از آمریکا رهبری در پاسخ به COVID-19 غیر منتظره نیست. دولت کنونی ایالات متحده در حال حاضر راه می رفت دور از پاریس آب و هوا توافقنامه واگذاری رهبری در تغییر آب و هوا برای روشن تر کشور است. دولت در حال حاضر نشان داده شده است آن اهانت به علم مبتنی بر ارزیابی آب و هوا و خطرات بهداشتی. تمرکز اصلی آن بود و نه در حفاظت از شهروندان خود را از انسان ناشی از آب و هوا اختلال و یا ارائه آنها را با هوای پاک و آب.

این از دست دادن رهبری باید عمیقا مربوط به همه ما است. آمریکا دیگر یک کتاب درسی به عنوان مثال چگونه یک کشور باید حفظ شهروندان خود را از آسیب در امان. ما دیگر یک چراغ درخشان از عقلانیت و یا دموکراسی برای بقیه جهان است. در وسط یک جهانی همه گیر ما قطع بودجه به سازمان بهداشت جهانی است. و در وسط جهانی آب و هوا اختلال, ما تصمیم گرفتند از جامعه جهانی به دنبال حل این مشکل است.

ایستاده در اواخر شب خورشید در بالای بی نام تپه ای در شمال کالیفرنیا آن را احساس به عنوان اگر امریکا در خورشید در حال محو شدن. من امیدوارم که اتفاق نمی افتد—اما آن را اگر ما موفق به انتخاب بهتر رهبران در نوامبر سال 2020 است. تا آن زمان من به یاد داشته باشید کلمات از Borchert شعر اجازه طوفان و سعی کنید خوب است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>