شگفت آور, پیر علم زندگی به عنوان نما

در اوایل ماه مارس 1958 مایکل دیلون کشتی جراح ساخته شده راه خود را در زیر عرشه. یک عضو از بریتانیا تجاری نیروی دریایی برخوردار ورزشی تحمل و انبوه ریش دیلون بود به سختی خود را باز کرد خلیج بیمار زمانی که مباشر تحویل یک کابل. “آیا شما قصد دارید به ادعای عنوان پس خود را تغییر دهید-بیش از?” آن را بخوانید. “مهربانی کابل که روزانه اکسپرس.” دیلون blanched و خرد نامه در کف دست خود را و سپس روشن لوله خود را با تکان دادن دست. او تا به حال نگه داشته و یک راز برای بیش از 15 سال: Dillon تا به حال متولد شده است لورا مود (گاهی اوقات به عنوان نوشته شده است “Maude”) Dillon.

تغییر جنسیت افراد شده اند به تازگی بدخیم به عنوان تسلیم شدن به یک “مد روز” علامتی از “چپ” فرهنگ مدرن است. در واقع bigendered, nongendered یا transgendered مردم را به نظر می رسد در طول تاریخ بشر و عمل جنسی انتقال جراحی خرما از جنگ جهانی دوم است. دیلون خواهد بود یکی از پیشگامان استفاده از عمل جراحی پلاستیک تهیه شده برای درمان این نبرد زخمی. در بسیاری از راه های فنی و پزشکی و حقوقی مانع شد و بیشتر به راحتی غلبه سپس از در حال حاضر, اما مبارزه برای پذیرش و حق وجود داشته باشد در صلح و آرامش بود و فقط به عنوان پر.

دیلون پدر و هفتم باشد بارونت از Lismullen شده بود نیروی دریایی ، دیلون رشد بازی سربازان و ملوانان با برادر بابی و نه با عروسک. در هفت او امیدوار عمه خواهد “او را به آهنگر ساخته شده را به یک پسر بچه” تنها به کاهش می یابد به اشک گفت: زمانی که این امکان پذیر نیست. زمان دیلون شد در مقطع کارشناسی در تمام زنان St آن در دانشگاه آکسفورد او انجام خواهم همه او می تواند برای بیان خود و جنسيت خود را; ورزشی جسورانه و استاد از دو سکته مغزی کاونتری عقاب موتور میپوشید نزدیک نابود و لگدمال مو کلاه و شلوار در این سبک از دانشجويان پسر است. پس از فارغ التحصیلی در سال 1938 او را آغاز اولین دوره از هورمون درمانی.

امروز, پیدا کردن یک دکتر برای کمک به گذار می تواند دشوار است; در بریتانیا انتظار طولانی از طریق بیمه خدمات درمانی به معنی به تأخیر انداختن درمان; در ایالات متحده افزایش فشار از محافظه کاران منجر به ضد ترانس قانون (اخیرا یک راش از لوایح منع درمانی برای نوجوانان). در مقابل, Dillon دریافت قرص تستوسترون از اولین متخصص او مشورت. هورمون درمانی به کار برده شده و استفاده از حداقل پس از سال 1918; در آلمان, Magnus Hirschfeld بیماران ارائه فرصت ها برای استفاده از استروژن و تستوسترون به تنظیم جنسیتی ارائه (قبل از اینکه تعطیل توسط نازی ها در سال 1933). در حالی که دیلون به دست آورد هورمون با سهولت نسبی او مواجه تعصب از همسالان خود. یکی از پزشکان خود را نقض محرمانه و علنی تلاش خود را برای تغییر مناسبات ، دیلون شد تمسخر در آزمایشگاه خود را و سمت چپ را به کار در یک گاراژ.

به عنوان یک مکانیک دیلون همکاران آمد از طبقه پایین تر و پس زمینه. اغلب بی سواد بودند و اکثریت اذیت کردن دیلون دریافت کرده بود برای خود دانشگاهی راه صحبت کردن. در ضمن ریش ریش شدن رشد مو به نظر می رسد بر روی چانه اش و ذخایر چربی شروع به توزیع مجدد. یک جوان جراح پلاستیک توافق برای حذف باقی مانده بافت پستان و حتی دیلون رئیس با اشاره به او را به عنوان آقایزیرا با استفاده از دست اشتباه مشتریان است.

دیلون می خواستم به تصویب خفا به عنوان یک مرد و تنها یک بدن تغییر باقی مانده است. او به دنبال خدمات Sir Harold Gillies. به طور گسترده ای در نظر گرفته پدر مدرن جراحی پلاستیک Gillies تا به حال انجام شده تناسلی بازسازی برای سربازان مجروح. او در دیلون مورد با شور و شوق و حتی موافقت خود را برای تشخیص او با یک بیماری (hypospadias یا جابجایی از پیشابراه باز) به عمل به عنوان یک پوشش برای دیلون بازدیدکننده داشته است. در پایان, آن را در زمان 13 عملیات بیش از چهار سال برای ایجاد یک آلت تناسلی و در سال 1949 دیلون شد اولین بار ترانس مرد موفق به دریافت phalloplasty. “جهان” او نوشت: “شروع به نظر می رسد ارزش زندگی است.”

نظام حقوقی در خدمت دیلون هست. قوانین ممنوع تناسلی “قطع عضو” از جمله از بین بردن آلت تناسلی مرد اما هیچ قانون اداره می شود با اضافه کردن یک. دیلون عمل جراحی و استفاده از هورمون شدند تحریم در بخش های حذف; هیچ چیز ممنوع است او را از زندگی به طور کامل به عنوان یک مرد تا زمانی که راز خود را امن باقی ماند.

بسیار دید از دیلون جدید جنسیتی به معنای لازم نامرئی زندگی گذشته خود است. در مقام فرم درخواست او اعلام کرد او شده است می خواهم به آکسفورد اما نام مردان است. زمان دیلون پیوست های تجاری نیروی دریایی لورا مود دیلون شده بود تا حد زیادی پاک شده است. Dapper, لوله و خوش مشرب دیلون ساخته شده است یک زندگی جدید در هزینه های پنهان کاری و نسبی انزوا. در ضمن مشکل بود دم در انگلستان است.

در سال 1958 مقالات انگلیسی شکست یک داستان در مورد یک “اختلاف” در مقام سناتوری حساب توسط دو منجر به مقامات. آیا سر رابرت فعلی باشد بارونت از Lismullen یک خواهر (به عنوان برک سناتوری پیشنهاد) یا یک برادر (به عنوان چاپ شده توسط Debrett است)? مطبوعات فرود بر دیلون که حاضر به پاسخ. Piqued است, روزنامه نگاران, ازدواج تکه ای از حقیقت به داستان انتشارات “مورد عجیب دکتر دیلون” در یکشنبه اکسپرسیک ادای احترام به عنوان جکیل و هاید و فقط به عنوان پر شور. هنگامی که سرفصل شکست خدمه کشتی شد sniggering و مشکوک. دیلون نیروی دریایی حرفه ای بود.

دیلون را دریافت پشتیبانی از Gillies, دوستان قدیمی خود را در گاراژ و مافوق خود در نیروی دریایی است. حتی سردبیر Debrett را رد دیلون بود وارث قانونی به دلیل جنسیت باید به عنوان ارائه: نر. آسیب, اما, انجام شده بود. دیلون انتخاب تبعید بیش از انظار سفر به هند شد و یک راهب بودایی است.

امروز ما آمد کنون در مبارزه برای تغییر جنسیت رسانه های نمایندگی ولی افراد هنوز hounded توسط مطبوعات و مورد آزار واقع شدند; حدود 30-50 درصد از نوجوانان فراجنسیتی اقدام به خودکشی. در ضمن هر چند تکنیک های پزشکی را تا حد زیادی بهبود یافته دسترسی به شرایطی است و ترانس حقوق قانونی به طور مداوم در معرض خطر است. برای دیلون وجود ندارد دو جنس نر و ماده وجود دارد شیب—بر روی یک طیف است که هر فردی ممکن است سقوط و سالم اخلاقی, اخلاقی. “که در آن ذهن نمی تواند ساخته شده به تناسب بدن” او نوشت: در یک مطالعه در اخلاق و غددو سپس بدن باید به تعمیرشده به تناسب ذهن است. دیلون نشان داد هر دو سرزندگی انتقال موفق و شکنندگی آن در صورت عدم تحمل. بیش از 60 سال ما هنوز راه طولانی برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im