تعجب آور قدرت اجتماعی توسعه

در میان بسیاری از دردهای مرتبط با کروناویروس است احساس درماندگی است. حتی اگر شما در حال پناه در محل شما می توانید انجام دهید خوب بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم با رسیدن به دیگران و اتصال. اما در ابتدا شما باید برای غلبه بر تمایل به دست کم گرفتن چگونه مثبت دیگران پاسخ می دهند هنگامی که شما سعی می کنید.

فراتر از آسیب بدنی است که می آید از بیمار شدن است آسیب روانی است که می آید از موظف انزوای اجتماعی. حس قطع است که به شرح زیر مضرات رفاه ایجاد زای روانی است که باعث اختلال در سیستم ایمنی بدن ما را کاهش و سلامت قلب و عروق را افزایش می دهد و احتمال مرگ است. با وجود اهمیت تعامل اجتماعی ما می تواند بیش از حد تمایلی به رسیدن به این دلیل که ما از ترس چگونه شخص دیگر پاسخ خواهد داد. آیا این بی دست و پا? من مهربانی بود قدردانی? آیا من دوست یا آشنایی واقعا می خواهید به صحبت کردن با من ؟ ما پیدا کردن وقت و زمان دوباره در علوم رفتاری آزمایش است که این نگرانی ها در حال اغراق آمیز ایجاد یک نابجا مانع روانی برای رسیدن به دیگران است.

مثلا قبل از عصر کنونی اجتماعی فاصله ما آموخته است که مردم رفت و آمد در حمل و نقل عمومی دست کم گرفت چقدر آنها را لذت بردن از صحبت کردن با غریبه ها به جای نگه داشتن به خود را دارند. در این آزمایش مسافران که ما آنها را به طور تصادفی در یک گفتگو با کسی که نشسته است در کنار آنها در یک قطار یا اتوبوس گزارش مثبت رفت و آمد از کسانی که ما به طور تصادفی به نگه داشتن خود را و لذت بردن از تنهایی ،

اما زمانی که ما به خواست مردم به پیش بینی مثبت خود را در رفت و آمد خواهد بود در این شرایط آنها انتظار می رود دقیقا برعکس فکر آنها خواهد بود خوشحال به نگه داشتن خود را به جای اتصال با یک غریبه. این سوء تفاهم ناشی ما در بر داشت از سبک شماری سهل گیری از چگونه علاقه دیگران در حال صحبت کردن به یک اگر کسی تلاش می کند. هنگامی که مردم سعی می کنید برای رسیدن و اتصال با فرد دیگری تقریبا هر کس می رسد به عقب. “انسان از طبیعت یک حیوان اجتماعی اظهار داشت:” ارسطو هزار سال پیش. که تا چه حد این درست است به نظر می رسد نیست که غرق به بشریت فقط رتبهدهی نشده است.

البته در فرد مکالمه به طور موقت به حالت تعلیق فیزیکی, فاصله, اما فن آوری را قادر می سازد ما را هنوز هم بسیار نزدیک به دیگر اجتماعی تا زمانی که ما استفاده از آن برای کوچک کردن ما فاصله از دیگران است. شما می توانید این کار را با درگیر شدن در عمیق تر و صمیمی گفتگو و یا با اتصال از طریق صمیمی تر از متوسط است که با استفاده از صدای خود را به جای متن. شما را در درک دیگران با دقت بیشتر و بیشتر احساس متصل به آنها را زمانی که شما در واقع شنیدن آنچه که فرد دیگری می گویند از زمانی که شما به عنوان خوانده شده همان محتوا است. ما دوباره پیدا کنید که مردم ممکن است بیش از حد تمایلی به تعامل عمیق تر با دیگران را به خاطر آنها دچار سوء تفاهم چگونه دیگران احتمال دارد برای پاسخ.

در یک سری آزمایش کسانی که خواسته به شرکت در گفتگو با فرد دیگری با بحث در مورد چند بسیار صمیمی پرسش دست کم گرفت چگونه آنها را احساس به شریک زندگی خود را پس از آن و همچنین overestimated چگونه بی دست و پا تعامل خواهد احساس, دوباره, چرا که آنها دست کم گرفتن چگونه دیگران علاقه مند خواهد بود در این گفتگو.

در یکی دیگر از سری آزمایش ما خواسته مردم را به ارتباط مجدد با یک دوست قدیمی یا با تماس با آن شخص و یا از طریق e-پستی آن شخص است. اگر چه مردم انتظار می رود به احساس نزدیک شدن به دوستان خود را هنگامی که آنها به نام از زمانی که آنها تایپ آنها همچنین انتظار می رود به احساس بی دست و پا زمانی که تماس از زمانی که تایپ کردن. به عنوان یک نتیجه اکثریت مردم ترجیح داده به e-mail خود را از دوست قدیمی به جای تماس با آنها. در حقیقت کسانی که ما در واقع اختصاص داده شده به تماس های قدیمی خود را, دوست, آیا احساس می کنید نزدیک تر و لذت بردم مکالمه خود را بیش از کسانی که به ما اختصاص داده شده به نوع به دوست قدیمی و بدون احساس هیچ گونه بیشتر بی دست و پا در هنگام صحبت کردن به یکدیگر از زمانی که تایپ کردن به هر یک از دیگر.

تعجب آور قدرت اجتماعی در پایان با بیشتر مکالمه معنی دار. در حال انجام تحقیقات همکاران من و من برای پیدا کردن که آن را به نظر می رسد به گسترش به تقریبا هر عمل ما به انجام رسیدن و ارتباط مثبت با دیگران است. کسانی که قدردانی خود را به شخص دیگری انجام داده است که چیزی معنی دار به آنها دست کم گرفتن چگونه مثبت خود را دریافت کننده پاسخ خواهد داد. مردم ما بخواهید برای نوشتن تعارف—حتی به کسانی که آنها را به نزدیک ترین جمله به همسر خود—دست کم گرفتن چگونه مثبت خود کلمات نوع آنها را احساس می کنید. زمانی که ما از مردم در خیابان های شیکاگو به انجام یک عمل تصادفی از مهربانی برای فرد دیگری مانند دادن فرد دیگری free فنجان شکلات داغ, آنها تمایل به دست کم گرفتن چگونه مثبت خود را کوچک عمل اجتماعی را به فرد دیگری احساس.

همین امر برای کسانی که قادر به دیگران برای کمک به آنها را به سادگی درخواست برای کمک. در یک آزمایش ما خواسته مردم در یک جاذبه توریستی محبوب در شیکاگو به راه رفتن تا به شخص دیگری و بپرسید اگر این فرد خواهد بود مایل به گرفتن خود و یا تصویر خود را در مقابل جاذبه است. کسانی که درخواست کمک دست کم گرفت چگونه مثبت دریافت کنندگان احساس می کنید پس از اینکه از او خواسته به انجام یک عمل محبت برای آنها. حتی زمانی که ما از غریبه ها در آزمایشگاه ما برای رسیدن و ابراز حمایت به فرد دیگری است که نیاز به چیزی است که مردم انتظار تلاش های خود را به شخص دیگر کمتر احساس مثبت نسبت به آن واقع است.

در مصاحبه چندی پیش براد پیت مشترک تحقق در مورد قدرت فوق العاده ای در او برای روشن کردن فرد دیگری بعد. “این یک چیز نادر,” او گفت:. در واقع تحقیقات ما نشان می دهد که آن را نمی ممکن است تقریبا به نادر به عنوان بسیاری از ما ممکن است انتظار داشت. شما لازم نیست در همه احتمال براد پیت قدرت مشهور اما شما چه ممکن است مقدار شگفت آور از قدرت را نیز روشن شخص دیگری را به عنوان طولانی به عنوان شما انتخاب می کنید به استفاده از آن با رسیدن و ارتباط مثبت با دیگران است.

پس از تماس با آشنایی قدیمی به لمس پایه. کسی بگویید چگونه سپاسگزار شما به آنها هستند. ترک پس از آن یادداشت فلفلی با تعارف اطراف خانه خود را برای همسر خود و یا بچه ها و یا هم اتاقی برای پیدا کردن. ما در حال حاضر نیاز به استفاده از تمام قدرت ما در اختیار ما برای مبارزه با این ویروس آلوده شهروندان ما و جدا کردن ما از یکدیگر است. قدرت شما را به طور مثبت تحت تاثیر دیگران بیشتر از شما فکر می کنم. لطفا از آن استفاده کنید.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de