خورشید ممکن است لگد کردن یک جدید خورشیدی چرخه آب و هوا در این ماه

به خورشید شده است بدجور آرام به تازگی, اما که می تواند تغییر شروع این ماه, دانشمندان می گویند.

شما نمی دانید آن را بدون در نظر گرفتن نگاه خوب در خورشید (که یادآوری شما فقط باید با چشم مناسب حفاظت) اما محلی ما ستاره می رود از طریق چرخه فعالیت هر مدت حدود 11 سال است. در حال حاضر خورشید نسبتا آرام آن را به عنوان کاری ادامه داده اند تا آنچه دانشمندان دوبله چرخه خورشیدی 24 و شروع چرخه خورشیدی 25.

دانشمندان نمی تواند پیش بینی دقیقا زمانی که این انتقال رخ خواهد داد اما آنها می دانند که باید آن را به زودی اتفاق می افتد. “شاید این ماه” کلینتون والاس مدیر ملی اقیانوس شناسی و جوی دولت”s فضا آب و هوا پیش بینی مرکز گفت: این مرکز پیش بینی خورشیدی حداقل در طول یک نمایش هماهنگ توسط آکادمی ملی علوم روز گذشته (مارس 1). “در سال آینده ما می دانیم هنگامی که ما ضربه حداقل برساند.”

مرتبط با: خورشید ما هرگز همان نگاه دوباره به لطف دو خورشیدی پروب و یک تلسکوپ غول پیکر

به عنوان خورشید را افزایش می دهد فعالیت بیشتر لکه های خورشیدی — خنک گره از میدان مغناطیسی عبور خواهد کرد ستاره در سطح. لکه های خورشیدی در حال ریشه های خورشیدی طغیان مانند تاجی mass ejections و عود که پرت تابش و ذرات در سراسر منظومه شمسی است. در اطراف زمین چنین رویدادی می تواند باعث auroras تداخل با بحرانی ماهواره در مدار و گاهی دست کشیدن از قدرت شبکه در زمین است.

چرخه خورشیدی پیش بینی های پیچیده توسط این واقعیت است که دانشمندان نمی دانند تا آنجا که آنها می خواهم به در مورد چگونه ما در واقع کار می کند. این تغییر تدریجی از خورشید به میدان مغناطیسی باعث می شود که 11 سال چرخهاما پیچیدگیهای این رابطه و از پدیده های مانند لکه های خورشیدی را درک ضعیف هستند.

از سال گذشته خورشیدی حداقل در سال 2009 دانشمندان را به دست آورده ارزشمند ابزارهای جدید برای مطالعه خورشید را از جمله فعاليت ناسا پارکر خورشیدی کاوشگراست که رقص در اطراف خورشید از 2018 و عظیم خورشیدی جدید تلسکوپ در هاوایی که به تازگی اولین تصویر.

حتی با اطلاعات ناقص دانشمندان در حال حاضر در تلاش دست خود را در ساخت پیش بینی برای آینده خورشیدی چرخه. “ما دیدن اوج مدتی در تابستان سال 2025 115 لکه های خورشیدی به اضافه یا منهای 10 در آن دوره” والاس گفت. “آن را در دراز مدت پیش بینی و آینده خواهد گفت که چگونه به خوبی این پیش بینی رفت.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>