ستاره ها می تواند کمک به متحد کردن ما

به عنوان یک ستاره شناس من عادت به رعایت کیهان در مکان های آرام. اما پس از شروع از خود و انزوا و آن چنان آرام است که ضربان قلب خود تنها سر و صدای پس زمینه. من مشاهده کهکشان ها در جهان در مکان های خیلی دور که نور خود را طول می کشد میلیاردها سال برای رسیدن به چشم ما. من استفاده می شود به فکر این عظمت و دیدن چگونه کمی از سیاره ما به نظر می رسد در مقایسه با.

من استفاده می شود به رعایت گذشته از طریق لنز از تلسکوپ هابل و دیدن کهکشان ها تشکیل شده که جهان یک نوزاد. به عنوان رویکرد ما 30 سالگرد هابل, رویدادهای برنامه ریزی شده به مناسبت گرامیداشت روز تمام است که ما یاد گرفته ایم از آن سه دهه در مدار شده است به تعویق افتاد.

اما در عصری که در آن مقدار نامشخص است ما هنوز هم می اندیشید که چگونه آنچه امروز اتفاق می افتد متناسب با وسعت زمان و فضا است که بیشتر جهان.

گاهی اوقات من تعجب می کنم آنچه ما خود کهکشان شبیه میلیاردها و میلیاردها سال پیش و قبل از منظومه شمسی ما متولد شد. من اغلب در خیره هابل عمق میدان بسیار طولانی قرار گرفتن در معرض تصویر ظاهرا خالی نقطه ای از آسمان که نشان می دهد ثروت از تار قبلا نهان اشیاء—جستجو برای سرنخ ها: منظومه ستاره در حال انفجار و ستارگان مهد کودک. آن است که یک سفر شگفت انگیز را قادر به سفر از طریق فضا و زمان و جهان اتفاق می افتند در مقابل چشم ما است. و در عین حال آن را سخت به فکر می کنم از چنین چیزهایی در اضطراب است که می آید با وضعیت فعلی ما از خود جدا می کند.

می توانید این وضعیت کمک به ما منعکس در خود ما وجود دارد ؟ ما همیشه در حال رسیدن به نقطه ای که ما شروع به بازجویی آینده ما ؟ خواهد ما را در وجود ما بیشتر پایدار پس از این تجربه هولناک? می توانید به دنبال ستاره ها به ما نزدیک تر با هم ؟

چند ماه پیش Betelgeuse یک ستاره درخشان در صورت فلکی جبار شروع به دیمر و دیمر. ستاره شناسان در سراسر جهان فکر این ممکن است یک سیگنال که ستاره بود در مورد به منفجر شود—اگر چه اگر این بود که آنها می دانستند آن را نمی ممکن است اتفاق برای یکی دیگر از 10000 سال یا بیشتر. هنوز هم من بیرون رفت و هر شب آن را به اتمام. من امیدوار بودم آن خواهد منفجر شود و من شرط بندی است که چنین پدیده خواهد بود ایده آل برای ما به تأمل در نحوه برخورد ما با سیاره ما است. تصور کنید با دیدن یک ستاره درخشان به عنوان روشن به عنوان ماه کامل حتی در طول روز. نمی خواهد که شما را به تعجب در مورد جهان و نقش خود را در آن ؟

من شروع به خواب در مورد چگونه ما می تواند استفاده از چنین رویدادی به همه یادآوری است که ستاره تولید تقریبا تمام عناصر شیمیایی در جهان (گذشته از هیدروژن و هلیم) که به طور مستقیم از انفجار بزرگ. همه چیز ما تنفس لمس و دیدن ساخته شده در داخل ستاره. آهن در خون ما کلسیم در استخوان های ما و تقریبا کل جدول تناوبی محصولات از تکامل ستارهای. در پایان زندگی خود ستاره منفجر و راه اندازی تمام این عناصر به فضایی که در آن نسل جدیدی از ستاره ها و سیارات تشکیل خواهد شد در داخل میلیاردها کهکشان. این چرخه این است که چگونه منظومه شمسی ما و زندگی درون آن تشکیل شد.

اگر هر کس در این سیاره قادر خواهد بود برای دیدن آنچه که هابل دوربین قدرتمند نشان می دهد در عمق میدان اما با چشم غیر مسلح من فکر می کنم ما خواهد نزدیک شدن به یکدیگر است. آن دسته از کهکشان ها دیده می شود در اعماق جهان تبدیل شده اند و تکامل یافته در طول میلیاردها سال و در حال حاضر چندین نسل از ستاره ها و سیارات. ما خورشید سیاره ما و همسایگان ما هستند یک محصول از جهان در حال تکامل. وجود ستاره ها قبل از ما ستاره متولد وجود خواهد داشت و ستاره های جدید پس از ستاره های ما از بین رفته است. آن را شگفت انگیز علمی تحقق و من آماده برای به اشتراک گذاشتن با هر کس خیره شدن به ستاره در حال انفجار.

Betelgeuse نمی منفجر شود و در واقع بیشتر مشاهدات اخیر توجه داشته باشید این است که در واقع به حالت عادی بازگشت. اما هیچ چیز طبیعی است در اینجا بر روی زمین در حال حاضر است. من شروع به درک که ما نمی نیاز به یک ستاره به منفجر شدن به متحد کردن ما. همه ما نیاز به یک مشکل شایع است.

من امیدوار هستم که هر کس در این سیاره است که صرفه جویی در برخی از زمان به تامل در جهان و درک ما به تنهایی نیست. مهم نیست که در آن ما هستند یا ما که ما در این سیاره با هم. پس ما همه ساخته شده از ستاره ها در آسمان شب به ما می دهد یک نگاه اجمالی از گذشته ما و آینده ما و ما می توانیم تامل هر دو با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net