‘ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد’ آخر هر دو شگفت انگیز و وحشتناک و در عین حال در نهایت ناامید کننده

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای 10 قسمت از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

به قول سابق “پیشتازان فضا” فارغ التحصیلان در قبل از”پیشتازان فضا” نقش “اوه پسر.”

وجود دارد مقدار زیادی در این نتیجه گیری قسمت از دو قسمت آخر فصل “Star Trek: پیکارد” محق “Et in Arcadia Ego — قسمت دوم” به خصوص با توجه به این که ساخت تا در هفته گذشته بود نه بیش از حد نخ نما. هفته قبل از این قسمت 8شده بود سوار rollercoaster از بالا و پایین — حالا تصور کنید که بار یک هزار.

شما خواهید بود پوسته شوکه شده برای اطمینان حاصل کنید و پس از آن احتمالا در سمت چپ احساس بیش از یک کمی نا امید شاید حتی عصبانی اما قطعا تعجب که چگونه بسیاری از نویسندگان در این نمایش پرداخت.

متاسفانه این فصل آخر است که رفتن به شکل “پیشتازان فضا” طرفداران برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. در اصل این دو عمل به غیر از چند کوچک تا اواسط اندازه کاستی اکثرا با کیفیت بالا با برخی از ایده های خوب و حتی یک زن و شوهر از یک نگاه اجمالی از نابغه است. اما پس از آن فقط زمانی که شما فکر می کنید که Alex Kurtzman, Michael Chabon, Akiva Goldsman و هر کس دیگری که دارای یک دست در نوشتن این نشان می دهد در مورد به جلو و boldest غیر منتظره ترین و شجاع حرکت همیشه…طرح خود می رسد apex حرکت رو به جلو به آرامی کاهش می یابد و به توقف و سپس آن را از زمین و بینی و سر به صورت عمودی مستقیم برای زمین در حداکثر پیچ و تاب.

مرتبط با: شما می توانید به تماشای ‘Star Trek: پیکارد” به صورت رایگان در حال حاضر! در اینجا چگونه
بیشتر: چه ‘فضا’ به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’

ما شروع به در سقوط Borg مکعب — به نحوی است که نمی تواند یک انقراض سطح رویداد زمانی که این کاهش از طریق فضای Coppelius در هفته گذشته با هفت (Jeri Ryan) با داشتن یک گفتگو در مورد یک xB با Elnor (اوان Evagora). Narek (Harry Treadaway) tiptoes گذشته آنها کشف نشده را به مکعب.

ما برخی از ایده از عظمت بورگ داخلی (معمولی Borg مکعب حجم 28 کیلومتر3 یا 10,000 بار اندازه هرم بزرگ جیزه) است که ارزش به خاطر سپردن داده سهولت که با آن همه شخصیت ها به نظر می رسد قادر به پیدا کردن هر یک از دیگر. Narek است که به دنبال خواهر خود انجام (Peyton List) که هنوز هم طول می کشد ناسالم علاقه او را به ارکان و فعالیت های.

ما به سرعت برش به پیکارد (پاتریک استوارت) و soji می (Isa Briones) دستکاری مانند یک سنگ خاموش در سطح گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه سنتتیک باید یک انتخاب برای زندگی و رول باز اعتبارات: این یک کوتاه از اعتبار دنباله این هفته است.

این Romulan ناوگان در “پیشتازان فضا: پیکارد.” “سیاره عقیم سازی الگوی شماره 5” نبود که یک آهنگ توسط جستجوگران? (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

پشت در بورگ مکعب, Narek است تجهیز خود را با گسترده پراکندگی مولکولی حلال نارنجک در تلاش برای از بین بردن فضای Orchid سیستم دفاع قبل از Romulan ناوگان می رسد. او او را متقاعد به ماندن در بورگ مکعب و کار برای به دست آوردن آن دفاع عملیاتی استدلال پشت این روشن خواهد شد بعد.

در ضمن در La Sirena, ریوس (Santiago Cabrera) و Raffi (میشل Hurd) در حال تلاش برای استفاده از مرموز MacGuffin که Arcana به آنها هفته گذشته برای کمک به تعمیر کشتی خود را. این مثال دیگری از 24 قرن “Trek” کشتی فضایی تعمیر و نگهداری است که خوشبختانه نیازی نیست هر کسی که برای همیشه خود را از لباس کثیف اما صحنه ارائه می دهد فرصت برای این دو برای شرکت در یک گفتگوی بورسی کمی و Raffi ارقام را چگونه فضای دیدنی و جذاب آچار کار می کند بسیار به سرعت.

در Coppelius ایستگاه دکتر Altan اینیگو سونگ (Brent Spiner) نشان دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) ماشین آلات در دکتر مادوکس را در آزمایشگاهی که نیاز به دانلود یک آگاهی انسان به یک مصنوعی بدن. دکتر سونگ تعارف دکتر اگنس در تصمیم او برای حمایت از سنتتیک در آینده رویارویی و او تلاش می کند به روان خودش را برای آنچه که او می کند بعد.

بحرانی تعمیر کار Raffi و ریوس قطع صدای Narek پرتاب سنگ در پل دید از La Sirena. به نظر می رسد او می خواهد آنها را به کار با هم برای جلوگیری از آنچه در آینده به کشتن همه آنها را. آنها را Romulan جاسوسی به کشتی که در آن او توضیح می دهد که آنچه که در Coppelius ایستگاه. او می گوید آنها در مورد چراغ است که از بند باز کردن چه Romulans تماس Ganmadan که از بین بردن تمام زندگی آلی. آنها سعی کنید تماس با پیکارد با هیچ شانس و سپس به طور ناگهانی Elnor را نشان می دهد و دارای شمشیر خود را در Narek گلو! حیله گر Qowat Milat او شده است ردیابی که تیز گوش عملگرا تمام راه را از مکعب.

مرتبط با: پیکارد بزرگترین لحظات از ‘Star Trek: The Next Generation’

دکتر Jurati سرگرم کننده با اسباب بازی جدید خود یک زمینه replicator با عصبی اتمی رابط در آخر از “پیشتازان فضا: پیکارد.” (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Jurati روش سونگ و می پرسد برای رمزگذاری کدهای به برخی از عصبی engrams که او نیاز برای خلق شخصیت به ظاهر. “بروس همیشه می گفت crypto کونگ فو بهترین بود,” او می گوید: چاپلوس او.

به اندازه کافی flattered, سونگ خاموش می رود برای رمزگشایی فایل ها و برگ Jurati با بدن حماسه (نیکیتا رمزی) اندیشه بود که چاقو را از طریق چشم در هفته گذشته. آن را عجیب و غریب که مانند یک زخم می تواند منجر به مرگ برای آندروید. علاوه بر این Jurati فقط ذکر شده که Maddox به او صحبت کرد در مورد او بنابراین او می دانست که سونگ وجود داشته و حتی تمام راه بازگشت به قسمت اول. شاید این طرح نظارت و یا شاید او فقط او را به بازی. یا شاید آن سابق و گذشت به عنوان دومی.

ما پیدا کردن آنچه Jurati شد psyching خودش به انجام, اما ما نمی کنید برای دیدن آنچه در آن درگیر هستند. آنچه که ما به جای یک سر و شانه تا از نزدیک دکتر خوب و برخی از لذت squelchy صداهای به عنوان او plucks از چشم دیگر از حماسه عملکرد غیر بدن است.

در La Sirena, Narek گفتن باستان Romulan داستان Seb-Cheneb به عنوان هر کس نشسته در اطراف آتش اردو. برخی می گویند که داستان قدمت آن حتی به قبل از Romulan اجداد وارد ولکان. معلوم است که این رویداد به نام Ganmadan و آن اشاره به پایان همه چیز مثل روز قیامت یا Ragnarök.

خواهران دوقلو یا khalagu (شیاطین) خواهد آمد و آنها نبوت به انتشار ch’khalagu (واقعا بد شیاطین). یک خواهر به نام Sepnatahn (به foreteller) و او نقش یک درام ساخته شده از پوست کودکان. او حملات آن با زنجیره ای از جمجمه بسیار سخت و تا زمانی که قلب خود را پاره ای از این تلاش است.

خواهر دیگر دارد به نام Seb-Cheneb (ویرانگر) که حامل یک شاخ از بزرگ رنگ پریده hell هیولایی به نام Ganmadan. هنگامی که او با یک انفجار که شاخ آن را از بند باز کردن تمام ch’khalagu که در انتظار است پس از آغاز زمان. آن را به خوبی تحویل داده شده توسط Treadaway و به غیر از Zhal ماکه صحنه قسمت شش, این است که احتمالا بهترین عملکرد را در نشان می دهد تا کنون.

Hundreds of identical Starfleet starships? Looking forward to this one to being explained by "Star Trek: PIcard" showrunners.

صدها یکسان Starfleet starships? به دنبال به جلو به این یکی بودن توضیح داد: “Star Trek: پیکارد” showrunners. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

ماندن با Rios, Raffi, Elnor و Narek آن را در حال حاضر و Narek است توضیح میدهد که چگونه گسترده و پراکندگی مولکولی حلال نارنجک در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل فرستنده به جای فضای Orchid سیستم دفاع. این طرح به رفتن را از طریق درب جلو به طور طبیعی. این چیزی است, La Sirena تعمیر و عملیاتی در حال حاضر, بنابراین کاملا به همین دلیل آنها نمی فقط پرواز می کنند و منفجر کردن آن واقعا نمی توضیح داد. این امر بوده است بسیار آسان برای حل این معضل پس حتی خواهد Riker را (Jonathan michael [tm] smith) خانه تا به حال یک سپربنابراین به طور خلاصه ذکر چیزی مشابه که Coppelius ایستگاه می خواهد کار کرده ام اما هیچ.

این باند می رسد در خانه و در حال حاضر Narek به عنوان یک زندانی که برای به دست آوردن ورود. انفجاری خواهد نیاز به یک سیستم تحویل آن به غیر فلزی. وجود حمل و نقل بلوک بیش از ترکیب (بدون سپر هر چند) به طوری که آنها نمی تواند پرتو آن ، ریوس نابغه است که او قرار می دهد آن را داخل یکی از فوتسال توپ.

مربوط به: ‘Star Trek: بخش 31’ برای شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

در واقع در داخل ترکیب Jurati با استفاده از “چشم سوم” (با عرض پوزش Saga) به گذشته شبکیه چشم اسکن و به محله های پیکارد قفل شده داخل کوس او را از سلول خود از انواع و کشیدن او به La Sirena.

سونگ در عین حال شگفت بیش از این واقعیت است که او با گولم در حال حاضر آماده دریافت عصبی engrams. در پس زمینه او شده است, دانلود حماسه خاطرات و متوقف می شود کار خود را به عنوان او می بیند او آخرین خاطراتی که از دوره بودند که چاقو را از طریق چشم است. او می توانید ببینید Narek بدیهی است اما همچنین سوترا (همچنین توسط Isa Briones). در واقع این سوترا که ضرب stabs آندروید خود را مرتبط.

Waddaya می دانم این اقدام کاپیتان خواهد Riker فرمانده ناو ژنگ او. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

پیکارد و Jurati رسیدن به La Sirena و یاد بگیرند که Romulan ناوگان است که فقط هفت دقیقه دور. پیکارد به یکی از خود را نیش می زنند به اندازه سخنرانی; این یکی در مورد نحوه سنتتیک زندگی کرده اند اما هیچ یک از آنها را آموزش آنچه در آن است. “پیشتازان فضا” هیاهو نقش به نرمی در پس زمینه برای اضافه کردن بیشتر و عظمت به لحظه. این همه در سرگرم کننده خوب و یک یادآوری از آنچه “پیشتازان فضا” است که واقعا همه چیز در مورد بدون مسمومیت و آن این بار حداقل. پیکارد قدرت La Sirena و Jurati نوبت از او سکان کنترل صندلی لبخند می زند و می گوید: “پس از آن” که در کل شاید واقعا لازم است, اما آن را به سختی یک شکایت عمده. که بعد می آید.

در ترکیب سوترا است به او بد مونولوگ به سایر روغن های سنتتیک. سونگ پیاده روی را از طریق جمعیت به مقابله با او مصنوعی فرزندان و در نهایت غیرفعال ، دیگران آماده به تحویل مواد منفجره, اما آنها به گذشته soji می که هنوز هم شستشوی مغزی به دنبال سوترا را علت و خم جهنم در تکمیل beacon. ریوس راه اندازی هواپیماهای بدون سرنشین حاوی شارژ اما soji می جلب آن می اندازد و آن را در فاصله ای دور قبل از آن انفجار بدون ضرر و بدون حتی خاراندن چراغ.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

و پس از آن ما به طور غیر منتظره قطع به Borg مکعب آن انجام شده است در نهایت موفق به دریافت سیستم های سلاح های آنلاین. او تلاش می کند به هدف قفل La Sirena, اما از سایه می آید هفت بلستر در دست است.

انجام در مقابل هفت چیزی است که ما تا به حال حتی در نظر گرفته شود – آنچه که یک مسابقه! متاسفانه مبارزه با یک ناامیدی بزرگ آن را کوتاه و ضعیف طراحی: از هفت آشکار بیش فرمت در حالی که نگه داشتن او بلستر (مطمئنا Fenris رنجر را شنیده ام از مرکز محور قفل مجدد) انجام دادن فرصت کافی به خلع سلاح خود را تمام راه را به انجام نهایی مرگ. آن را به یاد ماندنی فرصت از دست رفته. همه ما می خواست آن را به خصوص پس از مرگ هیو. از همه نگران کننده راه برای مردن به عنوان دیده می شود در “پیشتازان فضا” — سوزانده توسط یک هرتا داشتن همه نمک در خارج از بدن دمیده به فضا و یا در حال پاره پاره از هم جدا در یک sub-atomic سطح در حالی که نیمی تشکیل شده در حمل و نقل — انجام فرو کردن یک شفت. خمیازه می کشند.

این Romulan ناوگان قطره از پیچ و تاب و soji می راه اندازی فضای Orchid سیستم دفاع. آنها به صورت یک شبکه از انواع و در حالی که آنها در حال از بین بردن کاملا چند Romulan Warbirds این فقط کافی نیست.

چه که شبیه به شما ؟ به ما آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند آن “squiddies” که کنترل می تواند راه اندازی. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

و فقط در صورت وجود هر گونه سوال است که این پیکارد مانور بود که اشاره شده در هفته گذشته, آن را قطعا اشاره شده این هفته است. اگر آنها به نوعی از whacky اساسی زمینه replicator با عصبی اتمی رابط. خوشبختانه مرموز MacGuffin است دروغ گفتن وجود دارد در کنترل کنسول و سریعتر از شما می توانید می گویند “کار برکنار شده melacortz ramistat kiloquad رابط ماژول” آنها ایجاد توهم صدها نفر از کشتی های همه یکسان به La Sirena, رها کردن از پیچ و تاب و مواجه خاموش در برابر Romulan ناوگان.

اگر تنها به طور کلی آه (Tamlyn Tomita) می گویند: “آتش” سریعتر این امر بوده ام بیش از سنین پیش.

پیکارد باعث می شود یکی از آخرین درخواست به soji می به قدرت پایین چراغ; او بنابراین او می گوید که او به پیشنهاد او مردم (سنتتیک) یکی از آخرین چیزی که در تلاش برای متقاعد کردن آنها را به ذهن خود را تغییر دهید و زندگی خود را.

مرتبط: این قسمت یکی مانده به آخر از ‘Star Trek: پیکارد’ جوراب خود را منفجر

مبارزه در بالای سیاره همچنان ادامه دارد اما اگر اساسی در زمینه replicator با عصبی اتمی رابط کاربری ایجاد کرده است صدها نفر از پیش بینی La Sirena, نمی خواهد همه آنها بود پیچش و چرخش و به طور کلی پرواز در شیوه ای یکسان به اصلی کشتی ؟

Soji می فعال چراغ و یک غول قرمز پیچ رگه به آسمان باز نوعی از چشم سائورون به دنبال trans-پورتال بعدی و یا چیزی. و آه است فقط در مورد به فرمان دوبارهبرای شرکت سیاره عقیم سازی الگوی شماره پنج که “پیشتازان فضا” هیاهو پخش دوباره و چند صد starships می رسند.

La Sirena قطعا در شما رشد می کند پس از هشت قسمت از “پیشتازان فضا: پیکارد.” (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

فدراسیون گل سرسبد تحسین خائنانه تل Shiar و waddaya می دانم این اقدام کاپیتان خواهد Riker فرمانده ناو ژنگ او. ظاهرا ایالات فدراسیون سیارات تعیین شده این سیاره Ghulion IV در Vayt به عنوان بخش تحت حفاظت Starfleet با توجه به شرایط پیمان Algeron.

“در حال حاضر من بر روی پل از سخت ترین, سریع ترین, قدرتمند ترین کشتی فضایی Starfleet تا به حال قرار داده و به خدمات و من یک ناوگان از آنها را در پشت من” Riker می گوید.

و او حق آنها همه یکسان نگاه کنید: بسیار بسیار شبیه به ردیاب کلاس از ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین که افزایش چند سوال. است Starfleet واقعا تنها ساختمان یک کلاس از کشتی فضایی در حال حاضر ؟ خوب با توجه به TrekCoreاز جلوه های بصری کار برای فصل تنها رو به اتمام هفته گذشته و VFX supervisor حول و حوش Dekovic گفت که طیف وسیع تری از کشتی تنوع به سادگی امکان پذیر نیست و با توجه به عدم در دسترس در زمان تولید. و که فقط برای تلفن های موبایل کمی عجیب و غریب.

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

Riker توضیح می دهد که او شنیده ام پیکارد سعی کرده بود برای ارسال SOS احتمالا که پیام او می خواهم تلاش برای انتقال از Coppelius ایستگاه. که بود که Romulan ناوگان شد دو روز دور La Sirena تا به حال تنها وجود دارد در اوایل زیرا آنها با استفاده از Borg transwarp conduit. چگونه blazes انجام خواهد Riker جمع آوری یک ناوگان به سرعت به اندازه کافی برای رسیدن به 20 دقیقه یا تا پس از Romulans?

آه هنوز هم نمی دادن و به منظور آماده سازی برای آتش دوباره. دو ناوگان آماده نابود کردن هر یک از دیگر. اما در La Sirena, پیکارد ترمینال بیماری عود, برای اولین بار تا کنون. Jurati به او می دهد hyposhot به دریافت و پیکارد باز می شود یک کانال به soji می که هر کس می تواند شنیدن و دیدن. کاملا به همین دلیل این دو ناوگان عظیم از کشتی نیست slogging آن را در مدار و در عین حال حدس و گمان است.

هفت و نه و Raffi در “پیشتازان فضا: پیکارد” آخر. پیدا کردن کسی که به نظر می رسد در شما راه هفت به نظر می رسد در Raffi. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

پیکارد پنجه نرم می کند با soji می به همه نشان می دهد که او را نه دشمن که Romulans فکر می کنم او است و قدرت پایین چراغ. او باعث می شود یک استدلال قانع کننده به طور طبیعی به عنوان اوه به نظر می رسد خیره در او viewscreen و شب را می شکند به یک لبخند کنایه امیز, به عنوان او به تماشای او عزیزترین دوست و مربی صرفه جویی در کهکشان را یک بار دیگر.

و فقط به عنوان هر چه ترسناک بود در آینده می رسد, پورتال soji می شکسته فانوس دریایی است که در اثر بسته شدن آن است. بنابراین در یک حرکت درخشان توسط نویسندگان تمام “آنچه در آینده” طرح رد شده است در بسیار به خوبی اجرا گمراهی. براوو.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

شما ممکن است فکر آن را کنترل کنید. شما ممکن است فکر آن را به حال چیزی برای انجام با Tkon امپراتوری. شما ممکن است فکر آن را به حال چیزی برای انجام با فرهنگ. شما حتی ممکن است فکر فردا بود افسانه هاو روایات قومی در یک لباس و او را بکشد “Scooby-Doo” و پایان دادن به پوست کردن ماسک و آشکار خود را به عنوان بازیگوش پسر سونگ که او است.

Riker می گوید: خدا حافظ و سپس پیکارد واقعا شروع می شود رنج می برند و در همه صداقت, این فقط احساس می کند مانند نوشتن تنبل است. آن را در حال حاضر و در آخر که وضعیت خود را شروع می شود به خودی خود نشان می دهد. می تواند به نویسندگان نمی باید و شاید معرفی شده در این مطلب شیوه ای باور بیش از یک دوره از زمان ؟ برای مثال مارشال پنطیکاست (ادریس البا) در “حاشیه اقیانوس آرام” که بینی خود را شروع خونریزی در لحظات نا مناسب. این می بوده ایم چیزی که پیکارد تا به حال تا به حال به تلاش و از همه پنهان شاید با درجات مختلفی از موفقیت است. که راه آن را قطعا نمی خواهد احساس عجله و یا باسمهای نوشتن که این کند.

داده ها به عنوان های زیادی را به عنوان او مجاز است به مرگ. مناسب انسانی و پایان دادن به در “پیشتازان فضا: پیکارد” آخر. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

اما که در کنار … برای یک لحظه برای زودگذر دوم آن را احساس مانند نویسندگان و نشان می دهد دونده در حال رفتن برای شجاعانه ترین “پیشتازان فضا” فصل آخر پس از “بهترین از هر دو جهان” و در واقع کشتن پیکارد. چرا که نه ؟ سروان. کرک کشته شد در “نسل” زمانی که آنها می توانند فقط به سمت چپ او را به تنهایی و ادامه داد: حماسه بدون او. چرا نمی تواند آنها ژان لوک پیکارد نهایت فداکاری او آماده شد آن را انجام دهد. بله “پیکارد” بوده و تمدید برای فصل دوم — اما پاتریک استوارت می تواند مورد استفاده در همه انواع از راه هایی — Brent Spiner بود برای این فصل است.

اگر او نبود تا کنون به طور دائم کشته او باید هرگز فوت کرده اند در این قسمت.

مرتبط: 10 greatest پیکارد لحظات از ‘Star Trek: The Next Generation’

که گفت:, واقعی مرگ و پس از آن عزاداری توسط هر کس واقعا احساسی از Raffi در خاص است. وجود دارد یک لحظه مناقصه بین ریوس و هفت و بین Raffi و Elnor. یک نگاه گذرا اما در زمان باقی مانده را نشان می دهد وجود دارد بیش از یک چهارم نشان می دهد هنوز هم در سمت چپ و شما می خواهم برای روشن فکر “چگونه است که این به پر؟”

واضح بود کسی که قرار بود به میشکند که سونگ آماده شده بود. ما تا به حال بیم آن می توان به از نو خلق کردن داده اما خوشبختانه این اتفاق نمی افتد. وجود دارد یک شانس آن را ممکن است شده اند سونگ خود را, اما در حقیقت شاید واضح بود این بود که به پیکارد.

در ناخودآگاه رویای مانند صحنه پیکارد یک بار دیگر ملاقات داده و این دو در اصل به دنبال بسته شدن در زندگی پس از مرگ برای اتفاقاتی که صورت گرفت در “نمسیس” هنگامی که داده های مرده برای نجات پیکارد. آن را دلیلی میکشد در یک بیت و این چیزی است که اساسا پر می کند بسیاری از زمان باقی مانده در این قسمت. این داده ها می پرسد برای یک نفع قبل از پیکارد مراحل به نور.

هر چند هنوز هم در postproduction فصل 3 از “پیشتازان فضا: کشف” است که انتظار می رود در این سال است. این تیزر به تازگی کاهش یافته و در رسانه های اجتماعی. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

پیکارد از خواب بیدار در سونگ آزمایشگاه و او را در خلق شخصیت به ظاهر. اما به جای او اجازه می دهد تمام مزایای مصنوعی در بدن ساخته شده از قوی ترین عناصر شناخته شده برای بشر ممکن است, پیشنهاد, هیچ, آنها گنجانیده شده ام همه اش ضعف به بدن بیشتر احساس طبیعی است. و در حال حاضر ما وارد مسخره منطقه; اعطا لوب جداری اختلال حذف شده است اما چه کسی را انتخاب آرتروز یا آب مروارید بیش از تناسب اندام از 20 سال ، فقیر پیکارد عقب است و هنوز هم گیر با huffing و تنومند که او صعود پله مانند ما در قسمت اول.

“من می دانستم که شما نمی خواهید برای تنظیم به چیزی جدید نیست پس از 94 سال در همان بدن” سونگ می گوید, توضیح دور است که موضوع خاص.

این به نفع است که داده ها می پرسد این است که او بود خاموش فسخ به طور موثر و مجاز به مرگ است. این ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب اما ما می بینیم برخی از داده ها چوب است که بدیهی است که engrams از داده ها را در نظر داشته باشید که Maddox موفق به نجات. به نظر می رسد او زنده بود در یک مجموعه شبیه سازی است و این امکان وجود دارد که پروانه بود که همیشه در این نزدیکی هست در سونگ دفتر نمایندگی خود آگاهی است. و یا حداقل آن در نظر گرفته شده به عنوان یک استعاره.

ما در پایان در La Sirena و ببینید که هفت و Raffi باید وصل کاملا تعجب آور به عنوان وجود دارد به وضوح بیشتر به هفت رابطه با Bajazzle از ما را دیدم. فرض بر چیزی که با Chakotay کار نمی کند. و که در آن است; خدمه طول می کشد و موقعیت خود را و البته مجموعه ای برای فصل دو. بیایید امیدوار باشیم که طولانی قبل از دوره تولید خواهد شد و به نویسندگان زمان به آمده با چیزی کمتر فرمولی تر و بی باک. ما هنوز هم می خواهم برای دیدن وینس گیلیگان و پیتر گولد فرصت داده شده به اجرای زنده-اکشن از سری “Star Trek.”

برای فصل آخر این بود که در نهایت ناامید کننده است. وجود دارد برخی از لحظات مطلق نبوغ و سپس برخی از لحظات هولناک پوچی. متاسفانه دومی تعدادشان کمتر از سابق است. اما آن را هنوز هم بهتر از “کشف.”

شد کل فصل اول در مورد به دنبال بسته شدن با داده ؟ آنچه اتفاق می افتد با مریخ هنوز هم سوزش بعد از همه. کجا Narek پایان ؟

این سوال نیز مطرح میشود که چقدر از این داستان تغییر کرد زمانی که سری دوم تایید شد. سرنخ مانند بیرون کشیده شده سوم قانون عدم عملی اثر Jurati می کشد از حماسه چشم (به یاد داشته باشید زمانی که ما شاهد ضعیف Icheb در قسمت 5?), این Maddox-سونگ-Jurati طرح لغزش عدم VFX برای فدراسیون ناوگان شاید Jean-Luc که قرار بود کشته شود زمانی که آن را فقط یک فصل ؟ ما همیشه پیدا کردن برای مطمئن تردید.

آن را خسته کننده به دلیل “پیشتازان فضا” یک عادت کشتن شخصیت ها و نداشتن شجاعت به نگه داشتن آنها مرده است. آنها باید نامید قدرت اسپور یا عصبی engram انتقال. حداقل Tasha یار نبود احیا از طریق یک روزنه از Armus. و در عین حال هیو معمولی بود را رد کرد و حتی بدون فشردن پلک. آن را مانند یک آونگ نوسان از یک سو به سوی دیگر است.

هر سری از “پیشتازان فضا” به دنبال برخی معیارهای اساسی در غیر این صورت آن را “پیشتازان فضا” اما آنها واقعا بسیار اساسی است. “پیکارد” ارائه شده جدید و به روز شده تجسم کامل با غیر ضروری ناسزاهای اما آن را واقعا نمی ولگرد از این فرمول در همه. و ما تا پایان با چیزی است که تلاش می شود به جدید و مدرن, مرزی, اما آن را هنوز هم برگزار می شود محدودیت از نوستالژی. به یاد داشته باشید زمانی که تولید کنندگان “دروازه ستارگان” سعی کردم به چیزی کاملا جدید با “هستی؟” متاسفانه آن کوتاه بود اما به دلیل عدم پیش بینی و از کانال Syfy دوباره. آن را ممکن است برای دیدن “پیشتازان فضا” سعی کنید چیزی جدید واقعا جدید به دلیل این نبود آن و “کشف” نیست یا.

 امتیاز: 6 ½ /10

آخر هفته در Rigel دوم ✓

  • سیاره ای عقیم سازی الگوی شماره 5 LOL نام خوب برای یک گروه.
  • این غلط Ganmadan و نه آشکار کردن آنچه در آن است درخشان بود.
  • Harry Treadaway عملکرد در این قسمت یکی از بهترین خود را به عنوان Narek.
  • جاناتان michael [tm] smith نگاه بسیار خوب است که در 2399 فرمان ،
  • این “ما در اینجا به صرفه جویی در هر یک از دیگر” بیان شد به خوبی نوشته شده و موثر است.

زندانی در رورا Penthe real madrid unido ™

  • Narek به نظر می رسد روشن طرف و بدون هر گونه عمده اخلاقی مبارزه است.
  • انجام مرگ پس از همه چیز او را انجام داده بود و به یاد ماندنی اجازه دهید پایین.
  • چرا ریوس et al پرواز به Coppelius ایستگاه و نابود کردن چراغ?
  • ناوگان یکسان starships? این به کاهش VFX بودجه ؟
  • بود دکتر Jurati آگاه از دکتر سونگ تمام وقت, اما اشاره نمی آن ؟

10-episode “Star Trek: پیکارد” در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. این جریان به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>