سفینه فضایی سقوط بازی بقا ‘تقارن’ رایگان است در حال حاضر در GOG

یک سفینه فضایی خدمه marooned بر روی یک سیاره بیگانه است به یک جزء اصلی از داستان های علمی تخیلی. فقط در مورد هر “پیشتازان فضا” سری یک نسخه از آن و فضای خانواده رابینسون برخورد با آن را فقط در مورد هر هفته در اصل “گمشده در فضا” سری. بنابراین جای تعجب نیست برای دیدن این استعاره به نظر می رسد در “تقارن” بقا بازی منتشر شده در سال 2018 که شما را در اتهام خود را آماده نبرد خدمه.

با توجه به دوستان ما در PC Gamer “تقارن” رایگان است در حال حاضر در GOG بازی سایت اما شما بهتر است سریع عمل می کنند. این معامله به پایان می رسد, روز یکشنبه, آوریل 5 در 9 a. m. EDT (1300 GMT).

در “تقارن” از ناشر IMGN Pro شما ستاره به عنوان کاپیتان یک خدمه رشته در یک سیاره بیگانه است. ماموریت شما: “آنها را به خانه” را به عنوان تریلر بازی می گوید. اما برای انجام این کار شما باید به مدیریت خدمه خود را تعمیر کشتی خود را و زنده ماندن عناصر و ظاهرا یک نیروی شیطانی.

“جمع آوری تمام قطعات مورد نیاز برای تعمیر سفینه فضایی می شود یک مسابقه در برابر زمان به عنوان شرایط آب و هوایی شدید و تهدید کننده زندگی فوقالعاده فعالیت های تبدیل شدن بیشتر و بیشتر در حال حاضر” می خواند یک بازی در GOG.

یک صحنه از سقوط سفینه فضایی بازی بقا “تقارن.” (اعتبار تصویر: IMGN Pro)

به عنوان یک فضای, فن, من در بر داشت بازی را طراحی بصری و شنیداری نمره کاملا enthralling با وعده یک “غیر آشکار” طرح و “شوم حضور” در این سیاره سخت به مقاومت در برابر. و با یک قیمت تعیین شده در “رایگان” وجود دارد کمی خطر ابتلا به آن را امتحان کنید.

به زمین “تقارن” خود را (نگاه کنید که یک سفینه فضایی شوخی) شما می توانید مانع معامله در بالای GOG صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی “دریافت رایگان آن را” و یا گرفتن آن را به طور مستقیم از GOG را “تقارن” صفحه اینجا و انتخاب “برو به سادگی.”

GOG نیز برخی دیگر از فضای بازی در فروش.

در سفر به فضا بازی “سفری طولانی به خانه” است که 84 درصد آن عادی $29.99 (آن را $4.79) و رشته شما در طرف اشتباه از جهان پس از سفر به آلفا قنطورس را اشتباه می رود.

این بازی با نام تجاری جدید “در آب” است که 10 درصد آن $14.99 قیمت اگر شما علاقه مند در بازی xenobiologist در این سیاره Gliese 677Cc که کشف حیات فرازمینی و بیگانه اقیانوس در حالی که جستجو را برای دوست خود. شما می توانید به عنوان خوانده شده “در آب” نقد و بررسی از PC Gamer در اینجا.

بنابراین وجود مقدار زیادی از را انتخاب کنید اگر شما به دنبال یک فضای جدید بازی برای مقابله با, در حالی که ماندن در خانه.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>