فضا نیروی است در مورد به راه اندازی یک سفینه فضایی مرموز

پشت پرده

مقامات ایالات متحده در فضا نیروی چهارشنبه اعلام کرد که شاخه نظامی راه اندازی خواهد شد ماموریت جدید در مارس 16 — با استفاده از مرموز X-37B هواپیما در فضا به انجام این کار است که صرف سال در یک زمان در مدار بدون هیچ گونه عمومی رو توضیح.

X-37B خواهد بود گذر گاه یک پژوهش های علمی ماهواره به مدار CNET گزارش که انجام آزمایش برای دیگر شاخه های نظامی و ناسا.

علم کشتی

وجود دارد دو پروژه تحقیقاتی است که ماهواره FalconSat-8 خواهد بود انجام هنگامی که هواپیما فضایی حمل آن به مدار CNET گزارش.

ناسا خواهد بود ارسال دانه گیاهان به فضا به منظور مطالعه اثرات اشعه کیهانی و نیروی دریایی آزمایشگاه تحقیقاتی ارسال ابزار در نظر گرفته شده برای تبدیل انرژی خورشیدی به مایکروویو است که می تواند از برخورد به زمین و استفاده به عنوان یک منبع قدرت است.

“این خواهد بود که برای اولین بار X-37B ماموریت به استفاده از یک سرویس ماژول به میزبان آزمایش” نیروی هوایی سریع قابلیت های دفتر مدیر سفت والدن گفت: در آزادی مطبوعات.

دور دو

در حالی که آینده راه اندازی خواهد شد ششمین ماموریت — بیش از یک دهه برای X-37B آن را تنها از دوم تا کنون فضا نیروی ماموریت.

اولین ماموریت کمک به تکمیل نظامی ارتباطی شبکه, این اولین تاخت و تاز کردن به تحقیقات علمی برای نوپای شاخه نظامی.

ادامه مطلب: فضای نیروی پرتاب بعدی ارسال خواهد شد X-37B هواپیما فضایی در یک ماموریت جدید [CNET]

بیشتر در X-37B: چه شد که نیروی هوایی مخفی هواپیما فضایی در مدار 779 روز ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>