خطرات ناشی از عجله یک COVID-19 واکسن

هیجان و شور و شوق برای یک COVID-19 واکسن تا پایان سال 2020 است که هر دو قابل لمس و قابل درک است. همه ما امیدواریم که برای یک پایان سریع به همه گیر و یک واکسن موثر خواهد بود یقین راه حل است. اما خطر وجود دارد که با سریع ردیابی واکسن تحویل پایان این سال نه دست کم از آن خطرات مربوط به ایمنی واکسن است.

تلسکوپی تست جدول زمانی و مصوبات ممکن است همه ما به خطرات غیر ضروری مربوط به واکسن. در حالی که بالینی برای ارزیابی پتانسیل ایمنی و اثر بخشی واکسن نامزدها به احتمال زیاد شامل ده ها هزار نفر از بیماران آن است که هنوز مشخص نیست که آیا این تعداد خواهد بود به اندازه کافی بزرگ و یک محاکمه خواهد آخرین طولانی به اندازه کافی برای ارزیابی ایمنی برای مواد مخدر است که می تواند اداره می شود به طوری که بسیاری از. ایالات متحده به تنهایی برنامه ای برای واکسینه کردن صدها میلیون ها نفر از مردم با نامزد موفق. یکی از عوارض جانبی جدی رویداد در هر هزار نفر یک واکسن با توجه به 100 میلیون نفر به معنی آسیب رساندن به 100,000 در غیر این صورت با افراد سالم.

گذشته از سوال از ایمنی است که حضور هر واکسن دلایل خوبی وجود دارد که به خصوص برای COVID-19. برخی از واکسن بدتر عواقب ناشی از عفونت به جای محافظت از پدیده ای به نام آنتی بادی وابسته به افزایش (ADE). ADE مشاهده شده است در تلاش های قبلی برای توسعه coronavirus واکسن. برای اضافه کردن به نگرانی های بادی معمولی از ADE در حال حاضر در خون برخی از COVID-19 بيمار. از جمله نگرانی های واقعی هستند. به تازگی به عنوان سال 2016 Dengavxia در نظر گرفته شده برای محافظت از کودکان از ویروس دانگ افزایش بستری شدن در بیمارستان برای کودکانی که واکسن دریافت.

سوالات نیز بوجود می آیند در اطراف اثر بالقوه واکسن. کمی ما می دانیم که از نسل فعلی COVID-19 واکسن سوالات جدی در مورد توانایی خود را برای محافظت از مردم از عفونت است. ما می دانیم که تمام نامزدها تست شده به تاریخ در غیر انسان پستانداران قادر به محافظت از هر یک از میمون ها از عفونت معابر بینی اولیه مسیر از عفونت انسان. عدم محافظت کامل از عفونت متناسب با همه ما می دانیم در مورد تلاش برای محافظت از میمون ها از دو مرگبار coronaviruses کسانی که باعث سارس و MERS.

در روشن تر توجه داشته باشید حداقل برخی از نامزد واکسن را افزایش قابل توجهی پاسخ ایمنی بدن. چگونه است که ترجمه را به حفاظت از انسان نامشخص است هر چند که میمون ها نمی شود به طرز محسوسی بیمار یا نمایشگاه های بسیاری از زندگی را تهدید عواقب COVID-19 حتی زمانی که در معرض دوزهای بالای این ویروس از طریق بینی و ریه و روده به طور همزمان. به عنوان بسیاری از جدی ترین COVID علائم به نظر نمی رسد تا زمانی که در اواخر دوره بیماری گاهی چهار تا پنج هفته پس از قرار گرفتن در معرض این امکان وجود دارد که ما نمی خواهد که زمان کافی برای قضاوت در اثر بخشی واکسن جدید حتی با استاندارد پایین تر از نشانه های بهبود.

موثر COVID-19 واکسن نیز موانع متعددی فراتر از کنترل ما است. ما مسن تر فقیر توانایی ما برای پاسخ به واکسن. مقاومت به واکسیناسیون زود آغاز می شود در سن 30 سالگی می شود و به تدریج عمیق تر با زمان. است که به خصوص نگران کننده به عنوان کسانی که بیش از 60 هستند که جمعیت بیشتر در معرض خطر است. واکسیناسیون سالمندان ممکن است گاهی اوقات موفق توسط اداره تکرار دوز و با افزایش قدرت واکسن قدرتمند با کمکی. اما این کمکی می تواند به خصوص خطرناک برای بسیار قدیمی است.

به نظر می رسد یک حماقت سپس به عجله راه ما را به سوی یک واکسن در سال 2020 آن است که اگر به احتمال زیاد باید تنها محدود به نفع مردم بیشتر نیاز دارند و ممکن است در غیر این صورت با افراد سالم در معرض خطر است. خطر فراتر از خطرات یک COVID واکسن به تنهایی ممکن است نگه دارید. حمایت عمومی برای واکسن به طور کلی در حال حاضر یک موضوع است. اعتماد در دیگر واکسن های نجات بخش خواهد بود فرسایش و حتی بیشتر اگر یک COVID واکسن را اشتباه می رود و بسیاری از مردم—کودکان به خصوص — خواهد شد در معرض خطر اگر واکسیناسیون نرخ می گیرند.

بله ما همه به طور فزاینده ای خواهان پایان دادن به شیوع این بیماری. اما امن واکسن موثر برای تمام کسانی که در معرض خطر است که ارزش صبر به ویژه هنگامی که ما باید راه حل های دیگر در دست. ما در حال حاضر می دانم که از تجربه کشورها در آسیا است که این اپیدمی می تواند متوقف در آهنگ های خود را با اساسی بهداشت عمومی اقدامات: گسترده, تست, تماس, ردیابی و اجباری کنترل قرنطینه—نه لزوما در یک دلتنگ عمومی مرکز بهداشت به عنوان بسیاری تصور کنید اما ما در خانه خود با مجازی نظارت و یا در محیط زیست است. این تلاش ها به تنهایی می تواند عفونت های جدید را به تقریبا صفر در عرض تنها چند هفته.

در علاوه بر این به اعتقاد من از آن خواهد شد ممکن است قبل از پایان سال جاری برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر از قرار گرفتن در معرض با ترکیبی از آنتی بادیهای مونوکلونال یا واقعا موثر داروهای ضد ویروسی. این داروها می تواند در درمان کسانی که بیمار بودند بیشتر و جلوگیری از عفونت. در علاوه بر این به دنبال یک واکسن در یک بازه زمانی واقع بینانه ما نیز باید پرتاب وزن ما پشت این انواع دیگر از راه حل های پزشکی که در طول تاریخ شده است بسیار سریعتر به بازار را به طور کامل.

بدون شک وجود دارد ما نیاز فوری برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. اقتصاد در سراسر جهان در حال توفنده. دولت ها ستون تریلیون دلار در بدهی. و در ایالات متحده به تنهایی دهها میلیون نفر هستند که بدون کار و یا درآمد. اما هنوز هم وجود دارد که هزینه های بیش از حد بزرگ هستند حتی زمانی که در مقایسه با چنین اعداد. هنگامی که ما باید راه حل برای این بیماری همه گیر در دست ما نمی توانیم خطر بالقوه زندگی از دست عجله یک COVID واکسن به بازار است. ما باید نگه دارید عزیز مرکزی نکته از جامعه پزشکی برای اولین بار, do no harm. اعتماد است که با توجه به زمان علم را ارائه راه حل های پزشکی در قالب یک واکسن یا chemoprophylactic درمان مواد مخدر و در عین حال اجازه دهید ما بلافاصله پیاده سازی بهداشت عمومی استراتژی است که ما می دانیم که کار امروز را به درایو جدید عفونت به هیچ چیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de