افزایش “سلامتی و سرگرمی” برای انتقال پیام نجات بخش در COVID-19 همه گیر

ارائه دقیق پیام های بهداشتی به مردم در سراسر جهان شده است هرگز فوری تر از طول COVID-19 بیماری همه گیر. اما تحویل به معنی زمانی که پیام ها در سمت چپ باز نشده و یا تنهایی. به منظور واقعا رسیدن به این نجات بخش اطلاعات سلامت و بهداشت مقامات نیاز به طراحی مجدد پیام های خود را به گرفتن توجه مردم و دیدار با آنها وجود دارد و آنها در رسانه های اجتماعی.

در اوایل هفته از بحران متخصصان پزشکی و بهداشت عمومی سازمان تماشای یک موج جزر و مدی از اطلاعات غلط سیل کانال های رسانه های اجتماعی. باهوش الگوهای رفتاری و کوتاه فیلم سرگرم کننده بازی پارانویا و ترس و انگ زدن تشدید بی سابقه جهانی در حالت اضطراب و سردرگمی است. رسانه های اجتماعی چهره های پیشنهاد حدیثی استراتژی های پیشگیرانه است که در بازه زمانی از سادگی بی اثر به تهدید کننده زندگی. برخی از نوشته های خوانندگان توصیه به خروپف کوکائین نوشیدن سفید کننده و یا جلوگیری از بستنی برای جلوگیری از عفونت با ویروس. یک کشیش تلویزیونی دستور بینندگان به لمس صفحه تلویزیون خود در طول نمایش خود را به منظور درمان ویروس. چرا که جامعه علمی بود که عادت به انتشار پیام در رسانه های اجتماعی قابل اعتماد ترین صداها در سلامت تلاش برای شکستن از طریق سر و صدا.

بهداشت عمومی سازمان است که آیا سرمایه گذاری به فضای اجتماعی و رسانه ها را با درجات مختلفی از موفقیت است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارسال شده چندین اطلاعاتی در یوتیوب. در حالی که ارائه بسیار مورد نیاز هدایت این روایت توسط کارشناسان موضوع با استفاده از ویژگی های زبان. هر دو آموزش لحن و زبان مورد استفاده بودند و عمده موانع برای عموم مردم.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) آیا بهتر است در رسیدن به این مکان راه اندازی یک متن مبتنی بر WhatsApp COVID-19 اطلاعات خدمات تحویل در پنج زبان. نسخه انگلیسی حتی شامل یک انیمیشن کوتاه تصویری که مشاهده شد 500,000 بار ظرف یک ماه نوشته شده. این 30 ثانیه ای تصویری است که در میان اولین نمونه از این که جسارت به عرصه “سلامت سرگرمی است.” در حالی که این پیام هنوز تحویل داده شده به عنوان یک لیست از دستورالعمل های ما نیز گرفتار یک نگاه اجمالی از برخی از سرگرمی های استراتژی از جمله طنز دمدمی انیمیشن و هوشمندانه طراحی صدا.

در دانشگاه استنفورد پزشکی تیم کوچک ما در زمان همه چیز یک گام بیشتر است. به منظور ارائه پیام ها در سراسر جهان بدون نیاز به ترجمه و یا سازگاری فرهنگی ما طراحی شده برای اولین بار بی حرف فرهنگی خنثی COVID-19 پیشگیری انیمیشن در اواخر ماه مارس است. این ویروس نشان داده شده است از شخصی به شخص از طریق ساده, انیمیشن, رنگ, نقل و انتقالات.

موسیقی متن فیلم طراحی شده است برای تاکید بر جدی بودن بحران در بخش اول و سپس انتقال حس امید و مخاطبان توانمندسازی در نیمه دوم. در این ویدئو مشاهده شد بیش از یک میلیون بار در عرض 10 روز از انتشار آن در دانشگاه استنفورد به سیستم عامل رسانه های اجتماعی. درخواست برای استفاده مجدد توسط سازمان بهداشت بین المللی و رسانه ها در شش جهانی مناطق جریان در.

و نمی توانیم به تنهایی. اوهایو وزارت بهداشت به دنبال کت و شلوار دو هفته بعد از انتشار یک فوتی و فوری 30 ثانیه ویدیو نشان دادن قدرت اجتماعی فاصله. مثل ما, انیمیشن, این فیلم کوتاه متکی ساده اما بسیار قانع کننده نمایندگی های بصری با استفاده از توپ پینگ پنگ لود در ابتدا تله موش برای نشان دادن نمایی افزایش عفونت اگر افراد موفق به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. یک بمب افکن, سینمایی, موسیقی متن فیلم, در ضمن, تأکید جدی از توصیه ها و پیامدهای نادیده گرفتن آنها.

تقریبا به طور کامل اجتناب از استفاده از کلمات در هر دو دانشگاه استنفورد و اوهایو ویدئوها بودند به راحتی قابل فهم با زبان های مختلف قرار گرفتند. در دانشگاه استنفورد ما حتی دریافت نامه تشکر از نمایندگان ناشنوا و سخت از شنیدن جامعه است. ما در حال حاضر برنامه ریزی برای اندازه گیری تاثیر این نوع از پیام ها با بزرگ آنلاین کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در حال حاضر در حال co-طراحی شده توسط محققان در دانشگاه استنفورد و دانشگاه هایدلبرگ موسسه بهداشت جهانی.

مانند هر تغییر اساسی در استراتژی تغییر رویکرد ما به بهداشت عمومی و ارتباطات نیاز به سرمایه گذاری انرژی و منابع مالی است. ما می خواهیم به نگه داشتن گرفتن ما توجه مخاطبان از طریق سرگرمی-محور از جمله تکنیک های خلاق قصه گویی با کیفیت بالا و انیمیشن و قدرتمند طراحی صدا. فقط به عنوان در صنعت سرگرمی, سلامت, ابتکارات ارتباطی نیاز به ما مخاطبان نفس دور آنها را به خنده—آنها را احساس می کنید چیزی. تعامل عاطفی کمک خواهد کرد که بینندگان را بشنود و به یاد داشته باشید بهداشتی دقیق پیام های طولانی پس از این تصویری که ارائه آنها به پایان می رسد.

فشار دادن به سوالات باقی مانده در مورد چگونه پیام های بهداشتی نیاز به اجرا متفاوت در نقاط مختلف جهان است. ما هنوز هم نمی دانم چه “اجتماعی فاصله” را مانند نگاه در مکان های که در آن محله به اشتراک گذاری توالت و خانواده زندگی می کنند کمتر از شش فوت از هم جدا. جمع آوری ورودی از متنوع نمونه برداری از زبان آموزان در طول فرایند طراحی و تولید می تواند کمک به ایجاد علم مبتنی بر پیام های بهداشتی به عنوان فراگیر به عنوان امکان پذیر است. ارائه اطلاعات در راه است که هر کس در همه جا می توانند درک کنند همچنین پشتیبانی از محلی و نوآوری و کمک به جوامع در سراسر جهان پیاده سازی محلی امکان پذیر راه حل توصیه می شود رفتارهای اجتماعی مانند فاصله گرفتن و شستن دست ها.

بی سابقه بحران جهانی خواسته های بی سابقه ای خلاقیت در بهداشت و سلامت ارتباطات زمینه است. جهان مورد اعتماد ترین صداها در بهداشت عمومی به فوریت نیاز به شنیده می شود جلسه مخاطبان خود را در رسانه های اجتماعی و گرفتن توجه خود را از طریق پیام ابتکاری طراحی شده است. ما هرگز به آمده تا با موثر و نوآورانه راه حل اگر ما ماندن در داخل منطقه راحتی ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de