تلاش برای پیدا کردن گراویتون ممکن است نیاز به رفتن کوانتومی

محققان پیشنهاد یک رویکرد جدید به جستجو برای گریزان گراویتون یک ذره از گرانش است.

فیزیک دارای دو فوق العاده نظریه های تبیین جهان ما. مشکل این است که هیچ کس می تواند آنها را با هم.

انیشتین نسبیت عام توضیح می دهد که چگونه فیزیک نقش را در مقیاس جهان با گرانش به عنوان بازیگر اصلی. در ضمن مکانیک کوانتومی و مدل استاندارد را دقیق پیش بینی در مورد فرآیندهای در مقیاس زیر اتمی—پیش بینی های که تایید شده اند میلیاردها بار در عظیم ذرات colliders و آشکارسازهای.

متاسفانه این دو نمی مش بسیار خوبی است. یک نتیجه است که: در حالی که دانشمندان می دانند از ذرات در ارتباط با قوی ضعیف و الکترومغناطیسی نیروهای آنها هنوز به کشف یک گراویتون.

مقاله جدید در Physical Review Letters به بررسی جاذبه تعامل با الکترومغناطیس از یک تئوری میدان کوانتومی چشم انداز. این مطالعه نشان می دهد مسیرهای جدید برای کشف سرنخ در مورد چگونه گرانش آثار در این کوانتومی در مقیاس تمرکز بر رفتار متراکم ابر گراویتون ها که به نظر می رسد در نزدیکی یک رویداد خشونت آمیز در فضا مانند یک سیاه چاله تبدیل شود.

برخی از گراویتون ها پس از آن می توانید خود را برای تبدیل به بسیار طولانی موج امواج رادیویی امکان کشف در مجاورت زمین است.

“مهم ترین نتیجه امکان بررسی کوانتومی طبیعت از میدان گرانشی می گوید:” ری Sawyer, استاد فیزیک در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. “و که بسیار قابل توجه است که شما احتمالا نمی خواهید برای رقیق کردن پیام با دیگر مسائل فرعی.

“یکی از دلایلی که سوال تبدیل شده است مورد علاقه خاص است که کوچک اما ظاهرا رشد حاشیه از افراد سوال که آیا گراویتون ها باید وجود داشته باشد” او ادامه می دهد. “این یک نتیجه سرخوردگی بیش از مسائل فنی حل نشده در کوانتوم نسبیت عام است که باید توسعه یافته بیش از نسل.

“من اردک این مسائل با استفاده از برخی از نتایج کلاسیک از یک محاسبه بخش از نظریه نتیجه ای که تا به حال شده تلقی می شود درست است اما بیش از حد کوچک برای تایید تجربی—تا کنون. و نوآوری بودند که به شدت در دامنه استفاده از این کلاسیک نتایج جستجو برای سیستم های تعداد زیادی از تعامل به طور همزمان اقدام گراویتون ها به جای دو گراویتون ها تعامل به شکل دو فوتون.”

ساویر توصیف دو پیشرفت ساخته شده است که نتایج خود را ممکن است. اولین کشف یک “متوسط-زمینه بی ثباتی” در حاکم. دوم تطبیق “quantum break” نظریه در حال حاضر در حال استفاده برای برخی از موضعی شیر تغلیظ شده-توجه به سیستم های حاوی نمرات از اتم ها در یک “بوز میعانات گازی” دولت است.

او تاکید می کند که نه گام مهارت مورد نیاز در نظریه نسبیت عام. ساویر همچنین اذعان عمیق خود را بدهی به کوانتومی کلی نسبی که در سال 1975 ارائه شده که اساس واقعی برای زمان کار می کنند.

منبع: UC Santa Barbara

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im