مشکل با گفتن کودکان آنها بهتر از دیگران

هنگامی که پدر و مادر بپرسید: “چه نمره ای گرفتید ؟” مشترک وجود دارد پیگیری سوال: “به طوری که بالاترین کلاس؟” عمل ساخت چنین اجتماعی مقایسه محبوب است که در تمام گوشه و کنار جهان تحقیقات نشان می دهد. بسیاری از مربیان را انتخاب کنید و علنا اعلام “بهترین دانشجو” در یک کلاس و یا مدرسه. بزرگسالان ستایش کودکان به صورت بیش از حد دیگران است. ورزشی مسابقات جایزه کسانی که پیش افتادن از دیگران است. سال گذشته موسسه ملی Spelling Bee تعلق می گیرد برندگان با 50000 دلار جایزه نقدی و جایزه—فقط برای اینکه بهتر از دیگران است. اکثر اجتماعی مقایسه آنقدر شایع در زندگی روزانه است که آنها معمولا استفاده بیش از.

اجتماعی مقایسه به خوبی نیت: ما می خواهیم به کودکان احساس افتخار و انگیزه آنها را برای رسیدن به. به عنوان یک نویسنده برای نواک جوکوویچ بنیاد اشاره کرد: “برنده شدن در یک بازی یا بهترین بودن در کلاس به کودکان احساس خوبی در مورد خود و باعث می شود آنها را به افتخار” و آن را کمک می کند “کودکان انگیزه برای برداشتن گام های بعدی برای رسیدن به حتی اهداف بزرگتر مانند پریدن و حتی بیشتر.” در عین حال اجتماعی مقایسه می تواند نتیجه معکوس: کودکان می توانند یاد بگیرند برای همیشه خود را نسبت به کسانی که در اطراف آنها و تبدیل شدن به دام افتاده در یک چرخه معیوب از رقابت.

یکی از استراتژی های شناخته شده برای از بین بردن اجتماعی مقایسه است که به ارائه کودکان با مشارکت غنائم. به عنوان دودو در لوئیس کارول آلیس در سرزمین عجایب آن قرار می دهد: “همه برنده است و همه باید جوایز.” از جمله جوایز این ممکن است لغو اجتماعی مقایسه: با وجود دریافت همین جایزه کودکان حساس به حتی جزئی تفاوت در عملکرد بین خود و دیگران است. بالا انجام کودکانی که برای دریافت جایزه به عنوان کم انجام آنهایی که ممکن است احساس ناحق درمان و نگاه کردن در گروه دوم. به طور کلی کسانی که برای دریافت بی جا و پاداش ممکن است به این باور است که آنها از حق شناخت و تحسین است. در واقع lavishing کودکان با ستایش می توانید در برخی موارد کشت خودشیفتگی تحقیقات نشان می دهد.

پس چگونه می تواند ما را در کودکان احساس افتخار خود و ایجاد انگیزه در آنها را بدون عوارض جانبی ناخواسته? ما اعتقاد داریم یک رویکرد بهتر است برای استفاده از زمانی مقایسه—تشویق کودکان به مقایسه خود با خود و گذشته خود و نه با دیگران مانند ارزیابی چقدر آنها آموخته اند و یا بهبود خود را. هنگامی که کودکان خود را نسبت به خود و گذشته خود را ندارد رقابت با دیگران است.

ما به بررسی این روش در یک مطالعه اخیر بر آن موثر است. برای اولین بار ما به استخدام یک نمونه از 583 کودکان از های مختلف ابتدایی و متوسطه. به راه اندازی تست ما تا به حال به کودکان خواندن و نوشتن تمرین طراحی شده برای نفوذ در این نوع از مقایسه آنها را: اجتماعی, مقایسه زمانی مقایسه یا هیچ مقایسه ای در همه. برای مثال در اجتماعی-مقایسه وضعیت a nine-year-old girl نوشت: “من بهتر از همسالان من در آواز. من می خوانم و دیگران نمی توانند. من خودم واقعا مهم است. من دوست دارم آواز من نگه داشتن آن را انجام می دهند و من به سادگی بهترین است.” در مقابل در زمانی-مقایسه وضعیت یک نوجوان 13 ساله نوشت: “در ابتدا من نیست که بسیاری از دوستان است. اما در برخی از نقطه من با آن انجام شد. بنابراین شروع کردم به نشستن در کنار مردم تصادفی شد و آنها بهترین دوستان من است. در حال حاضر که من که بسیاری از دوستان من احساس خوب و اعتماد به نفس.”

در این مطالعه ما نشان داد که کودکانی که در مقایسه خود با دید مثبت به دیگران یا به خود و گذشته خود احساس افتخار خود. کودکانی که در مقایسه خود با دیگران گفت: آنها می خواستند به نسبت به این افراد در حالی که کسانی که نسبت خود را با گذشته خود گفت: آنها می خواستند برای بهبود جای برتر بود. زمانی مقایسه منتقل کودکان را از اهداف دور از میل به برتری و نسبت به بهبود است.

می تواند پدر و مادر و معلمان این دانش ؟ تحقیقات نشان می دهد چندین استراتژی. برای یک پدر و مادر و معلمان می توانند در ستایش کودکان بهبود در طول زمان (“شما در حال گرفتن از آن آویزان است!”) به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها در حال پیشرفت و رفتن در مسیر درست است. همچنین معلم می تواند یادگیری ایجاد زمینه های که در مسیر خود فرزندان پیشرفت در طول زمان مانند گزارش کارت های که نمایش تغییرات خود را در یادگیری و عملکرد. با انجام این کار, بزرگسالان, آموزش کودکان است که بیش از حد خود مهم تر از outperforming دیگران و حتی پیروزی های کوچک ممکن است جشن گرفته می شود.

البته زمانی مقایسه می نوش دارو نیست; ما هرگز نباید فشار کودکان به بهبود خود و خستگی ناپذیر. جاده ها نسبت به بهبود هموار است و با مبارزات و شکست است. به جای ساخت کودکان احساس بد برای کسانی که شکست ما باید آنها را تشویق به پذیرش و یادگیری از آنها را—و در نتیجه کمک به جوانان و تبدیل شدن به بهتر از قبل از آنها بودند. ما نیاز به ارائه کودکان فرصت های بیشتر را به زمانی مقایسه به طوری که آنها می توانید ببینید چه مقدار از آنها آموخته اند و چه مقدار از آنها شده اند. این استراتژی باید اجازه می دهد آنها را به “پرش و حتی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>