مشکل با مستقیم به مصرف کننده آزمون های ژنتیکی

ظهور نوآوری های تکنولوژیک این امکان را برای ما به دانستن بیشتر در مورد خودمان از همیشه. ما می تواند به سرعت و به راحتی با استفاده از مصرف کننده درجه دستگاه و برنامه های کاربردی است که پیگیری مراحل نظارت بر ضربان قلب و بررسی سطح گلوکز خون.

اما وقتی که می آید به خطر ابتلا به بیماری سریع و آسان نیز می تواند به این معنی ناکافی و بالقوه خطرناک است.

آزمایش ژنتیک بخشی از دقت طب رویکرد با استفاده از ژنتیک و مولکولی پروفایل به طور بالقوه بهینه سازی مراقبت های بهداشتی برای بیماران منحصر به فرد. اما نه همه آزمون ها برابر خلق شده اند. بر خلاف گواهی بهداشت ژنتیک خطر (GHR) آزمون مصرف کننده درجه ارزیابی درست نیست آزمایشات پزشکی. این محصولات مانند 23andMe, AncestryDNA یا زندگی DNA هستند بسیار محبوب در میان مصرف کنندگان و در عین حال آنها هیچ جایگزینی برای مجوز مشاوره پزشکی یا غربالگری.

حتی با دقت در جمله بندی در بسته بندی آن آسان است به از دست محدودیت های مهم در یک آزمون دامنه و یا دچار سوء تفاهم انتقادی تفاوت های ظریف در نتایج. برای برخی از کاربران تمایل برای بینش آنها منجر به باور برخی از اطلاعات بهتر است none. اضافه کردن به سردرگمی این واقعیت است که نمایندگان تعیین کرده است که مصرف کنندگان می توانند با استفاده از انعطاف پذیر و یا بهداشت و درمان هزینه های حساب برای پوشش هزینه های 23andMe است GHR ارزیابی. غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز تایید 23andMe توانایی ارائه اطلاعات در مورد انواع ژنتیکی که ممکن است مربوط به یک بیمار توانایی سوخت و ساز برخی از داروها. این ممکن است بیشتر گمراه کردن مردم به فکر این آزمایشات بالینی صدا. دوباره آنها نیست.

و است که خطر: مصرف کننده محصولات درجه به راحتی به غلط به عنوان مناسب آزمایش های پزشکی و ایجاد اطمینان کاذب در بیماران است که می تواند در مشروع خطر است.

به عنوان یک متخصص تحصیل در رشته ژنتیک سرطان, من به خصوص در مورد مصرف کننده GHR تست به صورت ارثی خطر ابتلا به سرطان. به عنوان مثال 23andMe مصرف کننده تست BRCA1 و BRCA2 صفحه نمایش تنها سه نفر از بیش از 1000 BRCA بالینی مهم انواع. این سه جهش را تحت تاثیر قرار تنها دو در 100 از زنان یهودی اشکنازی پس زمینه و یک در 1000 نفر در جمعیت عمومی است. نتایج ناکافی برای بسیاری از افراد در معرض خطر سرطان مرتبط با به ارث برده جهش در BRCA1 یا BRCA2 ژن از جمله خانواده هایی که اعضای آن را تجربه کرده اند تخمدان, سرطان مردان, سرطان های متعدد زود هنگام سرطان پستان, سرطان لوزالمعده یا سرطان پروستات. به عبارت ساده, این, تفریحی, تست صفر ارزش برای اکثریت مردم که ممکن است به آن نیاز دارید برای درست اهداف پزشکی است.

و در اینجا به همین دلیل است که مهم است: من توصیه می شود که یکی از بیماران من با BRCA2 به ارث برده و خطر ابتلا به سرطان جهش تشویق خود و بستگان درجه اول به یک گواهی GHR آزمون از آنجا که احتمال 50 درصد آنها همچنین می تواند حمل جهش. اگر آنها به این معنا نیست که آنها را به سرطان مبتلا اما دانش آنها ممکن است گزینه های مهم برای کاهش خطر ابتلا به سرطان یا پیشگیری از سرطان است. بیمار را گرفته بود 23andMe آزمون نشان داد که هیچ جهش—به این دلیل که بیمار جهش هرگز برداشت توسط مصرف کننده آزمون. برادر بود دروغ اطمینان که او نمی حمل جهش که در واقع او تا به حال نشده مناسب تست شده است. در مقابل او باید یک پزشکی مناسب GHR آزمون است که با دقت مورد بررسی قرار BRCA2 ژن به خصوص یکی است که می تواند تشخیص جهش برادر خود را انجام ارزیابی خطر خود را.

FDA نیست غافل از پتانسیل سردرگمی در بازار و خطاب آن به طور مستقیم در تصویب آن از 23andMe است BRCA آزمون: “این آزمون باید استفاده نمی شود به عنوان یک جایگزین برای دیدن دکتر خود را برای قراضه سرطان و یا مشاوره ژنتيک و عوامل شیوه زندگی است که می تواند افزایش یا کاهش خطر ابتلا به سرطان” آژانس انتشار اخبار اشاره کرد. “استفاده از آزمون حمل خطرات قابل توجهی اگر افراد با استفاده از نتایج آزمون و بدون مشاوره با پزشک و یا مشاور ژنتیک.” اما اکثر مصرف کنندگان نیست با دقت بخوانید و یا واقعا در نظر چاپ خوب است.

خطرات مرتبط با مصرف کننده آزمون گسترش فراتر از خطر ابتلا به سرطان. این محصولات همچنین ارائه تست برای دیابت, بیماری سلیاک و بیماری پارکینسون و دیگران معنی بسیاری از مردم می تواند به طور مشابه آرام به یک از امنیت کاذب در مورد سلامت خود را. اگر شما با توجه به عمل جراحی شما خواهد بود راضی به نظر کسی که بازی بسیاری از بازی های هیئت مدیره عملیات و یا می خواهید به جای آن به دنبال یک حرفه ای بسیار آموزش دیده و جراح با سالها تجربه ؟ که یکی از راه تفکر در مورد تفاوت بين تفریحی تست و آزمایش های پزشکی.

“خطرات مرتبط با استفاده از 23andMe آزمون عبارتند از مثبت کاذب یافته است که می تواند رخ دهد هنگامی که یک فرد دریافت نتیجه نشان می دهد نادرست است که او یا او تا به برخی از واريانت و منفی کاذب یافته است که می تواند رخ دهد هنگامی که یک کاربر دریافت نتیجه نشان می دهد نادرست است که او یا او ندارد ژنتیکی خاص نوع” FDA تایید اشاره کرد. “نتایج به دست آمده از آزمون باید استفاده نمی شود برای تشخیص و یا برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری درمان. کاربران باید مشورت مراقبت های بهداشتی حرفه ای با سوال یا نگرانی در مورد نتایج.”

به عبارت دیگر بدون در نظر گرفتن نتایج حاصل از مستقیم به مصرف کننده آزمون های ژنتیکی فرد باید به طور خاص مورد بحث اگر آنها یک سابقه خانوادگی از شرایط ارثی و یا می خواهید به درک خود را از خطر حمل ژنتیکی خاص یا مولکولی جهش با پزشک خود و یا یک مشاور ژنتیک. در واقع بحث ژنتیک و آزمایش های مولکولی فوق العاده موضوع برای سفر بعدی خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

پزشکی-کلاس تست ژنتیکی دارای پتانسیل برای دور رسیدن به پیشرفت ها و فرصت ها برای تشخیص سریعتر و موثرتر پیشگیری و درمان است. مادام العمر خوب بودن خیلی مهم است که به در تکیه تفریحی آزمون ژنتیکی که دقت آزمایش پزشکی گزینه های مناسب برای سلامت خاص خود را در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im