قدرت علمی طوفان مغزی

در تلاش برای قطع یک جلسه طوفان مغزی با من و همکاران من به شوخی به تازگی است که “ما باید توقف کاوش ایده های جدید پژوهشی قبل از آنها به نوبه خود بیش از حد کار می کنند.”

این شرایط غیر معمول شد. اغلب پروژه های علمی نمی بنیادی گسترده از جلسات طوفان مغزی. مقالات جدید به سادگی به دنبال قبلی است. برای مثال ما در اولین مقاله من سابق دانشکده نیک سنگ تصمیم به مطالعه چه شبیه یک باطنی اما جذاب مشکل: اختلال در یک ستاره است که می گذرد بیش از حد نزدیک به یک سیاه چاله است. طرح ما این بود که او را به حرکت به دیگر زمینه های تحقیقاتی پس از آن. اما این مقاله در اوایل برانگیخته ایده هایی برای پیگیری تحقیقات منجر به هفت مدارک اضافی که تشکیل نیک کل پایان نامه دکترا و تعریف شده تمرکز خود را حرفه ای بعدی. خوش شانس ظهور مربوط به مشاهده اطلاعات در حدود همان زمان رسوب هیجان انگیز پژوهش مرزی. به عنوان لویی پاستور گفت: “شانس به نفع آماده داشته باشید.”

بسیاری از زمان, به عبارت دیگر, دانشمندان اشغال خود دیرینه برنامه های تحقیقاتی رانده شده توسط یک پدیده برای اولین بار شرح داده شده توسط یوهانس کپلر چهار قرن پیش در زمینه های مختلف: اینرسی. اما این الگو را می توان با پیشرفت غیر منتظره. نمونه های اخیر در فیزیک نجومی شامل تشخیص نوسان در ریزموج زمینه کیهانی در سال 1992; سیارات فراخورشیدی در مدار خورشید-مانند ستاره در سال 1995; شتاب انبساط جهان در سال 1998; سریع رادیو انفجار در 2007; امواج گرانشی در سال 2015; و interstellar اشیاء در منظومه شمسی در سال 2017.

شکستن از الگوهای سنتی به عنوان یک نتیجه از رمان یافته های تجربی یک پدیده جدید نیست. قرن نوزدهم فیزیکدانان هرگز تصور چیزی شبیه به مکانیک کوانتومی بر اساس آنچه که آنها می دانستند در مورد فیزیک کلاسیک. حتی پس از مکانیک کوانتومی حاوی آلبرت اینشتین در برابر آن مفهوم “non-locality” که می گوید که اجزای کوانتومی واحد است که از هم جدا هستند دور از هم به “می دانم که در مورد” هر یک از دیگر سریع تر از نور سفر می تواند بین آنها است. این Einstein-Podolsky-Rosen paradox—یک آزمایش فکری است که با هدف نشان می دهد که مفهوم کلاسیک از محل باید حفظ شود از طریق “برهان آگهی خلف” بود اشتباه ثابت با پس از آن آزمایش. در عوض منجر به درک جدید از طبیعت شکل آینده طرح های پژوهشی در درهمتنيدگی کوانتومی و بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله محاسبات کوانتومی.

پس از این سابقه غیر عادی نتایج تجربی هنوز هم می تواند منجر به افزایش در نشریات در مورد امکان تفاسیر و مفاهیم. برای مثال گزارش اخیر از XENON1T آزمایش در مورد یک پتانسیل ماده تاریک دستیابی به موفقیت الهام گرفته از ده ها تن از تفسیر مقالات در عرض یک هفته. قبلی گزارش آشکار تنش بین اندازه گیری های مختلف از گسترش رای جهان نیز منجر به مدل های متعدد که بیشتر آن حکومت پس از بودن در مقایسه با دیگر مجموعه داده.

این برد جالب استراتژیک سوال: چه کسری از یک دانشمند زمان باید اختصاص داده شده به تجدید نظر در تحقیق اهداف به جای گذشته به دنبال منافع است ؟ تخصیص بیش از حد زمان کمی برای طوفان مغزی ممکن است منجر شود یا به رکود و یا به یک “random walk” است که در آن احتمال نقش یک نقش بیشتری نسبت به تحصیل در واکنش به تغییر شرایط. یک استراتژی مبتنی بر سنت است بیش از حد ناکارآمد برای تسریع در کشف از زمان هدر رفته در بی اهمیت پژوهش جهت پر از مرده به پایان می رسد, به طور مشابه به مشکلات با مرور منسوخ نقشه.

از سوی دیگر صرف زمان بیش از حد در برنامه ریزی را می توان مشابه به مشاوره بزرگ کمیته. آن می تواند منجر به انفعال به دلیل بیش از حد بسیاری از متضاد ملاحظات لغو کردن. ریسک گریز ملاحظات و بیش از حد سازش به احتمال زیاد به عملکرد محافظه کار تحقیقاتی در دستور کار تعریف می کند که در پیشبرد آنچه در آن پیدا خواهد کرد. به منظور کشف غیر منتظره لازم است را به خطرات. بودجه سازمان باید درونی این درس مهم.

پس از آن نامشخص است در پیش است که مسیر تحقیقات را میوه, پیشرفت علمی نیاز به بسیاری از مستقل کاشفان به بررسی طیف گسترده ای از اراضی بکر با ابزار های مختلف. بیش از حد بودن ایده است نه یک مشکل واقعی به عنوان یکی همیشه می توانید اولویت بندی جهت است که در آن یکی به دنبال آنها. گاهی اوقات متعارف مسیر منجر به دستیابی به موفقیت غیر منتظره. اما در اغلب موارد متعارف مسیر منجر به معمولی نتیجه.

زمانی که مه آلود است آب و هوا در هوا یکی ممکن است اتخاذ رابرت فراست مشاوره در زیر “جاده گرفته نمی شود” چنین جاده به ارمغان می آورد تازه فرصت برای کشف گنجینه های پنهان. من این درس به غنی سازی در هنگام دویدن از طریق ناشناخته آهنگ در جنگل نزدیک خانه من این روزها پس روح اجتماعی فاصله.

در اینجا به این امید که COVID-19 همه گیر خواهد شد و منجر به سود غیر منتظره پرورش مستقل راه گشا سفر در علم است. فاصله گرفتن از دیگر افراد ممکن است در محل متعارف اجتماعی پاداش مانند تبلیغات افتخارات و یا جوایز خود را در زمینه مناسب بودن محصول جانبی و انگیزه برای تلاش علمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de