این (بالقوه) حرکت صعودی پناه در محل برای زوج

به عنوان استراتژی جهانی برای کاهش گسترش COVID-19 همه گیر تغییرات از مهار به کاهش میلیون ها نفر از شهروندان خواسته شده به پناهگاه در محل, ترک خانه های خود را تنها برای نیازهای ضروری. این محدودیت حرکت و تعامل اجتماعی شده است یک تست استرس برای ازدواج. در چین فشار زندگی تحت اجباری خود قرنطینه است موجب افزایش طلاق براده که احساس می کند مانند یک هشدار نبوی برای زوج های در حال حاضر در مستند در سراسر ایالات متحده است.

اما می تواند شرایط ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر را نیز ارتباط نزدیک تر با هم ؟

تحقیقات بر روی استرس و ازدواج نشان می دهد که در زمان تحول بزرگ همسران از منابع اصلی پشتیبانی می کند. اما نه همه حمایت برابر است. برای آن به کار در مواجهه با استرس رابطه شرکای باید به عنوان پاسخگو, انتقال درک اعتبار سنجی و مراقبت از کسی که واقعا به شما می شود و راه خود را از تفکر و اقدام است. تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه و دیگران در طول دهه گذشته به طور گسترده پشتیبانی از این بحث و نتيجه گيری: با داشتن یک پاسخگو شریک زندگی می تواند به کاهش انتشار بدن هورمون استرس کورتیزول; بهبود خواب و کاهش اضطراب و حتی افزایش طول عمر با تقلیل واکنش به عوامل استرس زا روزانه.

فقط به عنوان احساس درک معتبر و مراقبت در طول یک تجربه استرس زا با ارزش است و احساس در پاسخ به هنگامی که چیزهای خوب اتفاق می افتد نیز مفید است. روزانه زحمتی ایجاد فرصت برای شریک پاسخ اما تا فراموش مثبت حوادث. تحقیقات نشان می دهد که های روزانه ما موفقیت با همکاران ما ترویج صمیمیت و اعتماد در روابط ما—به عنوان طولانی به عنوان همکاران ما در پاسخ با شوق و ذوق به آن موفقیت.

دوره طولانی مدت از قرنطینه که زوج در حال حاضر در حال رفتن را از طریق در حالی که دردناک برای بسیاری می تواند آشکار به عنوان یک فرصت برای رشد شخصی و توسعه است. برای برخی از این ممکن است آشکار به عنوان گرفتن در مسیر بازگشت—چه رابطه محقق است تماس “تعمیر و تلاش” است که به جلوگیری از جنگ از مارپیچ رو به پایین به منفی. برای زوج های دیگر این بیماری همه گیر ممکن است فرصتی برای تأمل در هر یک از دیگر نیازها و اهداف و عمل متقابل پاسخ ایجاد یک مارپیچ رو به بالا قدردانی و مراقبت و درک. یک چیز قطعی است: زناشویی خرید اینترنتی از COVID-19 و پیامدهای آن هستند مقرر.

زندگی در این واقعیت جدید از, فیزیکی, فاصله, ما می تواند تبدیل به اجتماعی و رفتاری دانشمندان برای برخی از پاسخ. در مارس 27, یکی از ما (ریچارد Slatcher) راه اندازی یک پروژه بین المللی (“عشق در زمان COVID”) به بررسی اثرات این بیماری همه گیر در افراد روابط اجتماعی است. بسیار مطمئن است که از این پژوهش مانند چه عواملی (مانند انزوای اجتماعی, شخصیت و ویژگی های اجتماعی و اقتصادی نقطه ضعف) افزایش آسیب پذیری برای سلامت جسمی و روانی مشکلات زیر COVID-19 قرار گرفتن در معرض و عفونت است. برعکس این یافته ها و دیگران نیز ممکن است به ما بگویید چه حساب برای, چرا برخی از مردم می خواهد انعطاف پذیر, در طول و پس از بحران.

بیماری های همه گیر آوردن مقدار عدم قطعیت اما نیز وجود دارد بالقوه برای امید و شجاعت است. در پی شیوع, داستان عشق از زوج ها از هم جدا نگه داشته توسط coronavirus خاموش کردن ظاهر شده اند در رسانه های اجتماعی. در ووهان هوبئی شهر است که اولیه کانون شیوع بیماری های پزشکی کارگران در آورده از سراسر چین برای جلوگیری از شیوع مونتاژ در یک سالن بزرگ برای دیدن عزیزان خود بسیاری از پاک کردن اشک اشک پشت ماسک-تحت پوشش چهره. یکی پزشکی کارگر اعلام کرد به شریک زندگی خود را “زمانی که این بیماری همه گیر است من شما را همراهی خواهد کرد تا در هر نقطه که شما می خواهید برای رفتن است.”

در نهایت قرنطینه به پایان خواهد رسید و ما را به نوبه خود به بازسازی شهر ما اقتصاد ما و زندگی ما. یک تصور آینده ای که در آن ما یاد بگیرند درس از این بیماری همه گیر. شیوه های درمانی به دست آورد و بیش از این دوره از شیوع مانند شستن دست ما برای 20 ثانیه با ما بماند. بودجه فدرال برای تست و لوازم پزشکی افزوده است. شهروندان نگاه به علم به عنوان یک پادزهر در برابر ترس و اطلاعات غلط. جمعی روح محبت غالب است.

در مواجهه با ناملایمات بسیاری از زوج ها در سراسر کشور در حال یادگیری اندازه گیری عشق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>