پاپ فقط تایید اساسی جهانی درآمد

در عید پاک نامه ای به رهبران جهان فرانسیس اشاره کرد که “ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی دستمزد پایه است که اذعان و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری شما انجام.”

“این امر اطمینان و مشخص رسیدن به ایده آل در یک بار پس از انسان و بنابراین مسیحی از هیچ کارگر بدون حقوق” پاپ استدلال کرد.

در این نامه فرانسیس استدلال کرد که بسیاری از کارگران از جمله “فروشندگان خیابانی, بازیافت, carnies کوچک, کشاورزان و کارگران ساختمانی dressmakers انواع مراقبان” بودند که “محروم از مزایای جهانی شدن” در حالی که “مستندات در حال تبدیل شدن به غیر قابل تحمل است.”

ایده اساسی جهانی درآمد (UBI) به تازگی به دست آورد کشش بیشتر از طریق امثال اندرو یانگ قبلا آمریکا نامزد ریاست جمهوری که در شکل پلت فرم خود را در اطراف این ایده.

ایده این است به دست مبالغ ثابت یا وابسته به تعدادی از عوامل اجتماعی و اقتصادی را به صورت منظم ارائه مردم با پول به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای اساسی — و شاید حتی رسیدن به ثبات مالی.

این ایده نشان داده شده است به کار ولو در مقیاس کوچک. کانادا درآمد اولیه آزمایشی شامل 4000 نفر شاهد موفقیت های اولیه پیدا کردن که مردم نگه داشته و حتی سالم تر در طول زمان.

یانگ خود را تحت تاثیر قرار گرفته بود با پاپ تماس به عمل است.

“وای” او توییتی در روز یکشنبه. “بازی در حال تغییر.”

دولت ها در سراسر جهان را آغاز کرده اند پرداخت مبالغ از پول برای کسانی که معیشت آسیب دیده اند و در جریان همه گیر. کانادا, مثلا, رونمایی از 2000 $در هر ماه پاسخ اضطراری سود در پاسخ به کوروناویروس.

بسیاری از این طرح ها با این حال که برچسب به عنوان مشوق و یا تزریق به پرش شروع اقتصاد است که در حال حاضر در حمایت از زندگی.

ما رهبری امضا و به قانون 2 تریلیون دلار آمریکا بسته محرک ماه گذشته با توده مبالغ در حدود 1200 دلار به علاوه پرداخت های اضافی بسته به اندازه خانواده و براکت درآمد رفتن به مالیات دهندگان.

ادامه مطلب: پاپ طرفداران جهانی درآمد اولیه در عید پاک نامه [تپه]

بیشتر در جهانی درآمد اولیه: در اینجا یک ایده: دولت باید پرداخت مردم به ماندن در خانه

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>