فقیر و به حاشیه رانده شده خواهد بود که سخت ترین ضربه Coronavirus

در ماه های اخیر رمان coronavirus COVID-19 پدید آمده است به عنوان یک چالش سلامت از نگرانی های بین المللی. همانطور که از نوشتن این وجود داشته است بیش از 111, 350 تایید موارد این بیماری از جمله بیش از 3,890 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 500 مورد و 22 مرگ و میر.

بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد COVID-19. آن است که به وضوح دلسردکننده به یک رمان coronavirus باعث بیماری و مرگ در سراسر جهان, و میزان شیوع این بیماری در برخی از مکان ها شده است واقعا ترسناک است. در عین حال به عنوان موارد جدید گزارش شده است شایان ذکر است که وجود معقول است اپيدميولوژيک شک و تردید که آیا COVID-19 است که به عنوان خطرناک به عنوان برخی از نظرات عمومی پیشنهاد کرده اند. همانطور که با هر بهداشتی چالش مهم است که به نگه داشتن COVID-19 در چشم انداز ما پاسخ اندازه گیری هدایت توسط لبه برش داده و ما بهترین علم است. گفت: پس از این هر تعداد از مرگ و میر است, البته, مورد, و این غیر قابل انکار است که ما در حال زندگی در یک لحظه واقعی اضطراب.

مرکزی به جمعی ما وظیفه در این لحظه است که به حمایت از کسانی که با حمایت از متهم به سلامت. آن است که در ذهن است که ما به خوبی به رسمیت شناختن و کمک به دولت های فدرال و محلی مقامات بهداشت مسئول شیوع کنترل و اطمینان از شرایط در محل تولید علم است که می تواند در اطلاع رسانی این تلاش است.

و در عین حال دشوار است در حالی که آن را نیز لازم برای مکث و تأمل در چگونه ما در اینجا آمده است. چه چیزی می تواند شیوع این آموزش با ما به طوری که ما بهتر می تواند آماده برای یک بعدی ؟ و وجود خواهد داشت یک بعدی. تنها پرسش ها زمانی که و که در آن و به ما آموخته اند درس حاضر با چالش بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چه در پیش است ؟ من می دانم در برخی از راه های است که آن را تقریبا به نظر می رسد بیش از حد به زودی به فکر می کنم از رویداد های بعدی اما شاید وجود شایستگی در چنین بازتابی در زمانی که افکار ما در حال تیز با اين چالش است. شاید ما پس از آن می تواند متعهد به سرمایه گذاری در آینده ای که در آن ما را تکرار اشتباهات که منجر به این لحظه.

به فکر من اصلی درس COVID-19 است که نیاز به تغییر زمینه که در آن ظهور یک زمینه از اتلاف سرمایه در بهداشت عمومی مصلی. ما تمایل به تمرکز بر بهداشت عمومی آمادگی episodically, spotlighting آن در زمان چالش و غفلت از آن زمانی که ما احساس می کنیم ما آسیب پذیری کاهش یافته است. به عنوان یک نتیجه, ما به سادگی نمی باید پول سرمایه گذاری شده در یک سیستم بهداشت و درمان است که می تواند مقیاس تشخیص و درمان در زمان به اندازه کافی برای مقابله با مقیاس بزرگ شیوع است. این واقعیت شده است تا حدودی کاهش اختصاصی بهداشت حرفه ای که در حال کار به آدرس COVID-19.

اما واقعیت این است که این حرفه ای و جمعیت آنها در خدمت هستند دریافت حمایت کافی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است برای از بین بردن بیماری برنامه های امنیتی و کاهش بودجه برای طرح های بهداشت جهانی که قرار است ما را بهتر برای دیدار با چالش ما در حال حاضر چهره. دولت در ابتدا درخواست $2.5 میلیارد به آدرس coronavirus و پس از امضا $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه برای مقابله با این بیماری است. این بودجه لازم و در عین حال آنها می شده اند به مراتب بیشتر و به طور موثر به صرف جلوگیری از شیوع بیماری مانند COVID-19 به جای پاسخ به آنها را پس از این واقعیت است. او در اوایل دوره رئیس جمهور تهمت معروف آویزان یک پرتره از اندرو جکسون در دفتر بیضی. او ممکن است در نظر گرفته اند دیگر آمریکایی رهبر بنجامین فرانکلین که گفت: “یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است.”

در عین حال پیشگیری از بیماری است که در مورد بیش از سیستم های سلامت به عنوان مهم به عنوان آنها هستند. جلوگیری از بیماری به معنی توجه به این شرایط که از سلامت فقیر می تواند پدیدار شود. در آن به معنی اقدام در زمانی که این شرایط ایجاد جیب حاشيه قرار داده است که برخی از جمعیت های نامتناسب در خطر ابتلا به بیماری, به عنوان ما را دیده اند در طول این شیوع. مسن جمعیت و مردم با موجود بیماری هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19. چاقی-شرایط مربوط به عنوان مثال به نظر می رسد بدتر اثر این بیماری است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش داد که افراد مبتلا به بیماری های قلبی هستند در معرض خطر بالاتر از COVID-19 عوارض. در ایالات متحده نرخ چاقی است که حدود 42 درصد وضعیت موجود مطلع توسط طیف وسیعی از عوامل از جمله فقر و طراحی شهری بزرگتر اندازه بخش کشاورزی و یارانه است که مواد غذایی ناسالم به طور پیش فرض کرایه برای کسانی که نمی توانیم به بهبود رژیم غذایی خود را. این همه ما می توانیم و باید آدرس.

دیگر کلید COVID-19 عامل خطر سن رشد کرده است مرکزی به کشور ما جمعیتی مسیر. هر روز یکی دیگر از 10 ، 000 نفر در ایالات متحده به نوبه خود 65. وقتی که می آید به حمایت از پیری جمعیت ما هنوز هم به دور از جهان است که کمک می کند تا افراد مسن تر از سن خوبی است. ما نمی سرمایه گذاری نزدیک به اندازه کافی در خانه های سالمندان و یا مراقبان که حمایت از پیری است. ما به خصوص آمادگی برای حمایت از ما با پیری جمعیت روستایی.

این همه ایجاد سلامت فقیر است که مرکب COVID-19 و خواهد بود مرکب بعدی عفونی تهدید اگر ما چیزی برای بهبود امور. چالش این است که ما تقریبا عمدی در نادیده گرفتن این شرایط است که زمینه ساز سلامت. در حالی که COVID-19 متمرکز کرده است ما در این شرایط ما نباید اشتباه تبدیل به دور هنگامی که ما احساس تهدید را تصویب کرده است. آماده شدن برای آینده شیوع معنی ساختمان یک جامعه است که واقعا سالم که در آن سلامت بی عدالتی نمی کنند به عنوان آماده بردار برای هر یک از مقیاس های عفونی کنید.

و آن است که شاید شایان ذکر است که یک جامعه سالم نیز یکی است که آدرس آن همه گیر نیست فقط عفونی تهدیدات مانند COVID-19. ما نباید فراموش کنیم که ایالات متحده آمریکا است که در میان مواد مخدر بیماری همه گیر است که کمک به 70,237 مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در سال 2017 و خشونت اسلحه بیماری که به کشته شدن 39,429 مردم در سال گذشته بیش از 7000 تا کنون در سال 2020 است. ما نیز دیده می شود تا به 52,000 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا از اکتبر.

هیچ کدام از این ها در نظر گرفته شده است برای به حداقل رساندن این کروناویروس جدید و یا نگرانی آن را تداعی. آن است که فقط به می گویند که ما باید صحبت کردن در مورد سلامتی همه نه فقط در زمانی که ما احساس می کنیم این تهدید است. ما باید به بحث در مورد و صندوق سلامت قوی سیستم قادر به تشخیص و پاسخ به همه گیری. و ما باید به بحث در مورد شرایط است که زمینه ساز این سیستم به این شکل در سلامت ما هر روز: در این زمینه ما زندگی می کند. مواد غذایی, مدارس, سرمایه گذاری در پیری, عادلانه, اقتصاد, پایان دادن به حاشیه رانده—از جمله عوامل موثر در سلامت قلب و باید تمرکز ما بحث ملی.

در این زمان از چالش برای سلامتی ما خواهد بود بی مبالات در واقع اگر ما با استفاده از این لحظه به ساخت یک جهان سالم با یادگیری این درس از coronavirus و قرار دادن آنها را به عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>