پیکارد پنل: پرتو به ‘Star Trek: پیکارد’ بحث در هر جمعه!

با سلام فضای طرفداران! چگونه شما می خواهم شما چای ؟

اگر پاسخ شما “ارل گری” داغ و سپس ما زندگی می کنند نشان می دهد برای شما. در روز جمعه از طریق اسفند Space.com در نظر گرفتن یک نگاه در “پیشتازان فضا: پیکارد” آخرین قسط در “پیشتازان فضا” حق رای دادن در جریان خدمات CBS همه دسترسی داشته باشید. ما پیکارد پانل هوا در اینجا زندگی می کنند و در کانال یوتیوب ما VideofromSpace در 4 p. m. EST (2100 به وقت تهران).

سر پاتریک استوارت reprises نقش خود را به عنوان یاد Jean-Luc Picard کاپیتان سابق از USS Enterprise از “پیشتازان فضا: نسل بعدی.”

مرتبط با: چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’: یک حماسه راهنمای

“Star Trek: پیکارد” قرار است دهه پس از TNG سری چیدن خطوط طرح از “نمسیس” و 2009 را در “پیشتازان فضا” راه اندازی مجدد در حالی که کاوش تم از دست دادن و رستگاری است. آه و بورگ درگیر هستند به نحوی که عالی است.

بنابراین ما در حال هیجان زده است.

هر جمعه در این نمایش را اجرا کنید (این پخش هر هفته پنج شنبه ها), Space.com’s چلسی Gohd خواهد وزش پانل بازحمت حرکت کردن طرفداران از Space.com و دوستان ما به بحث در مورد آن قسمت و سوالات خود را در مورد نشان می دهد و جایگاه خود را در بازحمت حرکت کردن را از بین ببرد ،

بنابراین پرتو در در و پیوستن به ما در پیکارد جدول این هفته! ما به شما صرفه جویی در یک صندلی در اتاق آماده!

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im