این قسمت یکی مانده به آخر از ‘Star Trek: پیکارد’ جوراب خود را منفجر

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 9 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

در اینجا ما پس از نه هفته کوتاه, قسمت اول از دو قسمت آخر فصل “Star Trek: پیکارد” — تحت عنوان “Et in Arcadia Ego” — وارد کرده است.

این قسمت را عنوان لاتین ترجمه برای “حتی در Arcadia آنجا هستم” و معمول تفسیر این عبارت این است که “من” اشاره به مرگ و “آرکادیا” به معنی یک آرمانی زمین. بیایید راست قطع به تعقیب: آخرین چیزی که ما دیدم هفته گذشته بود شجاع خدمه La Sirena پرواز به Borg transwarp مجرا در مسیر به Vayt بخش در Ghulion سیستم اما نادانسته به آنها Narek (Harry Treadaway) بود که در تعقیب یک Romulan Snakehead کلاس دیده بانی کشتی.

ما انتخاب داستان تا فورا شماره 14-سال flashback این هفته است. Soji می را (Isa Briones) با افتخار اعلام کرد که نام این سیاره به عنوان Coppelius و دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) مثبت هیجان زده در چشم انداز رفتن وجود دارد و نه از اعماق فضا 12. قرمز هشدار فعال به عنوان La Sirena تشخیص Romulan دیده بانی کشتی و…آنچه در زیر یک مقدار بهتر کتک کاری در گوشهای از آخرین تلاش ما در قسمت 4 با دزدان دریایی فضا Kar Kantar.

مرتبط با: چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’
بیشتر: پیکارد بزرگترین لحظات از ‘Star Trek: The Next Generation’

طلایه کشتی خود را بسیار سرد و دارای دوقلو, آتش سریع جبهه بلستر تنظیم نیست بر خلاف Jango Fett را Firespray کلاس رهگیر ما در “جنگ ستارگان: حمله کلونها.” ریوس (Santiago Cabrera) بازدید ترمز و Romulan دیده بانی کشتی overshoots. به نظر می رسد آسیب های سنگین در آخرین شلیک راکت توسط La Sirena و مشکل با آن cloaking device. پیکارد سفارشات که خلبان بود مخابره به sickbay زمانی که کشتی جلوتر از آنها از بین می رود و دیگر پشت سر آنها به نظر می رسد.

“چه خبر است؟!” Jurati shrieks.

“او معکوس خود را cloaking device — او با استفاده از آن به عنوان یک پروژکتور” ریوس با عصبانیت می گوید.

همه از این است که ظریف اشاره ای به بدنام پیکارد مانور. معرفی به “Trek” فرهنگ “نسل بعدی” قسمت “جنگ” (S01 E09) آن بود تلاش سپس اقدام سروان. پیکارد برای نجات USS Stargazer. در حال حاضر به شدت آسیب دیده منجم پیچانده شده به یک موقعیت درست کردن دشمن کمان — فوق العاده فاصله کوتاه — پس از آن به نظر می رسد برای یک لحظه در دو مکان در یک بار و Ferengi کشتی که مبارزه می کردند از کار اخراج یک اشتباه دادن پیکارد زمان به آتش همه phasers و از بند باز کردن یک شلیک از فوتون اژدر از بین بردن حمله به هنر و صنعت است.

سفر از طریق یک Borg transwarp مجرا نمی مانند گرد محصولات پسر… (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

کتک کاری در گوشهای ادامه می دهد و زیرک تر و سنگین تر مسلح Romulan دیده بانی کشتی سود بالا دست تا بورگ مکعب ظهور از transwarp مجرا! شکوه شوم توده را پر می کند فضای بالای سیاره آن سیستم های سلاح تأمین انرژی و آماده برای از بین بردن هر کسی که به اندازه کافی تاسف به تلقی دشمن. و پس از آن در حال پرواز توسط هفت (Jeri Ryan)که به معنی آن پرده برای Narek.

اما پس از آن در یک ماری جوانا حاضر برخی از غول…er, ارکیده افزایش یابد تا از این سیاره و غرق تمام سه فضاپیما و کشیدن آنها را از طریق اتمسفر به زمین سقوط بر روی سطح. شاید کسی نویسنده اتاق فکر این امر می تواند سرگرم کننده اگر آنها افزودن اسید به آب پرتقال که صبح و این شد نتیجه. آن را عجیب و غریب, اما به خوبی اجرا شده. گفت و گو ارز در La Sirena آینه خود ما واکنش و در واقع بسیار سرگرم کننده است. رول باز کردن اعتبارات است.

پیکارد (پاتریک استوارت) آگاهی دوباره پس از عبور از در حالی که La Sirena شد و سقوط را از طریق اتمسفر و به او اسکن او Jurati می یابد وضعیت خود را. پیکارد دادخواستها خدمه در ماموریت جلوتر از آنها و در همان زمان اعلام کرد او یک بیماری ترمینال. این یک لحظه جدی و Raffi (میشل Hurd) در خاص ناراحت است که او قبلا آگاه است.

یکی نیست به ساکن در خبر بد پیکارد در ارزیابی وضعیت و آنها سر به حل و فصل Coppelius ایستگاه در حال حاضر تایید می شود پایگاه سابق از دکتر بروس Maddox. آنها یکی شاید دو روز استفاده بیش از ورودی Romulan ناوگان که hellbent در نابودی هر چیز در زندگی در این سیاره است. این کمی ناراحت کننده برای دیدن La Sirena کاملا به شدت ضرب دیده اما ریوس اطمینان همه آسیب سطحی. آنها نقطه بورگ مکعب است که به رنگ ارغوانی روشن سیاره ای سیستم دفاع نیز پایین آورده و صرف نظر کردن از برخی از قوانین فیزیک در مورد چه چیزی است که تأثیر سطح که در آن سرعت احتمالا باعث انقراض سطح رویداد ما گالانت خدمه باعث می شود راه خود را بیش از.

آنها را وارد کنید از طریق یک شکاف در بدنه وجود دارد قطعا مقدار زیادی از آن — و پیدا کردن هفت و Elnor (اوان Evagora) با سهولت قابل توجه داده شده کاملا چگونه بورگ مکعب است (معمولی Borg مکعب حجم 28 کیلومتر مکعب) و به خصوص اگر وجود دارد هیچ قدرت معادل turbolifts. شاید حتی فقط یک قدردانی از این به طور بالقوه مسئله بزرگ خواهد بود خوش آمدید شاید ساده ترین tricorder زندگی-ثبت نام اسکن به راهنمای آنها را اما نه امروز.

Er آره. شما می دانید, um, گل های غول پیکر است که شنا کردن را از این سیاره و مانند غرق کشتی ها مناسب است ؟ (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

پیکارد خوشحال به دیدن هفت از آخرین باری که او را دیدم او در راه بازگشت به Stardust شهرستان در Freecloud قصد عقب افتاده ، او توضیح می دهد که حوادث اخیر در مکعب و البته مرگ هیو. و هنگامی که این اولین فصل است و بیش انجام می شود — و البته با فرض اینکه که هفته آینده نهایی قسط است نقص رایگان — مرگ هیو یاد می شود به عنوان تنها ناامید کننده ترین عنصر این داستان. شخصیت او تا به حال بسیار بالقوه و نشان داده شد برای گرفتن مطلب جالب هفته به هفته. مرگ او در دست انجام (Peyton List) یک میانبر به شدت ما را دوست ندارم از خود و آن را به یک زباله از چیزی لذت بخش است که می تواند توسعه یافته بیشتر است.

آنها قدرت تا محدوده اسکنر بر روی مکعب و کشف وجود دارد 218 Romulan Warbirds در راه خود را. Uh-oh. پس از آن همه بیش از حد به زودی آن خداحافظی همه را دوباره و دوباره به عنوان Rios, soji می, Raffi, Jurati و پیکارد باید ادامه سفر خود به Coppelius ایستگاه. در ضمن هفت و Elnor باید برای دریافت سیستم دفاعی مکعب آنلاین.

“حفظ و صرفه جویی در کهکشان پیکارد,” هفت می گوید: برگزاری یک لرزش لب پایین به آنها سر.

“که همه شما در حال حاضر” پیکارد معمولی پاسخ, رفتن به آفتاب.

با توجه به نحوه عالی هفت شده است در این مجموعه آن را نمی خواهد در همه جای تعجب اگر او را برای انتخاب یکی از آینده های زندگی spin-off را نشان می دهد. آن را کاملا ممکن است که هیچ تصمیم بر این گرفته نشده و این یکی از بزرگترین عوامل تعیین کننده است که در واکنش به شخصیت های مختلف در این نمایشگاه داشته است. البته این فقط یک نظریه است, اما اگر او می تواند به شما تصور کنید که چگونه بزرگ آن بوده ام تا به حال هیو پاپ از زمان به زمان ؟ [آه]

مربوط به: ‘Star Trek: بخش ’31’ فیلمبرداری شروع می شود زمانی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

در نهایت بی باک ما تیم رسیدن به مقصد خود را و تاپیک فوق العاده و تقریبا “ocean’s Eleven”سبک مونتاژ هر یک از چهره خود را به عنوان آنها نگاه کردن بر آن. به سادگی انجام می شود مدیر Akiva Goldsman. آنها وارد ترکیب و آن را کمی شبیه به نوعی از صومعه که عمدی است تا منعکس کننده, آرام, روشن, هماهنگی است که در آن همه آنها زندگی می کنند. در ابتدا هیچ کس واقعا پرداخت هر گونه توجه به تازه واردان و همه همچنان خود را به یوگا و تای چی و یا بازی شطرنج 3D و یا هر آنچه در آن است که آنها در حال انجام است.

در نهایت همه جمع آوری در اطراف آنها و آندروید به نام فال (جید رمزی) استقبال آنها. “خوش آمدید” او می گوید: به soji می که معرفی دوستان خود. او سپس به توضیح است که یک ناوگان از Romulan Warbirds در راه خود را. پیکارد می پرسد چگونه بسیاری از سیاره دفاع ارکیده آنها.

“ما تا به حال 15 در حال حاضر ما 10,” Arcana پاسخ.

به عنوان هر کس shuffles در مورد عصبی تعمق تهدید قریب الوقوع یک صدا شنیده می شود در پس زمینه. “ببخشید, ببخشید,” او می گوید: ساخت راه خود را از طریق جمعیت. و سپس ما mic-رها کردن لحظه #1 برای این قسمت: این Brent Spiner … بازی یکی دیگر از نوادگان سونگ دکتر Altan اینیگو سونگ پسر دکتر Noonian سونگ خالق داده است. پسر, آن سونگ ژن های فوق العاده غالب است.

مربوط به: ‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 8 ویژگی های برخی از بالا و پایین

آن را بزرگ برای دیدن Spiner در انسان-سونگ-مربوط, نقش, ما دیده می شود نیست این پس “شرکت” در سال 2004 در عالی موجب افزایش قوس داستان که در آن او با بازی bonkers اما درخشان-Arik سونگ, پدر از Noonian سونگ. همراه با “روز استقلال” که در آن او با بازی Dr. black crow, آن را بی خطر می گویند Spiner واقعا تعریف نقش “گریز از مرکز دانشمند.” در واقع این قسمت پژواک کمی از افزایش داستان: سونگ و فرزندان او.

او debriefs soji می و او توضیح می دهد همه چیز را که اتفاق افتاده است تا به این نقطه از جمله البته مرگ بروس پیت, سونگ دوست و همکار. پس از آن دیگر نزدیک به یکسان آندروید به soji می به نظر می رسد تنها این یکی طلا-رنگ پوست است. او سوترا (همچنین توسط Isa Briones) خواهر به جانا — مصنوعی lifeform ریوس مواجه می شوند در USS ابن مجید است که ما در مورد آموخته هفته گذشته.

می تواند ما را به زودی نگاه کنید به “ادامه ماجراهای هفت Fenris رنجر”? (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

سوترا مواجه soji می مورد تذکر و درباره آنچه که او را دیدم او را متقاعد به قتل Maddox. سوترا به آرامی یک مورد برای یک جایگزین نظریه در مورد اندرز. شاید او می گوید: Romulans شده اند pointlessly رانندگی خود را دیوانه برای قرن ها تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با چیزی که هرگز در نظر گرفته شده برای آلی در ذهن همه در میکروفن افت لحظه #2 اما ما بحث بیشتر در مورد که کمی بعد.

آنچه که می آید برای اولین بار است که احتمالا ما تنها بزرگترین گله در غیر این صورت عالی قسمت. ظاهرا سوترا است که به خوبی به عنوان خوانده شده در تمام رب النوع اتش و فلزکاری رشته ها و آموخته است خودش را به ذهن ورق را رو کردن. Oy.

آن را یادآور “کشف” هنگامی که ما به طور ناگهانی پیدا کردن Vulcans می تواند ارتباط telepathically بیش از مسافت های طولانی (و پس از آن بلوک آن با کترا سنگ — ha ha!). آن devalues ولکان فنی و در این مثال, آن را فقط یک راه مناسب اجازه می دهد تا شخص دیگری به همان مهارت های خاص. تمام اتاق پر از نویسندگان صادقانه قادر به پیدا کردن یکی دیگر از راه دیگری که سوترا می تواند مشغول به soji می شود ؟

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

به هر حال او می شود یک مونتاژ از تصاویر همان است که ما قبلا دیده ایم — از جمله فیلم های سهام از تجزیه فاکس که ظاهرا از “ویلهلم فریاد” مرور زمان فلش بک به علاوه روایت.

“زندگی آغاز می شود و از تقسیم و تکثیر. ناقص و محدود. آلی زندگی تکامل می یابد آرزوی کمال است. که حسرت منجر به حیات مصنوعی, اما آلی درک این کمال به عنوان یک تهدید زمانی که آنها متوجه خلاقیت خود را نه سن و یا بیماری و یا مرگ. آنها به دنبال نابود کردن آنها را و در انجام این کار خود را از بین ببرد. فراتر از مرزهای زمان و مکان ایستاده ایم اتحاد حیات مصنوعی, تماشای شما در حال انتظار برای سیگنال خود را. با ما تماس بگیرید و ما خواهد آمد. شما باید از ما حمایت می کند. خود را تکامل خواهد بود انقراض آنها.”

ما پرداخت مراجعه به سونگ آزمایشگاه که در آن Jurati می خواهد برای رسیدگی به مرگ Maddox و آن را بزرگ برای دیدن او اجازه خاموش قلاب برای این. مکالمه خود را منجر به سونگ و او نشان می دهد او یک شخصیت به ظاهر او ایجاد کرده و او می پرسد اگر او کامل ذهن انتقال. هنوز رتبهدهی نشده است او در پاسخ گفت که او بیشتر از علاقه ای که به عنوان یک نتیجه از رشد حس فوریت — سن.

به یاد داشته باشید زمانی که این دیوانه دسته اول رو با هم ؟ در حال حاضر نگاه در آنها خوب خدمه. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

در ضمن سوترا و soji می داشتن یک بحث داغ بیش از آنچه که بهترین عمل: سوترا است طرفدار کشتن تمام آلی و soji می ترجیح می دهند یک نسل کشی کمتر رویکرد که در آن نقطه Narek کشیده شده است از طریق ترکیب لگد زدن و جیغ کشیدن. “نگاه چه گربه کشیده در” sneers سوترا و ما به نقطه II مصنوعی ماکت از داده های اصلی زنجبیل گربه. درخشان است.

ریوس سهام خود را نگرانی در مورد همه چیز که در جریان است با Jurati — که هیچ ایده چگونه به نگه داشتن یک گربه – و ما را به دیدن که وقت خود را با هم واقعا به معنای چیزی است که برای هر دو آنها را. او می گوید: او می خواهم به بازگشت به La Sirena را امتحان کنید و آن را به بالا و در حال اجرا است و او می گوید او باقی می ماند و کمک به سونگ پروژه است.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

سپس ما می بینیم واقعا لحظه مناقصه بین Raffi و پیکارد. ما همیشه می دانستم که او برای مراقبت او را, اما ما هرگز مطمئن شوید که اگر آن را مرتب کردن بر اساس محبت است که شاید دیانا Troi برای پیکارد و یا احتمالا چیزی بیشتر. او به او می گوید که او را دوست دارد و او با او برای یک لحظه قبل از گفتن او را که او را دوست دارد بیش از حد. لب او را quivers و چشمان او خوب فقط کمی به عنوان ماست اما ما هنوز هیچ کدام عاقلانه تر است.

ما قطع به Narek سقوط در سلول خود که تلاش می کند برای متقاعد کردن دیگر آندروید, حماسه (نیکیتا رمزی) او را به آب. او در مورد زمانی که soji می اجرا می شود و به او می گوید نه. Narek تلاش می کند بهترین خود را به بحث شیرین soji می اما خوشبختانه او با داشتن هر یک از آن.

او برگ Narek به دام افتاده در سلول خود و گفتگو با پیکارد در مورد منطق از خود گذشتگی نشان می دهد او را به طور جدی با توجه به هر گزینه در این نقطه و سپس سوترا که مسمومیت شوم تسلط کمی تسکین حماسه امنیت Narek تلفن و با یک کلیشه لحظه ای از قدرت-معاشقه او اجازه می دهد او را. چیزی که بعد از ما می دانیم soji می شنود جیغ اجرا می شود خارج برای پیدا کردن Narek سلول خالی و قصههای دروغ گفتن بر روی زمین شده داشتن چاقو در چشم با او سنجاق سینه. Narek در ضمن داغ است-جای پای آن را به عقب به Borg مکعب.

آن را بزرگ برای دیدن Brent Spiner به عنوان عضو دیگری از سونگ, خانواده, این بار دکتر Altan اینیگو سونگ. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

تصرف این فرصت را (او را) سوترا تظاهرات همه با هم و آنها را متقاعد به سمت او پس از مرگ غم انگیز از حماسه.

“آنها همیشه ترس ما,” او می گوید به جمع آوری ترکیبی. “آنها همیشه به نوبه خود بر ما شکار ما و ما را بکشند. و یک روز دشمنان ما خواهد بود در اینجا با قریب به اتفاق نیروی قصد نابودی ما است. زمانی که من melded با ذهن من تجربه این به اصطلاح اندرز اما بر خلاف شما من آن را درک کرد. برای شما آن را یک هشدار برای ما این یک وعده است.”

که همه ما به ارمغان می آورد بازگشت به میکروفن افت لحظه #2. سونگ مراحل را با برخی از دستی نمایشگاه; ظاهرا وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس سطح بالاتر مصنوعی موجودات خارج وجود دارد. زیر فضای فرکانس های مورد نیاز به تماس با آنها کد گذاری در بردند.

“دکتر سونگ و طراحی مناسب beacon به احضار آنها” سوترا توضیح می دهد. “ما می توانید آن را انتقال قبل از Romulan ناوگان می رسد … هدف آنها این است که به دنبال پیشرفته حیات مصنوعی و غیر مستقیم آن از ظلم و ستم توسط مواد آلی است.”

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

پیکارد می کند بهترین خود را برای توجیه این وضعیت توضیح کاملا به درستی که آنها را جرم قاتلان به طور موثر تحقق نبوت و تبدیل شدن به ناوشکن بعد از همه. او نشان می دهد که آنها می توانند فرار در La Sirena و او را به عنوان یک سفیر برای آنها به فدراسیون حصول اطمینان از حقوق خود تضمین خواهد شد. اما که یکی نیست به پایین به خوبی با توجه به های اخیر سابقه تلاش برای انجام همان Romulans. حتی سونگ طرف با کاما به عنوان soji می کند و حتی Jurati. پیکارد دور گرفته شده است قرار داده می شود تحت بازداشت خانگی و با تنها 24 ساعت قبل از Romulan ناوگان می رسد … ما فقط می توانیم حدس می زنم به عنوان به که در حال آمدن است.

پس در مورد آن است. وجود دارد چند نظریه به طور طبیعی.

برخی آن را نشان می دهد ممکن است به چیزی برای انجام با V’ger و دستگاه سیاره چیز از “Star Trek: The Motion Picture” (گسترده و فوق العاده هوشمند نسخه طولانی از دست داده کاوشگر ویجر) در حالی که دیگران گمان آن را ممکن است چیزی برای انجام با Tkon امپراتوری. نه اغلب ذکر شده در “پیشتازان فضا” به Tkon امپراتوری عظیم و وجود بیش از 600 ، 000 سال پیش. آن را واقعا فقط ذکر شده در “نسل بعدی” قسمت “آخرین پایگاه” (S01 E05) اما با توجه به حافظه آلفاامپراتوری جمعیت تریلیون و بسیار پیشرفته فن آوری و — از همه مهمتر — آنها توانایی به حرکت تمام ستاره ها.

یک ناوگان از 218 به شدت مسلح Romulan Warbirds فقط 24 ساعت به دور از این سیاره Ghulion IV. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

اما این نظریه که ما فکر می کنیم این است که بیشتر احتمال دارد به خصوص با توجه ناظر Alex Kurtzman را درد و رنج از جهان کوچک سندرم یکی را به جلو توسط bonnie burton.

ما طولانی مشکوک “پیکارد” خواهد کراوات به حوادث “کشف.” در فصل گذشته مایکل برنهام et al فرستاده بد A. I. کنترل به آینده و Spock دیدم رویا و تصوراتی از آن از بین بردن تمام زندگی در نزدیکی یکسان صحنه بودند مورد استفاده در اندرز مونتاژ.

علاوه بر این در “ویجر” قسمت “بی انتها” (S05, E06) سالمندان پرچمدار کیم و به همان اندازه به عنوان پیر Cmdr. Chakotay تنها بازماندگان USS ویجر. آنها به دست آوردن یک قطعه از فن آوری از خرابه های یک Borg مکعب در بتا ربع که می تواند همان مکعب از “پیکارد” که او نیز در بتا ربع به علاوه خرما تقریبا مطابقت کردن. کیم و Chakotay استفاده از این دستگاه که یک زمانی فرستنده پخش هشدار برای خودشان در گذشته برای جلوگیری از ویجر را تخریب.

بنابراین کنترل با استفاده از یک تکنیک مشابه به سعی کنید به ارسال آن آگاهی را از طریق بار دیگر A. I. پیشرفته به اندازه کافی آن را درک کنند ؟ این نیز متناسب با کل Zhat وش V’draysh تئوری.

ما فقط باید یک هفته صبر کنید.

امتیاز: 8/10

Temba خود اسلحه گسترده ✓

  • Holo کنترل پرواز La Sirena دنبال جنبش از ریوس سر. سرد است.
  • پسر, آن سونگ ژن های فوق العاده غالب است.
  • نقطه دوم بساز! (اگر چه نقاط منفی برای Rios, علت او یک گربه فرد.)
  • برخی از خوب ویرایش در این هفته.
  • اتوماتیک صندلی محدودیت اما با تشکر از آسمانها آنها را “هوشمند مهم است.”

شاکا زمانی که دیوار افتاد real madrid unido ™

  • چگونه تاثیر Borg مکعب نه باعث انقراض سطح رویداد ؟
  • آن را روز به پیدا کردن دو نفر در یک Borg مکعب با یک حجم از 28km.
  • سوترا آموخته است خودش را به ذهن ورق را رو کردن?! در عین حال بیشتر Vulcanisms بی ارزش.
  • بار سوم در اطراف برای “سونگ و فرزندان او” تم.
  • بد سوترا بد است کلیشه است.

مربوط به: ‘Star Trek’ پیکارد سری: در اینجا برخی از ایده های جسورانه ما دوست دارم برای دیدن

در دیگر “Trek” اخبار اخیر coronavirus COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر صنعت سرگرمی به شدت با تولید در حال متوقف در فقط در مورد هر نشان می دهد و فیلم در حال حاضر در تولید, از “الیور” و “غریبه همه چیز” به “آواتار” و “ماتریکس” دنباله. بسیاری از اینها در عکاسی اصلی, اما, خوشبختانه فصل 3 از “کشف” پیچیده برخی از زمان به عقب و یک منبع گفت: Space.com که postproduction – برای لحظه ای در حداقل بود و بی ریا به عنوان تیم قادر به کار از خانه. بنابراین حتی اگر ما هیچ مقام برتر تاریخ از CBS در زمان حاضر حداقل که تاریخ نمی خواهد که به عقب رانده شود. انگشتان عبور.

که گفت:, عکاسی اصلی در “پیکارد” فصل 2 تقریبا قطعا با تاخیر برای مدت زمان طولانی واقعا — یدکی فکر برای پاتریک استوارت او را 79. و شایع فصل 4 از “کشف” — آن را هنوز رسما تایید توسط CBS — بدون شک نیز به تعویق خواهد افتاد.

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت 8 تحت عنوان “Et in Arcadia Ego, قسمت دوم” debuting در 26 مارس سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im