پنتاگون می خواهد کوانتومی سنسور برای ردیابی دور فضاپیما

در نظر گرفتن سهام

پنتاگون فقط با قرار دادن یک تماس برای سنسورهای جدید که با استفاده از کوانتوم فناوری برای ردیابی و مانیتور از راه دور فضاپیما است.

در حالی که وسایل نقلیه سفر و یا در نزدیکی زمین می توان ردیابی با GPS هر چیزی که دستگیر میشوند بیش از حد از این سیاره به تکیه بر کمتر دقیق ابزار مانند ستاره ردیابی با توجه به C4ISRNET. به طوری که دولت آمریکا به دنبال ماموریت به ماه و مریخ وزارت دفاع می گوید به آن نیاز دارد به مراتب دقیق تر راه برای نگه داشتن چشم در آسمان است.

ساکن خوانش

یکی از راه های فضاپیما در حال حاضر ردیابی محل خود است که با اندازه گیری اینرسی با توجه به C4ISRNET. اساسا خوانش از یک سری از ژیروسکوپ استفاده می شود به شکل و محل آن است.

با توجه به آژانس فضایی اروپا کاغذ سفید این کوانتومی سنسور بهبود پس از سنتی ژیروسکوپی سنسورهای با دقت اندازه گیری امواج نور به جای حرکات فیزیکی.

تنظیم دوره

هدف نهایی این است که به منظور توسعه یک سیستم جمع و جور است که با دقت ورود یک فضاپیما محل آن را به عنوان سفر. و اگر فروشنده — پنتاگون نیست و ساختمان آن در-خانه — توسعه به اندازه کافی خوب سیستم همچنین می تواند کمک به ماموریت های زمینی GPS که در آن با شکست مواجه شد.

“هیچ پلت فرم خاص شناخته شده است” دفاع نوآوری واحد مدیر برنامه جورج Sondecker گفت C4ISRNET. “سنسور در نظر گرفته شده است به طور قابل اجرا در سراسر طیف گسترده ای از سیستم عامل برای کار در محیط های که در آن GPS ممکن است در دسترس نیست و یا برای افزایش عملیات که GPS در دسترس است.”

بیشتر بخوانید: وزارت دفاع می خواهد یک فضای کوانتومی سنسور [C4ISRNET]

بیشتر در اکتشافات فضایی: در اینجا ناسا برنامه ریزی برای یک قمری “کمپ”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>