پنتاگون این است که بی سر و صدا مشغول کار بر روی یک فضای نظامی ایستگاه پاسگاه

ستاره تیراندازی

وزارت دفاع بی سر و صدا اهدا یک قرارداد برای شرکت سیرا نوادا به نوبه خود ستاره تیراندازی محموله فضاپیما به یک تجربی ایستگاه فضایی درایو گزارش.

دفاع پیمانکار در حال توسعه شده است این فضاپیما پس از سال 2016 به عنوان یک راه برای تدارکات ایستگاه فضایی بین المللی تحت ناسا تجاری تدارکات و خدمات برنامه است.

پیشه وری 16 فوت و طراحی شده است برای حمل 10000 پوند محموله را به مدار. شش پیشرانه آن اجازه می دهد برای تنظیم مدار خود به طور مستقل. SNC رویای مشروبی که بدرقه نوشابه یک شاتل فضایی lookalike طراحی شده است برای حمل کپسول به مدار و حتی تا آنجا که مدار ماه است.

فضای سربازخانه

این شرکت امیدوار است به نوبه خود ستاره تیراندازی به یک ایستگاه فضایی به معنای “فضای مونتاژ ایستگاه فضایی آزمایش و تدارکات و ساخت, آموزش, تست و بررسی,” با توجه به آزادی مطبوعات.

“ما هیجان زده چند ماموریت طبیعت Shooting Star,” SNC مدیر عامل شرکت فاتح Ozmen گفت: در آزادی مطبوعات. “این ممکن است برنامه های کاربردی برای Shooting Star واقعا بی پایان است.”

رایگان-پرواز مقصد

این شرکت در حال حاضر به دنبال در ارسال چنین یک ایستگاه فضایی به مدار فراتر از ISS از جمله همزمانی مدار زمین و حتی cislunar مدار.

“ما افتخار می کنیم به ما ارائه می دهیم حمل و نقل وسیله نقلیه به وزارت دفاع به عنوان یک رایگان-پرواز مقصد برای آزمایش و تست گسترش فراتر از آن در زمان حمل بار خدمات قابلیت برای Dream Chaser محموله ماموریت گفت:” معاون ارشد رئیس جمهور از استراتژی برای SNC فضایی در سیستم های استیو لیندسی.

در حالی که اولیه Shooting Star کپسول خواهد شد بدون سرنشین درایو نشان می دهد پنتاگون ممکن است علاقه مند در حرکت با استفاده از آن به عنوان یک سرنشین دار پاسگاه به عنوان به خوبی.

ادامه مطلب: پنتاگون حرکت به راه اندازی خود را تجربی مینی ایستگاه فضایی [رانندگی]

بیشتر در ستاره عکسبرداری: ناسا را تست زیبا سفینه فضایی که به نظر می رسد مانند شاتل فضایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de