همه گیر رشته آنها در بدترین مکان: قطب جنوب

Homeward Bound

به عنوان coronavirus همه گیر ساخته شده از آن دشوار است — و بیمار-توصیه — به سفر یک گروه خود را در بر داشت به دام افتاده در خصوص نامهربان محیط زیست: قطب جنوب است.

اعضای انگلیسی, بررسی قطب جنوب (BAS) کارکنان مشغول به کار بودند در ایستگاه تحقیقات زمانی که این بیماری همه گیر رسید. و در حالی که برنامه های ساخته شده را فقط در مورد هر کس در آنجا مستقر هستند, صفحه اصلی, اخبار بی بی سی گزارش شد دلخراش تلاش برای ترتیب سفر در میان یک بحران جهانی است.

جهانی Leapfrog

این طرح در حال حاضر است به نقش کارگران در یک کشتی به جزایر سواحل آمریکای جنوبی و سپس پرواز آنها را به خانه به انگلستان اما بس است و همچنین راه اندازی یک کشتی کروز, BBC اخبار و گزارش, به جای هر کس تا زمانی که کشتی می رسد و برای کمک به نگه داشتن همه از هم جدا شوند.

“وضعیت در حال تغییر بوده است هر روز” نقش مدیر جین فرانسیس گفت BBC News. “شما فکر می کنم شما کردم چیزی در جای خود به ارمغان بیاورد هر کس خانه و پس از آن چیزی اتفاق می افتد.”

پناهگاه امن

هنگامی که همه در خانه مشکل بعدی این است که بدانند چگونه به نگه داشتن قطب جنوب coronavirus-رایگان زمانی که دانشمندان به ناچار سر به ادامه کار خود را.

“ما در حال کار بسیار سخت به انجام است که” فرانسیس گفت BBC News. “ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که هر کسی که می رود به قطب جنوب است که ویروس رایگان. بنابراین آنها یا نشده در هر نقطه که در آن شده است وجود دارد ویروس و یا آنها بوده ام در انزوا. اما خواهد شد که چالش ما برای فصل آینده فکر کنم.”

ادامه مطلب: Coronavirus پیچیده سفر از قطب جنوب [بی بی سی]

بیشتر در COVID-19: محققان اعلام امیدوار کننده Coronavirus کانديد واکسن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>