این بیماری همه گیر است مجبور Teletherapy برای رفتن جریان اصلی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس هل آمریکا سیستم بهداشت و درمان به آستانه, پس از اقامت در خانه دستورالعمل بخشی بسیار مهم از به حداقل رساندن فشار بر روی سیستم بهداشت و درمان.

اما بهترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند برای بهداشت عمومی را می توان گاهی بدترین چیز برای آسایش روحی و روانی به انزوا برگ بسیاری از برش طناب نجات آنها بستگی به مقابله.

به عنوان یک نتیجه teletherapy — مشاوره انجام بیش از چت تصویری و یا تلفن — دارای شاهد افزایش علاقه. بسیاری از درمانگران که به طور سنتی تنها برگزار چهره به چهره ملاقات در حال راه اندازی سیستم های پزشکی از راه دور برای اولین بار.

“همه مسائلی که در زندگی مردم افزوده در طول این زمان بحران — اضطراب و روابط پدر و مادر و استفاده از مواد مخدر و افسردگی” روانپزشک دکتر Anne Gilbert اجرا می شود که یک مجازی بهداشت و درمان برنامه در دانشگاه ایندیانا گفت: فوتوریسم.

و کسانی که منابع جدید انجام داده اند ملموس خوب: برخی از بیماران حتی می گویند که آنها به دنبال کمک تنها به دلیل حفظ حریم خصوصی فراهم شده توسط teletherapy.

“این یک چیز دلهره آور برای من” گفت: یک بیمار است. “آن را در راه است که کمتر تهاجمی نیست و نیاز به رانندگی در اطراف ندارد افراد دیگر در اتاق انتظار که در آن همه تعجب آنچه در من وجود دارد برای به انجام آن را در خانه خود شده است راحت تر است.”

در سراسر صنعت درمانگران شروع به ملاقات جدید و سابق بیماران در هر کجا که هستند انجام آنچه آنها می توانند برای اطمینان از درمان نیست قطع شود.

“در تجربه شخصی من بله مردم در حال گرفتن به کمک آنها نیاز دارید” جاستین Arocho یک روانشناس بالینی در عمل خصوصی در نیویورک گفت: فوتوریسم اشاره کرد که تجربه خود را ممکن است آینه روانی بهداشت و درمان صنعت در مقیاس بزرگ است. “ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت وجود دارد به پیشنهاد و ارائه خدمات است که ما یک وظیفه حرفه ای برای انجام این کار در راه است که حداکثر ایمنی برای بیماران ما است.”

Arocho به تازگی چرخد و به همه-از راه دور عمل. قبل از آن او به طور معمول تنها ارائه فرصت برای چت تصویری به بيمار به خارج از شهر و یا در غیر این صورت نمی تواند در فرد و انتصاب هر چند او همچنین اذعان teletherapy ارزش به عنوان یک رویکرد است که می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان کار چهره به چهره.

با آمریکایی بیمه درمانی اغلب به یکی اشتغال و مردم از دست دادن شغل در نرخ بی سابقه ای آن را سخت به استدلال می کنند که انتقال به teletherapy باعث روان بهداشت جهانی در دسترس تر. اما زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش از آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که پزشکان را انعطاف پذیر تر می شود و در ادامه به ارائه تصویری جلسات حتی اگر آنها حداقل بخشی از برگرداندن به فرد بازدیدکننده داشته است. و در آن چشم انداز آینده گرفتن مراقبت است که مردم نیاز می کند به مراتب بیشتر امکان پذیر است.

“من فکر می کنم تحت معمولی یا عادی” شرایط من همیشه ترجیح می دهند برای دیدار با هر کس در فرد” گفت: Arocho. “و این که چرا تا به این نقطه در عمل من تنها با استفاده از پزشکی از راه دور به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. اما رفتن به جلو است که بعید است به یک امکان و من فکر نمی کنم که دلیل به اندازه کافی خوب برای رفتن بدون درمان و یا نه ابتکار درمان هنگامی که کسی به آن نیاز دارد.”

هنوز هم برخی از بیماران موافقت با Arocho اولویت برای فرد در قرار ملاقات ها و پیدا کردن خود دست و پنجه نرم کردن با چالش های منحصر به فرد از teletherapy. یکی گفت فوتوریسم که تصویری چت نیست کاملا با تجربه در فرد درمان اما همچنین گفت: آن را بهتر از هیچ چیز است.

“این خوب جایگزین, اما من فکر می کنم من ترجیح می دهم با رفتن به دفتر گفت:”: “فوتوریسم. “یک دفتر درمانگر خوب است به دلیل وجود یک نیمکت برای نشستن و نه زیادی دیگری علاوه بر برخی از نسبتا ناچیز دکور یک لامپ برخی از بافت. آن را همیشه تمیز و راحت است.”

“آپارتمان من است که دوست ندارم. آپارتمان من پر است از حواس او را پرت.”

یک مسئله کلیدی درمانگران می گویند این است که بیماران برای پیدا کردن یک فضای خصوصی در خانه های خود را دور از خانواده یا هم اتاقی.

“من همیشه مشتری بپرسید اگر آنها به تنهایی و یک فضای محرمانه برای اولین بار گفت:” گیلبرت از IU. “من مسئولیت درخواست دیگران به ترک اتاق.”

دانشگاه ایندیانا ساخته شده خود را, تصویری چت, پلت فرم, اما وجود دارد مقدار زیادی از HIPAA سازگار با نرم افزار است که پزشکان می توانید خرید. و خوشبختانه کسانی که به صحبت کرد فوتوریسم گفت: بیماران خود را مایل و قادر به انتقال از جلسات همراه با آنها.

مهم ترین چیزی که Arocho تا به حال به شکل او گفت که چگونه به teletherapy قرار ملاقات فقط به عنوان موثر و صمیمی به عنوان جلسات که به او و بیماران خود رشد کرده بود عادت کرده اند.

“از درمانی نقطه نظر نگه داشتن چیزهایی که به عنوان سازگار برای من بسیار مهم و ارزشمند است,” او گفت: فوتوریسم. “بدیهی است که انعطاف پذیر و خلاق و تطبیق با تغییر چیزهایی در جهان بیش از حد مهم است اما نگه داشتن همه چیز به صورت عادی ممکن است بسیار مهم است.”

برای مثال او خواستار بیماران برای پیدا کردن یک آرام فضای خصوصی در خانه های خود. در صورتی که هم اتاقی یا اعضای خانواده در خانه با آنها ممکن است او پیشنهاد رفتن به یک اتاق جداگانه و بازی سر و صدای پس زمینه که آیا آن موسیقی و یا یک فن است که با صدای بلند به مردم را از گوش دادن اما نه آنقدر که آن را می شود در راه است.

مهمتر از همه او خواستار بیماران برای بستن هر پنجره و برنامه های در حال اجرا بر روی کامپیوتر خود — دفتر او به عنوان حواس پرتی-رایگان که ممکن است پس از راه دور جلسات باید به عنوان به خوبی.

“این آسان هنگامی که شما بر روی دستگاه کشیده می شود در ده جهات مختلف” او گفت:.

پزشکان دیگر مانند روانپزشک امی Halanski کار کرده اند kinks از راه دور درمان برای سال. Halanski که در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک telehealth پلت فرم به نام Wellnite شده است ارائه teletherapy برای هفت سال بیش که او را دیده می شود پاسخ های عمومی برای کنترل از راه دور بهداشت و درمان انتقال از مطلق befuddlement به طور کلی پذیرش.

و به عنوان کسی که بسیار آشنا با عمل او آواز می خواند ستایش خود را به عنوان وسیله ای برای ایجاد بحرانی بهداشت و درمان در دسترس تر و مقرون به صرفه و راحت است.

“فقط به سلامت روان, پزشکی از راه دور به عنوان یک فعال فضای است که مردم می توانند دسترسی در طول همه گیر است “حرکت جهان’ نوع مسائل” Halanski گفت فوتوریسم.

“برخی از مردم فکر می کنم پزشکی از راه دور است دور از دسترس به افراد خاص اجتماعی و اقتصادی پس زمینه” Halanski اضافه شده است. “پیدا کنم که درست نيست. آنها ممکن است تماس با من از یک کتابخانه کوچک ومحصور آنها ممکن است تماس با من از مک دونالدs پارکینگ در ماشین خود را. افراد انعطاف پذیر.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>