این بیماری همه گیر است به طور جدی اشتباه در یادگیری ماشین سیستم

هوش مصنوعی موفق

هرج و مرج و عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر ادعا کرده اند بعید است قربانی: دستگاه آموزش سیستم های که در حال برنامه ریزی برای ایجاد حس ما رفتار آنلاین.

این الگوریتم است که توصیه می شود محصولات در آمازون به عنوان مثال در حال تلاش برای تفسیر جدید ما, سبک زندگی, MIT Technology Review ، و در حالی که یادگیری ماشین ابزار ساخته شده را به در داده های جدید, آنها به طور معمول نه چندان قوی است که آنها می تواند به طور چشمگیری به عنوان مورد نیاز است.

در زمان 180

مثلا MIT Tech گزارش می دهد که یک شرکت است که تشخیص تقلب در کارت اعتباری مورد نیاز به مرحله و نیشگون گرفتن و کشیدن آن الگوریتم به حساب موجی از علاقه به باغبانی تجهیزات و ابزار قدرت است. یک خرده فروش آنلاین در بر داشت که در آن هوش مصنوعی بود سفارش سهام که دیگر همسان با آنچه به فروش بود. و یک شرکت است که با استفاده از هوش مصنوعی به توصیه سرمایه گذاری بر اساس تجزیه و تحلیل احساسات از اخبار اشتباه گرفته شد به طور کلی منفی تن در سراسر رسانه ها.

“وضعیت پس از فرار” رائل Cline مدیر عامل شرکت الگوریتمی بازاریابی شرکت مشاوره نازل گفت MIT Tech. “شما در حال تلاش برای بهینه سازی برای کاغذ توالت در هفته گذشته و این هفته هر کس می خواهد به خرید پازل و یا تجهیزات سالن های بدنسازی.”

تورک

در حالی که برخی از شرکت ها اختصاص زمان و منابع را به صورت دستی فرمان الگوریتم های خود را با دیگران این را به عنوان یک فرصت برای بهبود.

“یک بیماری همه گیر مانند این است که یک ماشه برای ساخت بهتر ماشین-آموزش مدل” شارما گفت.

ادامه مطلب: ما و غریب رفتار در طول همه گیر است messing با AI مدل [MIT Technology Review]

بیشتر بر روی هوش مصنوعی: هوش مصنوعی “واکسن” می توانید جلوگیری از حملات خصمانه

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>