اقیانوس است بنابراین اسیدی است که آن را حل خرچنگ’ پوسته

آزمون اسید

اقیانوس های جهان جذب حدود 30 درصد از دی اکسید کربن منتشر شده به اتمسفر است. که بدان معنی است که به عنوان سطح CO2 در اتمسفر افزایش یافته است بنابراین بیش از حد سطح آب دریا منجر به افزایش آب اسیدیته.

بیش از یک مطالعه جدید نشان داده است که اثر تبدیل شده است به طوری تلفظ است که اقیانوس آرام را به طور فزاینده ای اسیدی آب حل پوسته تازه از تخم در آمده خرچنگ رندولف.

کوچک مشکلات

برای مطالعه بود که با بودجه دولتی توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (NOAA) و منتشر شده در مجله علم کل محیط زیستیک تیم بین المللی از محققان با استفاده از ميکروسکوپ الکترونی به تجزیه و تحلیل نمونه خرچنگ رندولف جمع آوری شده در طول یک سال 2016 NOAA تحقیقات کروز.

که منجر به کشف لارو خرچنگ رندولف با آسیب به خود فوقانی پوسته. برخی از خرچنگ از دست داده بود و مو-مانند ساختارهای حسی آنها می خواهم به طور معمول استفاده به حرکت خود محیط و بسیاری از آسیب دیده خرچنگ شدند کوچکتر از دیگر لارو.

خرچنگ کمبود

این کشف نه تنها تاثیر اقیانوس آرام اکوسیستم — آن را نیز می تواند تحت تاثیر قرار اقتصاد شهری در شمال غربی اقیانوس آرام است که گرفتن و فروش سخت پوستان.

“اگر این لارو خرچنگ نیاز به منحرف کردن انرژی به تعمیر خود را exoskeletons و کوچکتر به عنوان یک نتیجه, درصد است که آن را به بزرگسالی خواهد شد در بهترین حالت متغیر و به احتمال زیاد به پایین در دراز مدت” پژوهشگر نینا Bednarsek از جنوب کالیفرنیا ساحلی آب پروژه تحقیقاتی گفت: در انتشار اخبار.

ادامه مطلب: رندولف لارو خرچنگ در حال حاضر نشان دادن اثرات ساحلی اسیدی شدن [NOAA]

بیشتر بر اسیدی شدن اقیانوس: ما اسیدی اقیانوسها در حال غذا خوردن دور در کوسه پوست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de