این Noninevitability زندگی

فعلی سراسیمگی از اقدامات و نگرانی برای انجام با گسترش COVID-19 ویروس در سراسر جمعیت انسانی است که مرا به فکر کردن در مورد برخی از کنجکاو راه ما در مفهوم طبیعت زندگی است. راه های است که در بسیاری از جهات به طور مستقیم به مقابله با چگونه زندگی به نظر می رسد به واقع تابع.

برای مثال هنگامی که یک کمی تند و زننده پاتوژن مانند COVID-19 پدیدار ما به طور طبیعی شروع به تلاش برای محدود کردن گسترش آن و برای پیدا کردن راه هایی برای از بین بردن آن از طریق واکسیناسیون و کنترل اجتماعی است. همه کاملا معقول است. ما همچنین من فکر می کنم تصور کنید که این وضعیت به عنوان یک ” جنگ ” یک تهدید و یک چیزی که باید محصور و کارگردانی. این ویروس یک خطا در سیستم انحراف از مسیر است که ما در ذهن مجسم کنیم برای خودمان. به عبارت دیگر آن برجسته این واقعیت است که ما تمایل به فکر می کنم در این زمینه طبیعت بیولوژیکی از زندگی ما به عنوان چیزی با قوانین حقوق و حکومت (دین کمک نمی کند منصرف کردن برخی از ما از این).

به جز این که چگونه آن کار می کند. تکامل این جهت است که بیشتر یک توهم است. برای مثال در حالی که آن را قطعا واقعی است که به طور متوسط خالص پیچیدگی زندگی بر روی زمین افزایش یافته است و در متناسب و شروع می شود که ممکن است صرفا در خدمت عمیق تر و فیزیکی رانندگان; نه به این دلیل که زندگی پیچیده است به نحوی ‘بهتر’ از کمتر پیچیده زندگی است.

تا برای یک لحظه: زندگی چیزهایی است که ما در هر لحظه در زمان وجود دارد چرا که می توان آنها را. این گونه که صفات را در حال حاضر اجازه انتشار آنها به آینده است. وجود دارد هیچ برنامه ای پشت این فوق العاده پیچیده پیچیدگی از پرتاب یک دسته سکه به هوا و اعلام همه آنهایی که زمین سر تا برندگان. سکه نمی رسم این نتیجه از آن اتفاق افتاد به خاطر بوالهوسی هوا جریان تکانه زاویه ای و هر سکه میکروسکوپی تغییرات. برای زندگی اصلی این سناریو این است که کسانی که تغییرات این صفات می تواند درهم و برهم کردن از طریق تکرار از نسل فعلی و برخی را افزایش می دهد شانس فرود سر تا دوباره.

Complexification از زندگی به نظر می رسد اتفاق می افتد, در بخشی به دلیل ارگانیسم است که می تواند حس تجسم و عمل در اطلاعات بیشتر در مورد جهان اطراف آنها را افزایش می دهد شانس خود را از بودن وجود دارد در آینده است. آنها می تواند حرکت کند به مواد غذایی جلوگیری از شکارچیان و…. پردازش اطلاعات نیاز به به طور فزاینده پیچیده فیزیکی ساختار و مکانیزم. اما امان بیولوژیکی آزمایش توسط اداره احتمال وجود ادامه نیز به بررسی نامرئی چشم انداز انرژی رایگان. کشف فرصت های پراکنده که انرژی و توان جاروب همراه در جریان 2nd قانون ترمودینامیک: وجود دارد بسیار بیشتر ممکن است در آینده از اختلال و انفعال از وجود نظم و عمل در نتیجه جهان حرکت به سمت تعادل ترمودینامیکی و بیشتر آنتروپی.

که ترکیبی از ترمودینامیکی ضروری و اطلاعاتی جریان قوی است و در سراسر میلیاردها سال, قفل, راه های بیشتر و بیشتر به انتشار و پردازش انرژی در واکنش های بیوشیمیایی در فوتون از خورشید در مهندسی مجدد زمین محیط و بیش از بیش.

به دلیل تمام این آن را وسوسه انگیز را به می گویند که زندگی همه اما اجتناب ناپذیر است. این بخشی از چگونه جهان رو باز خود را.

من شک دارم که درست است اما آن را تنها درست در یک آماری میانگین ، پس از همه, آن را مانند زندگی بر روی زمین است همیشه موفق بوده است. شده اند وجود دارد عظیم انقراض, حوادث عظیم و آهسته-نورد انقلاب است که باید تحت فشار قرار دادند و انواع خاصی از زندگی را به محیطی بوتیک سوله. به عنوان مثال اکسیژن تنفس موجودات زنده در مقابل کسانی که برای آنها اکسیژن سمی است بسیار آموزنده در مورد. زندگی نیز یک سیستم به طور مداوم در رقابت با خود را از درنده و طعمه به میزبان و انگل و پاتوژن به قربانی. گاهی اوقات این مسابقات می تواند شعله را بار دیگر به آنها فشار گونه های در مسیرهای جدید.

که متصل به انسان و COVID-19. در حالی که به هیچ وجه کاهش بسیار واقعی و فوری درد و رنج انسان است که در ارتباط با این ویروس و یا ما تلاش های معقول و منطقی برای مهار و از بین بردن تهدید آن جذاب است به عنوان مثال از این بیشتر درام بازی کردن در زمین. این ویروس مانند بسیاری از تغییر طبیعت از گونه های ما شاید نه با مقادیر زیادی, اما آن کمک خواهد کرد به غیب و پیچیده و گسترده بیولوژیکی شانس و احتمالی که محاسبه موج احتمال است که به آینده ما بقا.

پیشنهاد من این نیست که اثرات این ویروس بیولوژیکی و اجتماعی کمک خواهد کرد به سقوط از گونه های ما در برخی پیش بینی نشده راه قرن ها از در حال حاضر. اما آن می تواند. به همان اندازه هر یک از تریلیون بر تریلیون روزانه وقایع بیولوژیکی و آزمایش های در حال وقوع در زمین ممکن است تنظیمات جهان تا برای آینده انقراض است. شاید زندگی کمتر قوی که در عین حال یکی دیگر از سیارک پوند به دلار (که اتفاق می افتد, آن را به سادگی یک سوال از زمانی که). یا تخمگذار مسیر برای برخی از فرم جدید از ارگانیسم های بیماری زا است که طول می کشد تا این سیاره را از تمام کسانی که دست و پا گیر چند سلولی گونه بازنشانی زندگی به آن فوق العاده موفق دولت حدود سه میلیارد سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im