بعد از بحران بهداشت عمومی: بیکاری توده

Coronavirus همه گیر در ادامه به انتقام ویران در سراسر ایالات متحده است. برای tamp پایین جامعه گسترش این ویروس در اکثر کشورهای صادر کامل و یا جزئی “stay-at-home” سفارشات.

اقتصاد است و ستد تحت این محدودیت ها. گلدمن ساکس تخمین زده است که تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش خواهد یافت 24 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 است. با توجه به آخرین آمار مربوط به بیکاری تقریبا 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در چهار هفته—که ممکن است دست کم به عنوان نیروی کار ادارات آب گرفتگی شده است با ادعا.

برای کاهش این شوک های اقتصادی دولت گذشت 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. اما سیاست های اطراف گسترش بیمه درمانی—که بیش از نیمی از آمریکایی ها دریافت از طریق شغل خود را—دست نخورده باقی مانده بودند.

این کشور همچنان دست به گریبان با نزدیک و دراز مدت پیامدهای coronavirus عواقب از دست داد بیمه بهداشت و درمان هستند به احتمال زیاد به طور چشمگیری اثر افراد و سیستم بهداشت و درمان و دولت در ماه های آینده.

بسیاری از آمریکایی ها فاقد جایگزین بیمه

ناگهانی بحران بیکاری در معرض یک کلید کسری بودجه در ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی: واقعیت این است که برای 165 میلیون آمریکایی خود را از دسترسی به مراقبت های پزشکی بستگی به شغل خود. در واقع به روز رسانی سیاست های اقتصادی موسسه (EPI) برآورد 8.8 میلیون آمریکایی خود را از دست داده و حمایت کارفرما پوشش در چهار هفته گذشته.

برخی از کسری از این می توانید دریافت پوشش از طریق اشتغال زن و شوهر. اما بسیاری از کارفرمایان شارژ عروسی surcharges در افزایشی 400 دلار در هر ماه مصرف یک هفتم از متوسط درآمد ماهانه برای همسران هنوز هم شاغل.

یکی دیگر از بخش می توانید دسترسی از طریق پوشش ویژه ثبت نام دوره (SEP) معافیت و یا تلفیقی اتوبوس بودجه آشتی عمل (کبرا). اما SEPs در حال به چالش کشیدن به حرکت و تنها 11 متحده ساخته شده اند SEPs انعطاف بیشتری در میان COVID-19. در حالی که کبرا بیشتر یکپارچه در ادامه پوشش تازگی بیکار تحمل هزینه کامل بار—به طور متوسط 599 دلار در هر ماه در سال 2019. این به منزله حداقل یک سوم از ماهانه بیکاری درآمد (پس از چهار ماه از مراقبت حق الزحمه).

نهایی کسری ممکن است واجد شرایط برای مدیکید. اما 28 درصد از کشورها هنوز در حال گسترش مدیکید ساخت بسیاری از تازه بیکار افراد فاقد شرایط لازم. در ضمن این کشورها نامتناسب نرخ بیکاری بالا—معنی بدترین حالت ممکن است و در عین حال آمده برای آمریکایی ها زندگی می کنند وجود دارد.

گسترده از آسیب پذیری

سنت لوئیس فدرال تخمین زده است که 47 میلیون آمریکایی ممکن است از دست دادن شغل خود را قبل از COVID-19 ریزید. با استفاده از این EPI را برآورد 18.9 میلیون آمریکایی تبدیل خواهد شد بیمه—تقریبا به طور کامل پاک کردن پوشش سود ساخته شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه. باید واقعیت تقریبی این آمار و ارقام مفاهیم برای بیماران مراقبت های بهداشتی و سیستم های متحده خواهد بود.

بیماران در کشور با گسترش مدیکید خواهد بود که بهترین ، اما پزشکی ثبت نام طول می کشد تا یک ماه و نیم یا بیشتر—این افراد باقی می ماند بیمه تا پس از آن. در کشورهای بدون گسترش مدیکید افراد پرداخت خواهد شد مقدار زیادی برای حق بیمه — نه به ذکر است شرکت پرداخت و یا deductibles هزینه هزاران دلار در سال است. و یا آنها بیش از حد خواهد شد بیمه.

به این ترتیب بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه به منظور جلوگیری از غیرقابل تحمل صورتحساب های پزشکی (که ممکن است کمک به بیش از 60 درصد از آمریکا و ورشکستگی بسیاری از بیماران را تسلیم مراقبت—حتی به عنوان موارد و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در حال دو برابر شدن هر 3 روز.

این نشان می دهد که ما از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر ممکن است ما بیشتر بیولوژیکی آسیب پذیر با به تأخیر انداختن برای مراقبت از خستگی خفیف و سرفه های خشک مارک مراحل اولیه coronavirus. عزیزان خود و همسایگان خود را به اشتراک گذاری این خطرات—به عنوان شکست برای دریافت تشخیص به موقع و انجام مداخلات مانند قرنطینه افزایش خطر جامعه گسترش یافته است.

عواقب ناشی از این پوشش شکاف نه محدود به بیماران به تنهایی. روستایی و ایمنی-شبکه بهداشت و درمان سیستم عامل بر روی کاغذ-نازک حاشیه—و در حال حاضر “خونریزی درآمد” در میان محلی coronavirus موج—ممکن است تحت فشار قرار دادند به حد توسط یک افزایش کسری جبران نشده و ضعیف بازپرداخت مراقبت.

اگر توده بیکاری در ترکیب با هزینه درمان coronavirus دهید توده سازندگان: منطقه ای بیمارستان آسیب پذیر ترین مناطق کشور ممکن است تحمل بیشترین هزینه.

در نهایت متحده احساس خواهد شد عواقب ناشی از بیکاری توده. 29 درصد از بودجه دولت در حال حاضر اختصاص داده شده به پزشکی. متحده مانند نیویورک—حتی قبل از اخیر آمار بیکاری—کاهش هزینه های پزشکی نومیدانه در تلاش برای تعادل بودجه خود را. 36 متحده با گسترش مدیکید را تقویت بودجه با چالش های در حال حرکت رو به جلو (به خصوص به عنوان حمایت دولت فدرال محو).

در ضمن باقی مانده 14 متحده نمی خواهد در امان خواهد بود در دراز مدت. آنها خواهد شد به احتمال زیاد جذب بهداشت و درمان پیامدهای بیکاری توده از طریق بالا رفتن سرسام آور “نامتناسب به اشتراک گذاری بیمارستان” پرداخت که بر اساس آن ایمنی-net بیمارستان ها تکیه می کنند. هنگام مراقبت های بهداشتی تورم خواهد شد به نوبه خود محدود متحده رفاه اجتماعی هزینه در طول یک برنامه به طور بالقوه طولانی مدت رکود است.

فوری بهداشت محرک مورد نیاز

مجموعه ای از سلامت اقدامات محرک اقتصادی می تواند به محافظت از این ذینفعان مختلف از عوارض بیکاری توده.

اولین مجموعه از اقدامات دفاع در برابر بیکاری خود را. نزدیک به نیمی از کشورهای فاقد منابع مالی برای حمایت از بیمه بیکاری. به جای تامین بودجه برنامه های رفاهی پس از بیکاری دولت ایالات متحده می تواند به دنبال رهبری از کشورهایی مانند آلمان و دانمارک در نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور از طریق کمک های مالی و وام. این امر در حفظ و کارکنان بیمه تحت حمایت کارفرما در نظر دارد.

مجموعه دوم سپر در برابر هزینه های مراقبت های بهداشتی. دولت فدرال می تواند موسسه جدید “پل” برنامه های ارائه پوشش به تازگی بیکار ساختار برای به حداقل رساندن هزینه های به اشتراک گذاری و تشویق مراقبت های اولیه. حمایت دولت فدرال خواهد آزادسازی متحده از بودجه فشارهای پزشکی, در حالی که همچنین حصول اطمینان از پوشش از کسانی که در نیاز فوری.

متناوبا, دولت فدرال می تواند در ارائه بودجه محرک به طور مستقیم به حساب های پس انداز بهداشت و درمان (معکوس نسبت به ثروت) برای تشویق استفاده از, بهداشت و درمان, برای درمان coronavirus در کوتاه مدت و به پشتی ضربه از هزینه های مراقبت های بهداشتی ناشی از شرایط دیگر در دراز مدت.

نهایی مجموعه ای از اقدامات می تواند ترویج یکپارچگی سیستم مراقبت های بهداشتی. بسیار شبیه فدرال رزرو ارائه بحرانی نقدینگی به سیستم مالی میان رکود قبلی—پرداخت بدهی از سیستم مراقبت های بهداشتی باید تضمین شود در حال رکود است. یک نهاد ملی ارائه وام های کوتاه مدت به موسسات بهداشت و درمان می تواند حمایت از سرمایه تحولات مورد نیاز برای ارائه مراقبت برای افزایش coronavirus caseloads. فقط به عنوان در سال 2008 تلاش های اعتباری به طور گسترده در دسترس آمریکایی ها در طول زمان خود را از نیاز مالی این تلاش ها را مراقبت به طور گسترده در دسترس آمریکایی ها در طول زمان خود را از پزشکی نیاز دارید.

برای آینده قابل پیش بینی مداخلات اجتماعی ضروری برای جلوگیری از گسترش coronavirus را در حال حاضر عمده چالش های اقتصادی از جمله بیکاری گسترده. بازاندیشی ما چگونه صندوق های مراقبت های بهداشتی در این کشور است ضروری و مورد نیاز به حفاظت از زندگی و معیشت آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>