از نظر اخلاقی ترکیب پیچیده ای از کشتن از سر ترحم و اهدای عضو

اولین بار فرد Gillis متوجه چیزی اشتباه بود او در یخ نگه داشتن خود چوب هاکی اما به نحوی قادر به ساقه جن. شد متوسط سن ابتلا با او و یا آن را چیزی بیشتر جدی است ؟ بیش از این ماه Gillis سلاح همچنان به تضعیف است. به زودی آن را در زمان دو دست به قلم مو دندان های خود را و او نمی تواند بلند کردن یک صفحه برای روشن شدن میز شام. Gillis بود 52 در سال 2015 کردم وقتی که او تشخیص او مخوف ترین: اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS), مرگبار موتور نورون اختلال گاهی به نام بیماری لو گریگ. “فرد تا به حال یک همکار که شوهرش تا به حال ALS” به یاد می آورد او بیوه لانا Gregoire. “او می خواست به مرگ از هر چیزی اما.”

هر دو Gillis و Gregoire مشغول به کار در کانادا اجرای قانون است. آنها عملگرا و واقع بینانه و آشنا با مرگ است. “ما با استفاده از این سه کلمه,” او می گوید. “شما باید برای قبول, سپس شما باید برای انطباق و سپس شما باید در صلح.” عمومی بنده به هسته Gillis یافت صلح با شرکت در جمع آوری پول برای ALS پژوهش است. اما جدید کانادا قانون به او یک فرصت غیر منتظره خود را در حال مرگ روز و حتی بیشتر معنی دار است. در ماه ژوئن سال 2016 کانادا شد, ششمین کشور در جهان به اجازه کمک های پزشکی در حال مرگ (خدمتکار) برای پایان دادن به درد و رنج غیر قابل تحمل برای علاج بیماران و اهدای عضو سازمان آغاز شده بود به توسعه دستورالعمل های است که اجازه می دهد مردم انتخاب دوشیزه یا زن جوان همچنین برنامه ریزی برای اهدای اندام خود را برای پیوند است.

Gillis به حال شده است یک فن از کشتن از سر ترحم قانون, اما زمانی که او آموخته است که او می تواند در ترکیب با یک برنامه ریزی برای اهدای اعضای بدن “او نشئه بود” Gregoire می گوید. “نگرش خود بود ‘ALS شما نمی توانید این دور. ما قصد داریم به زندگی را به افراد دیگر است.'”

ترکیب کشتن از سر ترحم با اهدای عضو صدا ممکن است منطقی است اما اخلاقی مملو و نه به طور گسترده ای انجام می شود. در سال 2017 هلند اول شد کشور به انتشار دستورالعمل های بالینی برای تمرین. آن را ایجاد یک کلید اخلاقی اصل: این تصمیم به دنبال کمک های پزشکی در حال مرگ باید قبل می شود و جدا از اهدای عضو طرح به طوری که بیماران خود را انتخاب سرنوشت ساز بدون احساس فشار برای اهدای. در کانادا هر استان خود را برای اهدای عضو سازمان و تنها برخی از آنها در کار با بیماران. تجربه سه جمله سازمان با 30 کنندگان گزارش در شماره اخیر مجله پزشکی نیوانگلند. در کانادا تقریبا دو سوم از افرادی که واجد شرایط برای خدمتکار فعال سرطان و بنابراین فاقد شرایط لازم برای اهدای اعضای بدن; دیگران ممکن است بیش از حد افراد مسن. به گزارش نگاه 56 بيمار واجد شرایط تلقی و 30 و از آنها در ادامه به اهدای مجموع 74 نجات اندام.

“انتقادات و پیشنهادات ما شنیده از این بیماران این است که آنها می خواهند به شنیدن در مورد این فرصت و این تصمیم خود می گوید:” اندرو هیلی, افسر ارشد پزشکی در Trillium Gift of Life Network در انتاریو و همکاری نویسنده این گزارش است. “مردم احساس راحت گفت: بله و مردم احساس راحت گفت نه.” در کشورهای دیگر که مجوز کشتن از سر ترحم به او می گوید بیمار به طور معمول باید یکی برای نخستین بار باز کردن این ایده از کمک مالی.

در ایالات متحده, خدمتکار, مجاز است در نه ایالت و واشنگتن دی سی اما نشده است همراه با اهدای عضو. البته هر کسی با یک بیماری ترمینال می توانید تعیین اندام خود را برای اهدای اما چنین طرح هایی اغلب شکست چرا که مرگ می آید بیش از حد به آرامی می گوید: Joshua Mezrich یک پیوند جراح در دانشگاه ویسکانسین دانشکده پزشکی و بهداشت عمومی. حتی اگر بیمار در حمایت از زندگی و تصمیم گیری ساخته شده است به جلو و پلاگین در حدود 30 درصد از زمان اندام تبدیل nonviable به عنوان فشار خون قطره و گردش اتومبیل را متوقف کند. Mezrich نوشته است movingly در مورد یک بیمار ALS به نام Wayne بندر است که شور و شوق آرزو برای اهدای کلیه در حالی که او هنوز زنده است و امیدوار است به کمک چند ارگان پس از مرگ است. در پایان او می تواند انجام دهد نه. کلیه طرح بود وتو توسط بیمارستان حقوقی کارشناسان از نگرانی که بندر ممکن است مرگ به عنوان یک نتیجه از اهدای یک رویداد است که نقض مرده دهنده حکومت یک کاردینال اصل پيوند عضو. و بندر درگذشت بیش از حد به آرامی به صورت خود را به ارگان های گرفته شده پس از مرگ است.

برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند یک مفهوم به نام مرگ قریب الوقوع کمک مالی است که اجازه می دهد این نوع از کلیه اهدا بندر در ذهن داشت اما آن اخلاقی و حقوقی وضعیت باقی می ماند تیره است. جالب است که کمک مالی به خوبی کار می کند پس از, خدمتکار, از آنجا که بیماران مبتلا به مرگ به سرعت از داخل وریدی کشتن از سر ترحم مواد مخدر. فرد Gillis قادر به اهدای دو کلیه و ریه ها و کبد او را در مارس سال 2018 است. “او می دانست که او به زندگی و این همه که اهمیت” Gregoire می گوید. او و سه بچه خود شد و در کنار او و تست او آن شب—در هاکی روی نوار. “ما می دانستیم که او می خواهم که.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>