ماه را ‘گرفتگی’ مریخ قبل از سپیده دم روز شنبه! در اینجا این است که چگونه به آن را ببینید.

به عنوان پایانی هلال ماه افزایش می یابد در این ساعت از صبح روز سه شنبه, فوریه. 18, skywatchers خواهد شد آماده شدن برای یک رویداد غیر معمول. که صبح ماه می نشیند و در مقابل, نارنجی, starlike سیاره مریخ برای بینندگان در حد مرکزی و شرقی و آمریکای شمالی در آنچه شناخته شده به عنوان یک غیبت.

قسمتهای مرکزی و غربی آمریکا و کانادا قادر خواهد بود برای مشاهده هر دو ناپدید شدن و ظهور سیاره سرخ تیره یا گرگ و میش آسمان است. اما از غربی و کانادا و شمال غربی اقیانوس آرام شمالی و بخشهایی از کالیفرنیا و نوادا تنها پایان غیبت دیده خواهد شد, از آنجا که مریخ در حال حاضر خواهد شد در پشت ماه که این افزایش حدود 3:30 صبح به وقت محلی. از سوی دیگر در سراسر ایالات متحده شرقی این سیاره خواهد شد هر دو ناپدید می شوند و ظهور پس از sunup.

تحت منطقی آسمان های تاریک این رویداد را می توان بیش از مکان های غربی با چشم غیر مسلح و یا دوربین دوچشمی اگر چه یک تلسکوپ را ارائه می کنند بهترین نمایش ها. بیش از کویر شرق و بخش هایی از کوه های راکی متحده همراه و شرق قاره تقسیم کل رویداد رخ خواهد داد در زیر آسمان تیره و تار اما برگزار خواهد شد بسیار پایین در شرق و جنوب شرقی; یک نمای باز از افق مورد نیاز است. در حال حاضر مریخ نسبتا ضعف در قدر +1.2 و خواهد بود dimmed بیشتر با آن ارتفاع کم اما نباید آن را سخت به نقطه.

مرتبط با: درخشان ترین سیاره در مارس آسمان شب: چگونه به آنها را ببینید (و چه زمانی)

The waning crescent moon and the planet Mars will put on a show Feb. 18, appearing quite close to each other in the southeastern sky. The moon will pass in front of Mars, blocking the planet from view, but for the eastern half of the U.S. this will occur during daylight and will not be visible without a telescope. For much of the western half of North America, the occultation of Mars by the moon should be visible to the naked eye.

پایانی هلال ماه و سیاره مریخ را نشان می دهد Feb. 18 ظاهر می شود کاملا نزدیک به یکدیگر در جنوب شرقی آسمان است. ماه منتقل خواهد شد در مقابل از مریخ مسدود کردن این سیاره از نظر اما برای نیمه شرقی ایالات متحده آمریکا این خواهد رخ می دهد در طول روز روشن و قابل رویت نخواهد بود بدون یک تلسکوپ است. برای خیلی از نیمه غربی و آمریکای شمالی و غیبت از مریخ توسط ماه باید قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. (اعتبار تصویر: ناسا JPL)

نزدیکی و بلافاصله شرق (راست) از یک خط گسترش تقریبا از سانتا باربارا کالیفرنیا به آیداهو فالز آیداهو به اور, مونتانا, روشن اندام از ماه occults این سیاره زمانی که آن را هنوز هم بیش از حد پایین برای مشاهده. اما مریخ ظهور از پشت ماه تیره اندام خواهد شد خیلی بیشتر قابل رؤیت چون ماه خواهد بود بالاتر از افق و سیاره نمی تواند شسته شده توسط هلال احمر را روشن و تابش خیره کننده.

بر خلاف با دقت اشاره کردن تصویر از یک ستاره که بر تعامل با ماه به نظر می رسد به ناپدید می شوند و یا ظهور به عنوان اگر شما در کلیک یک سوئیچ بزرگتر ظاهری اندازه مریخ باعث می شود آن را به ناپدید می شوند و یا ظهور به تدریج بیشتر. حدود 15 ثانیه باید سپری شدن ماه را به طور کامل پوشش (یا کشف) کوچک دیسک مریخ پس از لبه های دو بدن به نظر می رسد به تماس با ما. اما مدت خواهد بود کمی طولانی تر برای مکان خوبی به شمال یا جنوب که در آن غیبت است و تقریبا مرکزی.

مریخ در حال حاضر نشان می دهد که هلال دیسک با قطر ظاهری 5.1 قوس ثانیه است. اولین ذره نور از سیاره سرخ که آن را دوباره از پشت ماه خواهد بود در ماه تیره اندام و می تواند توسط خال خال به دنبال یک ناظر در جای مناسب با یک تلسکوپ کوچک است. مریخ ظهور خواهد کرد به نظر به عنوان یک کوچک درخشان آتشین لکه — به ظاهر مانند یک پشت سر هم از گدازه از برخی از بزرگ قمری آتشفشان.

این نمودار نشان می دهد مسیر مریخ را پشت ماه برای یک دوجین شهرستانها ایالات متحده است. (اعتبار تصویر: جو رائو)

به منظور کمک به ناظران پیش بینی می کنند که در آن مریخ ناپدید می شوند (در پشت ماه را روشن و اندام) و ظهور (از پشت ماه تیره اندام) همراه نمودار نشان می دهد مسیر ظاهری مریخ به عنوان دیده می شود از شهرهای مختلف. اعداد مشخص شهرستانها به عنوان داده شده در این لیست است. برای برخی از مکانها (مانند سان فرانسیسکو #17), ناپدید شدن رخ خواهد داد قبل از طلوع تا مسیر خود را در سمت چپ نشان داده شده است.

مشکل تر دورتر شرق

به عنوان یکی از سران شرق غیبت برگزار خواهد شد و پس از آن از طلوع و پیش از صبح و گرگ و میش. در سراسر شمالی و مرکزی دشت بزرگ و همچنین نیمه غربی اوکلاهما و تگزاس مریخ ناپدید می شوند در یک آسمان تاریک اما گرگ و میش خواهد بود به خوبی پیشرفته هنگامی که آن را دوباره ظاهر. دوربین دوچشمی یا یک تلسکوپ مورد نیاز خواهد بود برای دیدن ظهور از پشت ماه تیره اندام. از دریاچه های بزرگ, Greater دره اوهایو و جنوب عمیق مریخ ناپدید می شوند در گرگ و میش آسمان و ظهور پس از طلوع آفتاب.

و جدید, انگلستان شمال ایالت نیویورک و تورنتو و مونترال بیشتر منطقه شهر نیویورک و نیوجرسی میانه اقیانوس اطلس در سواحل ناحیهای در شمال غربی و جنوب شرقی سواحل از جمله فلوریدا کل غیبت خواهد بود یک روز امر است.

تلاش برای دیدن غیبت از این مناطق را به اثبات می تواند کاملا یک چالش به حداقل می گویند!

قبل از طلوع آفتاب را ببینید مریخ نشسته کمتر از یک درجه به سمت چپ از 24% روشن lunar crescent. حرکت در حدود خود را آشکار قطر در هر ساعت در ماه خواهد شد به نظر می رسد به تدریج نزدیکتری به مریخ به عنوان آنها به آرامی صعود و پس زمینه آسمان نوبت به تدریج روشن تر است. با چشم غیر مسلح به تنهایی شما احتمالا از دست دادن بینایی از مریخ حدود یک ساعت و نیم قبل از طلوع آفتاب اگر آن را هنوز هم باید به آسانی قابل رویت از طریق دوربین دوچشمی و تلسکوپ های کوچک. به ادامه دیدن آن پس از طلوع آفتاب, اما, نیاز به یک بسیار روشن (haze-رایگان) روز است. سطح روشنایی مریخ (میزان نور در هر مربع قوس دوم) در مورد برابر است که از ماه.

در همراه جدول, پیش بینی بار در 28 شهرستانها داده می شود برای این “مریخ گرفتگی.” نیز شامل این است که آیا این رویداد در سوال می گیرد در یک آسمان تاریک در اواسط گرگ و میش (30 تا 60 دقیقه قبل از طلوع آفتاب), روشن, گرگ و میش (30 دقیقه فقط چند دقیقه قبل از طلوع آفتاب) در نزدیکی طلوع آفتاب (در عرض چند دقیقه از sunup) و روز (بعد از طلوع آفتاب).

برای سانفرانسیسکو و سیاتل که در آن هیچ زمان ذکر شده است, ناپدید شدن این رویداد رخ می دهد قبل از طلوع.

Disapearance ظهور
آتلانتا, گرجستان 7:07 صبح روز 8:45 صبح روز
Austin تگزاس 5:46 صبح تاریک آسمان 7:09 صبح در نزدیکی طلوع آفتاب
بوستون ماساچوست 7:44 صبح روز 9:10 صبح روز
شیکاگو, ایلینوی 6:07 صبح روشن گرگ و میش 7:35 صبح روز
دنور کلرادو 4:41 a. m. Dark sky 6:02 صبح Mid-گرگ و میش
Gander, نیوفاندلند, کانادا 9:48 صبح روز 11:00 صبح روز
هلنا مونتانا 5:57 صبح تاریک آسمان
هوستون تگزاس 5:48 صبح تاریک آسمان 7:15 صبح روز
Kansas City, Missouri 5:52 صبح تاریک آسمان 7:02 صبح روز
لاس وگاس نوادا 3:36 a. m. Dark sky 4:40 a. m. Dark sky
لس آنجلس, کالیفرنیا 3:38 صبح تاریک آسمان 4:29 صبح تاریک آسمان
ممفیس تنسی 5:57 صبح Mid-گرگ و میش 7:30 صبح روز
مکزیکو سیتی, مکزیک 6:03 a. m. Dark sky 6:43 صبح روشن گرگ و میش
میامی, فلوریدا 7:15 صبح روز 8:57 صبح در طول روز
مونتری, مکزیک 5:47 صبح تاریک آسمان 6:56 صبح روشن گرگ و میش
Montreal, Quebec, Canada 7:39 صبح روز 8:59 صبح روز
New Orleans, لوئیزیانا, 5:55 صبح Mid-گرگ و میش 7:29 صبح روز
New York, New York, 7:36 صبح روز 9:05 صبح به وقت شرق در طول روز
کبک سیتی, کبک, کانادا 7:46 صبح روز 9:03 صبح روز
سالت لیک سیتی یوتا 4:37 a. m. Dark sky 5:51 صبح تاریک آسمان
سان فرانسیسکو, کالیفرنیا 4:30 صبح تاریک آسمان
سیاتل, واشنگتن, 4:47 صبح تاریک آسمان
Sioux Falls, داکوتای جنوبی 5:53 صبح تاریک آسمان 6:18 صبح در نزدیکی طلوع آفتاب
تورنتو, انتاریو, کانادا 7:26 صبح روز 8:50 صبح روز
توسان 4:38 صبح تاریک آسمان 5:40 a. m. Dark sky
Tulsa, اوکلاهما, 5:49 صبح تاریک آسمان 7:17 صبح در نزدیکی طلوع آفتاب
واشنگتن 7:27 صبح روز ساعت 9:00 صبح روز
Winnipeg, Manitoba, Canada 6:02 صبح تاریک آسمان 7:18 صبح روشن گرگ و میش

اما بیشتر وجود دارد!

برای یک لیست از پیش بینی بار در بیش از 700 مکان بروید: http://occultations.org/documents/2020/20200218MarsWorld.txt

برای یک نقشه به تصویر می کشد این منطقه از دید این غیبت رفتن به: http://occultations.org/documents/2020/20200218MarsWorldMap.jpg

فیروزه منحنی نشان می دهد که در آن ناپدید شدن و یا ظهور رخ می دهد در طلوع (سمت چپ) و یا غروب (سمت راست) است که از شمال محدود است که نتواند زمین به سمت شمال. حد جنوبی از غیبت از آن بخشی از غیبت قابل مشاهده خواهد بود در حدود 5 مایل گسترده عبور n. e. اقیانوس آرام و جنوب مکزیک (خط سفید رویداد در شب) مرکزی امریکا (آبی تیره خط که به سختی قابل مشاهده رویداد در طول صبح گرگ و میش) و شمال S. امریکا و اقیانوس اطلس (قرمز خال خال, خط, رویداد در طول روز).

بار و نقشه هستند حسن نیت ارائه میدهد از آقای David Dunham بین المللی امام تایمر انجمن.

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im