درازگودال ماریانا است 7 مایل عمیق-چه پایین وجود دارد ؟

جایی بین هاوایی و فیلیپین در نزدیکی جزیره گوام به مراتب پایین تر از سطح آب نشسته درازگودال ماریانا عمیق ترین نقطه در اقیانوس. چه پایین وجود دارد ؟

چقدر عمیق است درازگودال ماریانا?

سنگر نشسته مانند یک هلال به شکل دندانه در کف اقیانوس آرام گسترش بیش از 1500 کیلومتر با عرض متوسط حدود 43 کیلومتر و عمق تقریبا 7 مایل (یا فقط تحت 36,201 پا). که در آن عمق و وزن همه که آب بالاتر باعث می شود فشار در سنگر حدود 1000 برابر بیشتر از آن خواهد بود در گفتن میامی یا نیویورک. طبقه منافذ انتشار حباب مایع گوگرد و دی اکسید کربن. دمای بالای انجماد و همه چیز غرق در تاریکی است.

برای مقایسه بیشتر اقیانوس زندگی زندگی بالا عمق 660 فوت است. زیر دریایی های هسته ای شناور در اطراف 850 زیر سطح به عنوان آنها سفر از طریق آبهای اقیانوس. نهنگ ها نیست و معمولا در زیر دیده می شود در مورد 8,200 ، سایت جک و رز درست است (البته خیالی) عشق غرق شده تایتانیک را می توان در 12,467 ،

با توجه به National Geographic, اگر شما به قرار دادن کوه اورست در پایین درازگودال ماریانا آن اوج که هنوز هم نشستن حدود 7000 پا زیر سطح دریا است.

به سمت انتهای جنوبی درازگودال ماریانا نهفته رقیب ، آن نشسته 36,070 پا زیر سطح دریا و آن را به دور ترین نقطه از سطح آب و عمیق ترین بخش سنگر.

در حالی که تعداد زیادی از مردم که صعود به بالای کوه اورست زمین در بالاترین نقطه نگه می دارد در جایی هزاران نفر تنها 3 غواصان تا کنون کاوش رقیب ، اولین سفر اتفاق افتاده در سال 1960 هنگامی که ژاک پیکار و نیروی دریایی ستوان دان والش رسیده رقیب در یک شناور نیروی دریایی ایالات متحده. آنها تنها قادر به صرف 20 دقیقه وجود دارد با توجه به فشارهای شدید و ورود آنها به هم زده تا بیش از حد گرد و غبار از بستر دریا برای آنها را به هر عکس.

بعدی بازدید کننده نمی رسند تا زمانی که بیش از 50 سال بعد در سال 2012 زمانی که فیلمساز و هواخواه علمی تخیلی جیمز کامرون, انفرادی, شیرجه به رقیب در یک زیردریایی او خود را طراحی. کامرون قادر به صرف سه ساعت وجود دارد. و البته او دستگیر و تصویری و بسیاری از عکس گرفت—او یک فیلمساز هالیوود, بعد از همه.

شدید فشار در زمان تلفات در تجهیزات خود را هر چند. باتری خشک سونار درگذشت و برخی از کشتی خود را از پیشرانه به درستی کار ساخت آن را سخت به مانور.

“ادامه مطلب “درازگودال ماریانا است 7 مایل عمیق—چه پایین وجود دارد ؟” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de