بسیاری از معانی “من نمی توانم”

هنگامی که آخرین باری که شما شنیده کسی که استفاده از عبارت “من نمی توانم?” آن را یک دانش آموز تلاش برای انجام یک ریاضی مشکل دارد ؟ بود آن را به یک دوست که حجم کار تا به حال فقط دو برابر شده است? و یا آن را یک کودک خواسته می شود برای قرار دادن بر روی کت آنها قرار داده بود در بدون موضوع, ده ها بار قبل از ؟

با یک کودک نو پا در خانه آن را آسان تر برای شنیدن همه چیز در سایه این معنی است که می تواند پنهان در پشت دو واژه است. “من نمی توانم” ممکن است در واقع به معنای “من نمی خواهم به” “من می ترسم” “من اشتباه” و یا حتی “من نمی دانم چگونه است.” و پس از تجزیه کردن معانی پنهان برای بار صدم من می توانم درک چرا من دوران کودکی ژیمناستیک, مربی تا به حال قرار دادن یک ورزشگاه گسترده ای در ممنوعیت عبارت.

هر کسی که با استفاده از آن حتی به دیگر مربیان مجبور به انجام 50 push-ups قبل از مکالمه دوباره. آن نبود که او می خواست مردم را به انجام کارهایی فراتر از مهارت های خود را و یا سطح ایمنی. این سیاست بود که در برابر کلمات خود را. او احساس آنها یک سپر برای مخفی کردن در پشت به جای اعتراف مفید تر و عملی – شک. “من می ترسم.” “من هرگز آن را انجام داده توسط خودم.” “من نیاز به استراحت چند دقیقه قبل از اینکه من سعی می کنم.” “من خجالت سعی کنید در مقابل افراد دیگر است.” “من نمی خواهم به دلیل…”

علمی تجربیات می تواند به دنبال همان الگوی. پاسخ به سوال غیر منتظره و یا تلاش یک پروتکل جدید در مقابل مخاطب می تواند فلج کننده. مشق مشکلات می توانید ترکیب و به نظر می رسد بدتر با هر سعی کنید به جای بهتر. ما تا پایان گفتن “نمی توانم” به دلیل گاهی اوقات آن را آسان تر از “من خیلی نا امید و خسته من می خواهم به گریه” “این باعث می شود من احساس می کنم خیلی گنگ” یا حتی “من به کمک نیاز دارم.”

به عنوان یک مبتلا به آسم من واضح ترین خاطرات آمده از سالانه آیین hazing شناخته شده به عنوان ورزشگاه-کلاس مایل اجرا شود. برای من “من نمی توانم” در واقع به معنای “من می ترسم از داشتن یک حمله آسم در مقابل همه همکلاسی های من” و “این خیلی شرم آور به اجرا و دور پشت همسالان من; من می خواهم به جای سپر نفس من از آمار عمدا راه رفتن همه چیز پس لطفا مرا تنها بگذارید.” قلب من هنوز شروع به مسابقه فقط به فکر تعداد بار من خود حفظ “من نمی توانم” مواجه شد با یک بی اعتنا “البته شما می توانید.”

اما اجازه دادن به خودمان عقب نشینی در “من نمی توانم” می تواند آسیب های بیشتر از فقط پنهان ما عمیق تر احساسات. در نهایت ما و مردم در اطراف ما شروع به آن اعتقاد دارند. من می دانم که وجود دارد چیزهایی که من باید تلاش و کوشش به دلیل, خوب, من فقط نمی تواند. پس چرا سعی می کنید ؟ تعداد دور من باید اجتناب شود با بهنگام حمام استراحت متناوب است. من نمی تواند به عقب و به دوران کودکی خود که مایل اجرا نبود ارزش پیش بینی اضطراب. اما من می توانم به یاد داشته باشید چه بد کاش حتی یکی از همکلاسی حال اذعان کرد که من تا به حال به سختی از دست رفته مدرسه رکورد در نشستن و رسیدن به جای اذیت کردن من در مورد دور روز بعد. من می توانم به یاد داشته باشید که “من نمی توانم” می توانید به طوری که اغلب معنی چیز دیگری است. و من می توانید سعی کنید به سوالات درست بپرسید به طوری که من می توانید می گویند چیزی بیشتر مفید در پاسخ از “البته شما می توانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de