مردی که ضرب و شتم 1957 آنفولانزای همه گیر

این مقاله به نظر می رسد برای اولین بار در تاریخ و زمان آخرین کلمه در هیچ چیز در 15 آوریل سال 2020 است.

بیست پزشکی شرکت. هفتاد و ملل. تهاجمی جستجو برای COVID-19 درمان و واکسن در جریان است در سراسر جهان. در عین حال حتی در قرن 21 فناوری نمی تواند مطابقت با یکی از افرادی که پیشتر عمده پاندمی آنفلوانزا گسترش در سراسر ایالات متحده در سال 1957.

پیشگام virologist موریس Hilleman در حال حاضر بارها فراموش شده شناسایی شده که همه گیر از سراسر جهان متقاعد تمایلی آمریکا مقامات بهداشت برای اطلاع, و به تنهایی در پرورش یک واکسن که شد در دسترس عموم است. همه فقط در چهار ماه.

یک سودایی بدون نگه می دارد-منع مونتانا پسر متولد شده در میان 1918-19 آنفلوانزای همه گیر Hilleman جان سالم به در برد دیفتری و افسردگی دوران فقر به کسب دکتری میکروبیولوژی و شیمی در دانشگاه شیکاگو است. عملی و بی تاب او را رد اعتبار دانشگاه ها و در درجه اول مشغول به کار در صنعت در شرکت داروسازی E. R. Squibb & Sons و بعد Merck & Co که در آن او به رهبری واکسن تحقیقات برای 25 سال است.

یک پاپ هنر است که پرتاب فحش مانند ضرب المثلی ملوان Hilleman کمک به توسعه حیرت انگیز 40 واکسن: برای جلوگیری از سرخک ، اوریون ، سرخجه پنومونی و مننژیت و هپاتیت A و B و سایر بیماری های عفونی. سرخک واکسن به تنهایی ذخیره حدود یک میلیون نفر در سال است. “موریس نابغه بود و در توسعه واکسن قابل اعتماد بازتولید آنها و [مسئول] از همه دارویی جنبه از پژوهش به بازار” شرح حال Paul A. Offit MD گفت: British Medical Journal برای Hilleman این اگهی در سال 2005. نیویورک تایمز بعدها اشاره کرد که محققان اعتباری او را با “صرفه جویی در زندگی بیشتر از هر دانشمند دیگر در قرن 20th.”

Hilleman مشغول به کار تحت عموم رادار هنوز لمس زندگی اکثر مردم است. او رئیس بیماری های تنفسی در والتر رید ارتش موسسه تحقیقات جدید H2N2 نوع از آنفلوانزا نامیده آسیایی, آنفولانزا, آمار در سال 1957—در نهایت باعث بیش از 1 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان و کشتن حدود 70,000 به 116,000 در ایالات متحده آمریکا تعدادی از آمریکا مرگ و میر می تواند به 1 میلیون و کارشناسان بهداشت عمومی تخمین زده می شود بدون ورود سریع از 40 میلیون دوز واکسن است که سقوط. با یک اعتبار برای تاکید بر ایمنی و کاهش واکسن عوارض جانبی Hilleman با این وجود رهبری که واکسن را rollout با نادیده گرفتن هر کسی که ممکن است آهسته او را از جمله تنظیم کننده فدرال.

در صبح روز 17 آوریل سال 1957 Hilleman نشسته بود و در دفتر خود در والتر رید خواندن نیویورک تایمز مقاله در مورد شیوع آنفلوانزا در هنگ کنگ است. حدود 250,000 نفر آلوده شدند و سپس در حدود 10 درصد از جمعیت هنگ کنگ. ده ها هزار نفر از مردم در صف برای دریافت مراقبت های بهداشتی از جمله “شیشه چشم” کودکان Hilleman به یاد می آورد برای واکسینه: یک مرد تلاش برای شکست جهان مرگبارترین بیماری های, توسط پل Offit یک virologist شرکت توسعه واکسن روتاویروس و استاد طب اطفال در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه پزشکی.

“Hilleman قرار دادن مقاله: “خدای من,” او گفت: “این بیماری همه گیر. آن را در اینجا!”

یکی نیست به دنبال زنجیره ای از فرمان پروتکل Hilleman سرعت کابلی یک ارتش ایالات متحده آزمایشگاه در ژاپن و از آنها خواست تا به بررسی. یک افسر پزشکی در بر داشت یک نیروی سپاهی که تا به حال قرارداد مرموز آنفولانزا فشار و درخواست او “غرغره با آب نمک و تف به یک جام” برای یک نمونه است. Hilleman دریافت نمونه چند هفته بعد او و تیم او کار 14 ساعت در روز برای منزوی کردن ویروس فشار که برای چند نفر تا به حال هیچ آنتی بادی است.

در ابتدا Hilleman تا به حال سختی متقاعد کردن کارشناسان نظامی آنفلوانزا کمیسیون و خدمات بهداشت عمومی آمریکا آنفولانزا یک تهدید برای ایالات متحده با توجه به Offit. در 22 مه سال 1957 Hilleman ارسال یک اطلاعیه مطبوعاتی از والتر رید. او سپس پیش بینی آنفولانزا می رسند در ایالات متحده در ماه سپتامبر فقط به عنوان مدارس افتتاح شد. “آنچه همه گیر?” برخی از کارشناسان پرسید.

Hilleman ارسال نمونه ویروس به شش آمریکایی مبتنی بر شرکت هایی که تولید واکسن آنفلوانزا. واکسن آنفولانزا در دسترس بوده است از اواسط 1940s بنابراین محققان نبودند شروع از ابتدا در سال 1957. در عین حال اگر وجود دارد “هر گونه امید صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند او را متقاعد به شرکت ها برای ساخت و توزیع واکسن در چهار ماه. واکسن آنفلوانزا هرگز ساخته شده که به سرعت” Offit نوشت. برای انجام این کار Hilleman نادیده گرفته مواد مخدر فدرال تنظیم کننده: “من می دانستم که چگونه سیستم کار می کرد” Hilleman گفت. “بنابراین من کنار بخش بیولوژیک استانداردهای به نام کنندگان خودم نقل مکان کرد و این روند به سرعت.”

اولین واکسن آنفولانزا بسیاری تولید شد در ماه ژوئن در عرض چند هفته از Hilleman درخواست. واکسن در ماه جولای آغاز شده. آنفلوانزای همه گیر آمار ایالات متحده در اوایل ماه سپتامبر (فقط به عنوان Hilleman پیش بینی شده). چهل میلیون دوز داده شد بیش از سه ماه آینده. امروز ایالات متحده غذا و دارو و بهداشت عمومی قوانین و مقررات نیاز به ایمنی و اثر بخشی آزمایش واکسن جدید که زمان بیشتری را هر چند FDA می توانید اجازه داروهای تحت اضطراری تحقیقی جدید دارو دسته.

عظیم بالقوه از دست دادن زندگی به عنوان Hilleman متوجه شدم برای تماس های سطح بالا عمل است.

ضرورت وجود دارد. در اوایل مارس حداقل 70 کشور پیوست یک سازمان جهانی بهداشت آزمایش برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در COVID-19 درمان است. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: 20 موسسات و شرکت ها “در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.”

موریس Hilleman که می شده اند 100 سال گذشته سال است در اطراف به توصیه چه کسی به عنوان او انجام داده بود برای سال COVID-19 واکسن. این virologist فوت ناشی از سرطان در سال 2005 داوطلبانه خود را از سلول های ریه به صورت تجربی در درمان سرطان, نزدیکی پایان عمر خود را. اعلامیه در زمان ستایش دستاوردهای خود را در عین حال به همین دلیل است Hilleman نیست و بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده مانند Edward Jenner, جوناس سالک یا لویی پاستور?

صریح در زمینه ویروس شناسی, Hilleman نیست به دنبال به رسمیت شناختن نامگذاری هر واکسن بعد از خود را (هر چند واکسن اوريون هنوز داده امروز Jeryl لین زنده آنتی ژن به نام دختر خود را. در یکی دیگر از روش منحصر به فرد زمانی که Jeryl لین پنج ساله بود و قرارداد اوریون Hilleman swabbed گلو او را به بعد توسعه یک واکسن). Hilleman کار بیشتر برای صنعت نه دانشگاه پس از کار او کمتر به طور گسترده ای تبلیغ, هر چند او برنده آلبرت لاسکر تحقیقات پزشکی جایزه و مدال ملی علوم در میان دیگر جوایز. دوست دیرین Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و بهداشت مشاور کاخ سفید در COVID-19 گفت: Hilleman مشارکتهای بودند “بهترین راز نگه داشته در میان نهاده است.” حتی اگر او به توسعه و نه از 14 کودکان واکسن توصیه می شود امروز. “یک نفر بود که!” Fauci گفت: بار. “واقعا شگفت انگیز است.”

چه چیزی می تواند به یکی اختصاص داده شده دانشمند را اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ اگر یک پیشگام virologist کار برای پزشکی شرکت منجر نقطه عطفی ایجاد یک COVID-19 واکسن—صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر از سراسر جهان—آیا ما حتی می دانیم که او یا نام او را ؟

“تاپیک شادی بزرگ در مفید بودن” Hilleman یک بار گفت: “و این است که رضایت شما را از آن دریافت کنید. دیگر از آن, آن را تلاش در علم و برنده شدن در یک نبرد بیش از این باگ لعنتی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در Hilleman زندگی و کار در اینجا چند قانع کننده منابع:

واکسن: یک مرد تلاش برای شکست جهان مرگبارترین بیماری توسط Paul A. Offit MD (HarperCollins, 2007) https://www.harpercollins.com/9780061227967/vaccinated/

تصویری: “موریس Hilleman در علم” توسط واکسن سازان پروژه

و یک ساعته مستند: “HILLEMAN: خطر ناک تلاش برای نجات کودکان جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>