جهان از دست رفته شوروی فضای گرافیک [نمایش اسلاید]

آینده چیزی نیست که از آن استفاده می شود. صرف نیم قرن پیش آن را کاملا ممکن است به تصور یک جهان—جهان—که در آن اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده نیست که برنده جنگ سرد سوخت در مسابقه فضایی و تبدیل غالب ملت بر روی زمین و فراتر از آن. Spin-off از فن آوری های اکتشاف فضایی خواهد چشمگیری غنی سازی اقتصاد سوسیالیستی شوروی قمری پایه خواهد اطمینان “ماه قرمز” loomed بیش از سیاره ما و فضانوردان را ایجاد پاسگاه و یا مستعمره در مریخ. و هر زمان که بشر ساخته شده جهش بزرگ به ستاره اول ما فرستادگان را اصول کمونیسم را با آنها به اشتراک گذاشتن با هر کیهانی تمدن ما یافت می شود.

به جای آن, البته, ایالات متحده پیروزی در هر دو مسابقه فضایی و جنگ سرد. بقیه که گفت می رود سابقه است. اما میراث آن تکنو-سوسیالیستی تخیلی رویاهای هنوز هم ماندگار—به خصوص در هنر و طراحی تولید شده در اتحاد جماهیر شوروی در طول آشفته تحول اواسط قرن 20th. جدید نگر خلاصه شوروی به فضا گرافیک (Phaidon, 2020; $39.95) ویترین برخی از بهترین کار از این دوران گذشته است.

در اینجا ما در حال حاضر مجموعه ای از تصاویر از این کتاب است. با خود بی پروا ترکیبی از نيمه نگاری مذهبی و علم-به عنوان-رستگاری تبلیغات این تصاویر ارائه شکوه جیغ وداد بازی کردن از طریق یکپارچهسازی با سیستمعامل-فوتوریسم—و امیدوار چشم انداز از امکانات بی پایان برای روح انسان در اعماق فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>