تنهایی “اجتماعی Distancer” محرک مغز هوس شبیه به گرسنگی

تنهایی لطمه می زند. آن است که از نظر روانی ناراحت و بنابراین از لحاظ جسمی ناسالم که تنها بودن را افزایش می دهد احتمال مرگ قبل 26 درصد است. اما این احساس ممکن است در خدمت یک هدف. روانشناسان معتقدند آن لطمه می زند, زیادی, زیرا, مانند گرسنگی و تشنگی و تنهایی به عنوان یک بیولوژیکی زنگ. درد از آن همواره ما به دنبال ارتباط اجتماعی فقط به عنوان چنگال گرسنگی ما می خواهیم به غذا خوردن. ایده این است که به طور مستقیم رضایت بخش و در عین حال آن را به مدت طولانی ثابت دشوار است برای تست در انسان است.

در مارس 26, اما فقط به عنوان COVID-19 همه گیر گریبانگیر جهان محققان از موسسه تکنولوژی ماساچوست ارسال گزارش مقدماتی bioRxiv. این اولین مطالعه در انسان نشان می دهد که هر دو تنهایی و گرسنگی به اشتراک گذاری سیگنال های عمیق در بخشی از مغز است که حاکم بسیار اساسی انگیزه برای پاداش و انگیزه. یافته های نقطه را به یکی گفتن نتيجهگيری: ما نیاز به اتصال ظاهرا به عنوان اساسی به عنوان ما نیاز به غذا خوردن.

فوق العاده علمی زمان کاغذ را رها فقط به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم به طور ناگهانی گرسنگی برای تماس با ما به دور از عمدی. هنگامی که آنها شروع به کار سه سال پیش دانشمندان علوم اعصاب Livia Tomova و ربکا Saxe و همکاران خود می خواست نشان دهد که چگونه تنهایی عمل در مغز است. آنها با الهام از تحقیقات مشابه در حیوانات و پیشگام تنهایی مطالعات از اواخر دانشگاه شیکاگو روانشناس جان Cacioppo.

اما اجرا انزوای اجتماعی است که بسیار نادر است در سالم nonincarcerated انسان است که آن را به این تیم قابل تامل است. “من گاهی اوقات تلاش برای بیان آنچه که می خواهم در دنیای واقعی” Saxe می پذیرد. “چرا که همیشه اتفاق می افتد؟” در آن زمان محققان به نوشتن و مطالعه خود را در این سال غیر قابل تصور تبدیل شده بود ، در حال حاضر Saxe می گوید: “آنچه احساس می کند مهم ترین مورد این مقاله این است که این راه به مرحله خارج از تجربه ما و نگاه آن را از طریق یک لنز های مختلف.”

این است که “یک تور دو نیروی مقاله” روانشناس می گوید: جمیل زکی از دانشگاه استنفورد بود که درگیر در تحقیق ، او مطالعات همدلی و تعامل اجتماعی است و نویسنده از جنگ برای مهربانی: ساختمان همدلی در جهان شکسته. “نظری آن را نشان می دهد که مزمن انزوای اجتماعی ممکن است چیزی مانند دراز مدت undernourishment تولید ثابت aversive نیاز است که می پوشد به دور در ما خوب بودن” زکی می گوید. “این یافته ها به یک نام به چه تعداد بی شماری از مردم در حال تجربه در حال حاضر: اجتماعی ولع مصرف در حالی که ماندن در خانه برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

کاغذ که هنوز کارشناسی, توصیف یک به دقت طراحی آزمایش با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) به مقایسه مغز پاسخ به تنهایی و گرسنگی است. پس از یک پایه اسکن مغزی 40 كنندگان قرار گرفتند 10 ساعت جلسه محروم کردن آنها از غذا و یکی دیگر از 10 ساعت جلسه انکار آنها را اجتماعی تماس بگیرید. هر دو جلسه در خدمت به عنوان یک کنترل وضعیت برای هر یک از دیگر.

اجتماعی-جداسازی بیماری بود به چالش کشیدن به ترتیب. برخی از افراد تنها در یک جمعیت در حالی که دیگران لذت بردن از تنهایی. برای وادار کردن نه فقط هدف جداسازی اما ذهنی احساس تنهایی محققان تا به حال شرکت کنندگان به صرف وقت خود را از 9 صبح تا 7 P. M. یک کم اتاق مبله در آزمایشگاه بدون همراه, لپ تاپ و یا حتی رمان های در مورد شخصیت های داستانی ارائه برخی از اجتماعی) ، پازل اجازه داده شد به عنوان preapproved غیرداستانی خواندن و یا نوشتن است. در طول غذا-محرومیت بعد این افراد می تواند به خوردن یا نوشیدن هر چیزی اما آب بیش از قاب همان زمان.

اسکن مغزی و بلافاصله پس از هر جلسه محرومیت و در عین حال اندازه گیری مربوط به سیگنال های مغز نیز چالش برانگیز است. Tomova و Saxe متمرکز در مغز میانی منطقه به نام ماده سياه در مرکز دوپامین انتشار درگیر با انگیزه و اشتیاق. چون یک fMRI سیگنال از ماده سياه غیر مستقیم است محققان با طراحی یک نشانه ناشی از اشتیاق کار شبیه به چیزی است که مورد استفاده در تحقيقات اعتياد. زمانی که معتادان به مواد مخدر نشان داده شده است نشانه های خود را در ارتباط با ماده از انتخاب “آنها نشان می دهد واقعا قوی مایل پاسخ” Tomova می گوید. “این کاملا ثابت شده است که این باعث این دوپامینرژیک پاسخ.”

در اسکنر شرکت کنندگان دیدم تصاویر مورد نظر خود را اشکال تعامل اجتماعی و از غذاهای مورد علاقه خود و همچنین به عنوان یک کنترل تصویر از گل. “ما دریافتیم که این منطقه مغز به طور خاص در پاسخ به این نشانه ها پس از محرومیت اما تنها به نشانه ها از آنچه آنها محروم شده بود,” Tomova می گوید. میزان پاسخ در ارتباط با موضوع’ گزارش خود از چه گرسنه و یا تنها آنها هر چند احساس گرسنگی بودند همواره قوی تر است.

در نهایت محققان با استفاده از یادگیری ماشین برای تایید یافته های خود را. نرم افزار طبقه بندی آموزش دیده برای تشخیص الگوهای عصبی در طول روزه داری ثابت قادر به تشخیص مشابه عصبی الگوهای اجتماعی-جداسازی وضعیت حتی اگر آن را به حال هرگز “دیده می شود” آنها را. “این به ما می گوید که وجود دارد به نظر می رسد به یک زمینه مشترک عصبی امضا بین دو کشور” Tomova می گوید. “تماس های اجتماعی بسیار اساسی نیاز دارند.”

حتی قبل از COVID-19 گیر آشکار سوال بعدی برای این کار این بود که آیا اشکال مختلف رسانه های اجتماعی می تواند در برآوردن نیاز برای ارتباط اجتماعی. Saxe و Tomova بودند هرگز قادر به دریافت بودجه برای چنین مطالعه است. به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها در حال حاضر خواهد شد. Tomova در حال حاضر در حال همکاری با محققان در دانشگاه کمبریج جایی که او را به حرکت در پاییز برای دیدن اگر استفاده از رسانههای اجتماعی در طول همه گیر ممکن است remediating احساس تنهایی است. “بیست سال از هم اکنون” Saxe می گوید: “ما می دانیم چه تمام اثرات بودند از این تجربه ما داشتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید