قوانین فیزیک شکستن ممکن در لبه جهان

خم قوانین

بحث مطالعه جدید نشان می دهد که ممکن است به خم شدن قوانین جهان — اما فقط کمی.

دانشمندان در دانشگاه نیو ساوت ولز در بر داشت آنچه به نظر می رسد اختلاف در آنچه به نام خوب ساختار ثابت شماره که به فکر باقی می ماند کاملا ثابت و توضیح می دهد که چگونه ذرات زیر اتمی با یکدیگر تداخل می کنند. این ادعای جسورانه اما اگر آن را نگه می دارد تا آن را اساسا تغییر درک ما از جهان است.

لبه های ساییده شده

خوب ساختار ثابت توصیف نیروی است که تأثیرات ذرات زیر اتمی با بار الکتریکی مانند پروتون و الکترون در یک اتم در حال کشیده شده به یکدیگر است. مطالعه منتشر شده در مجله علم پیشرفتداشت که این تعداد به نظر می رسید به تغییر زمانی که تجزیه و تحلیل آنها بسیار دور quasars — اما تنها زمانی که آنها نگاه در برخی جهات به این معنی که قوانین فیزیک شکستن ممکن در لبه جهان است.

“و به نظر می رسد برای حمایت از این ایده که وجود دارد می تواند یک جهت در جهان” دانشگاه نیو ساوت ولز فیزیکدان جان وب گفت: در آزادی مطبوعات “است که بسیار عجیب و غریب در واقع.”

ادعای جسورانه

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مدل های ما برای جهان فرض کنیم که آن را گسترش ظاهری در تمام جهات مثل همیشه در حال رشد لکه از کهکشان ها و دیگر discovery canada. اگر این مطالعه جدید درست است اما در آن به جای ارائه یک جهان با یک ساختار دو قطبی نه بر خلاف قطب شمال و جنوب از یک آهنربا.

چرا که این چنین جسورانه پیدا کردن حتی Webb خودش نیست متقاعد کار خود را — اما استدلال می کند که آن را قطعا ارزش بررسی بیشتر و بهتر اندازه گیری.

ادامه مطلب: یافته های جدید نشان می دهد قوانین طبیعت ‘کاملا عجیب و غریب,’ نه به عنوان ثابت که قبلا فکر می کردم [دانشگاه نیو ساوت ولز]

بیشتر در فیزیک: نظریه جدید می تواند به حل جهان بزرگترین پارادوکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im