IRS ارسال محرک چک به مردم مرده

مرد مرده گنج

ایالات متحده خدمات درآمد داخلی (IRS) در روند توزیع $290 میلیارد به صورت نقدی پرداخت برای بسیاری از ساکنان به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل محرک لایحه برای کمک به کسانی که نیاز دارند در حال انجام همه گیر.

اما برای تعدادی از دریافت کنندگان این پول که در آنجا بیش از حد در اواخر — با توجه به ایالات متحده آمریکا امروزبرخی از محرک چک در حال رفتن به مرحوم.

“خوب این دیوانه است, اما فقط نوک کوه یخ” نماینده توماس Massie (R-KY) توییتی در روز چهارشنبه با یک تصویر از یک پیام متنی است که به عنوان خوانده شده “پدر خود محرک بررسی از 1200 دلار. او در سال 2018 است.”

در واقع اتفاق افتاده است

Massie قادر به “تایید این در واقع اتفاق افتاده است فقط” از طریق یک تماس تلفنی.

“ما در حال آگاه از همه بازمانده های مربوط به سوالات و ما هنوز در حال کار است که موضوع” IRS سخنگوی اریک اسمیت در بیانیه ای گفت.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم مرحوم بدست یک بررسی برای $1,200 در پست الکترونیکی.

تاخیر آمار

این اولین بار نیست مرده آمریکایی به دریافت بودجه از دولت است. دولت خبر از 18 میلیون دلار به مرحوم گیرندگان به عنوان بخشی از یک $13 میلیارد اوباما-دوران بسته محرک با توجه به CNBC.

کارشناسان بر این باورند که چک به پایان رسید تا در حال ارسال به مرحوم به دلیل تاخیر دولت در پرونده مرگ است که می تواند گاهی اوقات ماه یا بیشتر دریافت شود و توسط اداره تامین اجتماعی.

ادامه مطلب: IRS می فرستد coronavirus محرک چک به مردم مرده [CNBC]

بیشتر در مورد بسته محرک: کنگره پیشنهاد پرداخت آمریکایی 2000 $در هر ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de