حقیقت ناخوشایند در مورد خود را “معتبر” خود

هر کس می خواهد به معتبر. شما می خواهید برای خودتان درست شود نه یک طلبانه پیرو اجتماعی انتظارات. شما می خواهید به “زندگی خود را بهترین زندگی” به دنبال خاص خود خواسته به جای سقوط در خط با آنچه هر کس دیگری فکر می کند شادی نیاز دارد. مطالعات حتی نشان داده است که احساسات صحت می تواند دست در دست با متعدد روانی و اجتماعی: افزایش اعتماد به نفس بیشتری رفاه بهتر روابط عاشقانه و افزایش عملکرد کار.

اما صحت لغزنده چیز. اگر چه اکثر مردم تعریف صحت به عنوان بازیگری با توجه خود را منحصر به فرد مجموعه ای از ارزش ها و کیفیت تحقیقات نشان داده است که مردم احساس معتبر ترین زمانی که آنها را مطابق با یک مجموعه خاص از نظر اجتماعی مورد تایید ویژگی های چنین به عنوان برونگرا احساسی پایدار و با وجدان فکری و دلپذیر است.

این تناقض صحت: به منظور درو بسیاری از مزایای احساس معتبر, شما ممکن است به شما خیانت واقعی طبیعت است.

از نظر علم روانشناسی یک فرد در نظر گرفته شده است معتبر اگر او با معیارهای خاص. معتبر مردم قابل توجهی از خود دانش و انگیزه برای یادگیری بیشتر در مورد خود. آنها به همان اندازه علاقه مند در درک نقاط قوت و ضعف خود و آنها در حال حاضر به صادقانه منعکس کننده نظرات بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن است که چاپلوس یا unflattering.

مهم ترین و معتبر مردم رفتار در خط خود را با ارزش های منحصر به فرد و کیفیت حتی اگر کسانی که خصیصه های ذاتی ممکن است در تضاد با قراردادهای اجتماعی یا خارجی دیگر را تحت تاثیر قرار. مثلا درونگرا مردم معتبر بودن زمانی که آنها آرام در یک مهمانی شام,, حتی, اگر, اجتماعی, کنوانسیون دیکته است که مهمان باید ایجاد گفتگو کند.

اما تعدادی از مطالعات نشان داده اند که مردم احساسات صحت اغلب به شکل چیزی غیر از وفاداری خود به خود ویژگی های منحصر به فرد. تناقض احساسات صحت به نظر می رسد مربوط به یک نوع انطباق اجتماعی.

در این مطالعات مردم برای اولین بار می خواست برای مشخص کردن ویژگی های که منعکس کننده خود واقعی خود را. پس از آن آنها تکمیل ارزیابی روزانه و یا یک بار در هفته در طی یک دوره چند هفته—در مورد میزان که رفتار خود منعکس کیفیت خود را و تا چه حد است که آنها احساس معتبر. انتظار داریم که مردم احساس معتبر ترین در روز که در آن رفتار خود را نزدیک خود را منطبق بر الگوی منحصر به فرد از ارزش ها و ویژگی های.

در نظر بگیرید دو نفر که تفاوت در درجه ای که آنها برای جلوگیری از نزاع با افراد دیگر. بیایید می گویند که جین دلنشین و جان متضاد است. در یک روز که در آن هر یک نزاع با کسی جین خواهد بود انتظار می رود به گزارش احساس کمتر معتبر از جان چرا که او درگیر یک رفتار است که در تضاد با ویژگی های منحصر به فرد.

به جای تحقیق در می یابد که مردم گزارش احساس معتبر ترین زمانی که رفتار خود را تایید می کند به یک الگوی خاص از ویژگی های: یعنی زمانی که آنها برون گرا, احساسی پایدار و با وجدان فکری و دلپذیر است. که ما احساس می کنید معتبر ترین زمانی که ما عمل متقابل بین حزب کامل مهمان و کامل همکار. بنابراین با وجود تفاوت های شخصیتی تحقیقات نشان می دهد که هر دو جین و جان را گزارش احساس اصیل در یک روز که در آن آنها نزاع با کسی.

در آزمایشگاه ما و دیگر آزمایشگاه که با مطالعه و اصالت ما تمایل به مطالعه مردم از کشورهای که در آن پدر و مادر شیوه ها و موسسات نقش مهمی در تقویت رفتارهای که اجتماعی خروجی حتی-keeled قابل اعتماد و صالح و دلپذیر به دیگران است.

تحقیقات نشان داده است که ما مردم به عنوان کمتر از به طور کامل انسان زمانی که آنها موفق به مطابقت اجتماعی می پردازند. به عنوان مثال مردم با لباس خاکی نیست مطابق اجتماعی کنوانسیون های اطراف بهداشت و تمایل آنها به درمان به کمتر از به طور کامل انسان است.

پس وقتی که می آید زمان به واقع قضاوت در مورد خود ما و اصالت ما ممکن است با استفاده از معیارهای که نزدیک به ما چگونه قضاوت در مورد صحت یک شی مانند مواد غذایی است. یک میوه شور tiramisu ممکن است منحصر به فرد اما صحت tiramisu است قضاوت با خود انطباق معمولی و دستور العمل. به طور مشابه به نظر می رسد که بیشتر ما مطابق با قراردادهای اجتماعی در مورد چگونه یک فرد باید عمل اصیل تر احساس می کنیم.

ما می خواهیم به این باور است که اصالت ما را از مزایای. آن را تعجب آور نیست که کسب و کار, مانند, مایکروسافت, BlueCross BlueShield و شکاف کار کرده اند با مشاوران به اهرم صحت در محل کار. اما تا زمانی که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد اینکه آیا در حال معتبر درو مزایای همان احساس معتبر ما چپ با یک تصمیم دشوار بین وفاداری به خود واقعی ما است و انطباق اجتماعی کنوانسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im