تاریخ هواکش یک سفر قابل توجه’

از تخت به اندازه آهن ریه ها به, قابل حمل, کامپیوتر کنترل سیستم های هواکش استفاده می شود برای درمان زندگی تهدید بیماری های تنفسی و بسیار در تقاضا امروز—آیا تا به حال یک “سفر قابل توجه.”

آن دردناک بود به تماشا. در اوج این بیماری همه گیر صدها نفر از بیماران وارد در بیمارستان مادر و یا غرق شدن در خود ترشحات. تقاضا برای فن های به مراتب بیش از عرضه خود. صدا آشنا است ؟

در سال 1931 اپیدمی فلج اطفال شد. قربانیان اکثرا بچه های کوچک بسیاری را با ریه و فلج بیماری است. و یک اختراع فقط سه سال قبل در دانشکده پزشکی هاروارد بود “آهن ریه”—در ابتدا یک مستطیل جعبه فلزی که در آن فرد بيمار قرار داده شد با تنها سر خود را بیرون زده.

پمپ هوا از دو جاروبرقی تغییر فشار داخل جعبه کشیدن هوا در داخل و خارج از ریه ها.

تصفیه نسخه از آهن ریه ها شد عامل اصلی در درمان فلج اطفال قربانیان در طول سه دهه بعدی. در سال 1939 بنیاد ملی برای شیرخواران فلج شروع به جرم توزیع آهن ریه ها که هزینه ای در حدود 1500 $در هر—سپس قیمت متوسط یک خانه.

یوجین Farley نزدیک تکمیل مدرک پزشکی خود را در دانشگاه روچستر در یکی از آخرین عمده شیوع بیماری فلج اطفال. بیماران در آهن ریه ها پر شده دو بال قوی بیمارستان. “کمک به مراقبت از این بیماران پرداخت می شود و برای سال آخر دانشکده پزشکی” Farley می گوید.

حتی در 1950s, اما, کمبود آهن ریه ها آنقدر حاد است که لوله بود درج شده در برخی از بیماران از طریق دهان و یا تراکئوستومی به نیروی هوا به داخل ریه های خود را. این اندازه گیری که قبلا مورد استفاده قرار گیرد تنها در اتاق عمل نیز زندگی را نجات داد.

بازگشت به حالت عادی تنفس

مدرن مکانیکی, هواکش—که تامین کوتاه مدت است که در حال حاضر در مرکز ملی بحث در مورد این کشور آمادگی برای COVID-19 pandemic—شباهت کمی به دست و پا گیر آهن ریه ها که نجات جان هزاران نفر قبل از توسعه یک واکسن فلج اطفال در اواسط 1950s.

این دستگاه های مدرن استفاده می شود به کمک و یا در واقع جایگزینی برای یک بیمار تنفس عادی در طیف گسترده ای از حالات بالینی—در حال کوچکتر و قابل حمل تر و با کنترل الکترونیکی توسط میکروچیپ دقیقا انطباق با جریان هوا و فشار به یک فرد بیمار نیاز دارد. آنها نتیجه بیش از سه قرن از آزمایش و طراحی شده است.

و خداوند خدا تشکیل شده از گرد و غبار از زمین و به سوراخهای بینی خود نفس زندگی است. (پیدایش 2:7)

و او [الیستا] رفت و دراز بر کودک و قرار دادن دهان خود را بر دهان او و جسم کودک مومی گرم است. (دوم پادشاهان 4:34)

به عنوان دو عتیق معابر در بالا نشان می دهد, انسان ها چگونه به استفاده از دهان به دهان (cpr) به نیروی هوا به ریه ها زده—یک شکل از “فشار مثبت” تهویه—حداقل در اوایل دوران کتاب مقدس.

با این حال رابرت هوک دانشمند که با ابداع واژه “همراه” ممکن است برای اولین بار به آزمایش با تهویه مکانیکی. در قرن 17th او نشان داد که تهویه مکانیکی می تواند کمک به انجام این کار آسیب دیده ریه با استفاده از یک دم به ضربه هوایی به مجروح شدن ریه ها از یک سگ.

در 1800s و اوایل 1900s منفی-هواکش فشار غالب تقلید تنفس عادی روند. سیستم ها کار کرده چون وقتی ما گسترش ما صدری و حفره قفسه سینه را کاهش می دهد فشار در حفره باعث ریه ها به گسترش نیز هست. که باعث می شود هوای داخل ریه ها را کاهش می دهد—ایجاد فشار منفی نسبت به اتمسفر که در نتیجه در جریان هوا به ریه ها از طریق استنشاق.

برای مثال در سال 1838 اسکاتلندی پزشک جان Dalziel تشریح کامل بدن نوع “مخزن ونتيلاتور.” آن را شامل یک جعبه مهر و موم شده است که در آن یک بیمار نشسته و فقط سر بیرون زده. دستی پمپاژ هوا به داخل و خارج از جعبه تاسیس فشار منفی.

این منجر به فشار منفی “آهن ریه” و در نهایت کوچکتر بیشتر دستگاه های قابل حمل استفاده می شود به درمان فلج اطفال قربانیان.

برای مثال روچستر بررسی در ژوئن سال 1959 (صفحه 26) گزارش داد که جان H. McKeehan یک رشته مهندسی مکانیک فارغ التحصیل زندگی در سیراکیوز حال “گرفته شده و آن را بر خود به ببینید که قفسه سینه پوسته ماسک است که در آن دو همسایه که زده شده با فلج اطفال باید زنده هستند و به درستی کار شب و روز است.”

McKeehan روغن دستگاه و بررسی باتری خود را هر ماه و دو بار در سال در زمان های مصنوعی ریه ها به طور کامل از هم جدا و بازسازی آنها. “‘این است که خیلی زمان کار; آن می تواند فاجعه آمیز اگر من به طور تصادفی ساده از یک پیچ برای مثال,” او توضیح داد. برای انجام این کار او به جستجو و مطالعه یک service manual برای ماسک “که در یک نسخه جمع و جور از آشنا آهن ریه است.”

در آن زمان این دستگاه معمولا به عنوان “ماسک”—یک اصطلاح در حال حاضر استفاده می شود برای محافظ و ماسک صورت.

از گذشته تا به حال

در دهه 1960 وجود دارد یک جنبش به دور از منفی-هواکش فشار به نفع مثبت-فشار دستگاه های که نیروی هوایی به یک بیمار ریه ها یا روشهای تهاجمی نمایش با بینی یا ماسک صورت برای کمتر شدید, مشکلات تنفسی و یا تهاجمی قرار دادن لوله ها در یک بیمار تنفس.

رابرت Kacmarek مدیر تنفسی مراقبت در بیمارستان عمومی ماساچوست و استاد بیهوشی در دانشکده پزشکی هاروارد توضیح این “سفر قابل توجه” در سال 2011 کاغذ.

“فقط در 50 سال کوتاه ما از نسبتا خام کاملا مکانیکی دستگاه های است که می تواند تنها دستگاه باعث حجم تهویه به شدت تکامل یافته میکروپروسسوری کنترل سیستم قادر به هر شکل از تأیید مشخصات قابل تصور,” او می نویسد.

این سیستم ها عبارتند از:

  • CPAP (فشار مثبت مداوم) ماشین آلات که تحویل کمی تحت فشار هوا از طریق کوچک بینی ، آنها معمولا مورد استفاده برای درمان آپنه خواب اما نیز استفاده می شود برای بیماران مبتلا به بیماری های عروقی و در بخش مراقبت های ويژه نوزادان (NICU) برای نوزادان با مشکلات تنفسی مانند سندرم زجر تنفسی. آنها شده اند توصیه می شود برای COVID-19 زیرا مطالعات نشان می دهد مانند دستگاه های پمپ می تواند ویروس ها به هوا, به طور بالقوه افزایش گسترش یک بیماری مسری.
  • BiPAP (Bilevel فشار مثبت هوا) دستگاه است که افزایش فشار به فشار هوا در طول استنشاق و سپس آن را پایین تر اجازه می دهد تا بازدم. آنها استفاده می شود برای درمان آپنه انسدادی خواب انسدادی مزمن اختلال پنومونی و آسم عود تنفس پس از یک عمل جراحی و بیماری عصبی که باعث اختلال در تنفس. تنظیمات بر روی این دستگاه ممکن است اجازه می دهد آنها را به تنظیم شود برای درمان COVID-19 بيمار.
  • مهاجم مثبت-فشار ونتیلاتور و ماشین آلات مورد استفاده برای بیمارانی که نمی تواند نفس خود را و یا رنج شدید بیماری تنفسی است. هوایی تحویل داده شده است از طریق لوله های قرار داده شده در یک بیمار تنفس. این ماشین آلات مورد استفاده در بخش های مراقبت ويژه و به عنوان بیهوشی پنکه در اتاق های عمل مورد نیاز برای درمان موارد شدید COVID-19.

الیزابت پالرمو استادیار بالینی پرستاری و تخصص مدیر بزرگسالی-پیری شناسی حاد مراقبت پزشک پرستار برنامه در دانشکده پرستاری و سپاسگزار برای تاثیر مثبت این دستگاه داشته اند.

مثلا ریزپردازنده در مدرن هواکش “نه تنها تعیین فشار داخل ریه ها” اما همچنین تنظیم زمان جریان و تحویل و فشار هوا به ریه ها به طوری که آنها “سفارشی برای وضعیت بیمار و به بیمار کمک می کنند بهتر است با دریچه,” او می گوید.

“هواکش استفاده می شود به مقدار زیادی از فضای با ارزش در یک اتاق. در حال حاضر آنها کوچکتر هستند, چیزی است که هر پرستار در شلوغ اتاق بیمار قدردانی می گوید:” پالرمو. آنها همچنین بیشتر قابل خواندن صفحه نمایش به راحتی شرکت به عملکرد بیمار در دریچه.

“در هنگام حمل و نقل بیماران در هواکش از Icu به تست های تشخیصی و یا اتاق عمل, ما قبلا به صورت دستی و نفس کشیدن برای آنها را با استفاده از یک کیسه مانند دستگاه” او می گوید. “بسته به اینکه چه مدت سفر بود و این می تواند خسته کننده برای پرستار و بسیار راحت برای بیمار است. در حال حاضر هواکش بسیار بیشتر قابل حمل بنابراین بیماران می توانند اقامت در ونتیلاتور به عنوان آنها در حال حمل و نقل در سراسر بیمارستان.”

تهویه فن آوری یک تیم

با پیشرفت در فن آوری نیز افزایش شناخت و درک درستی از خطرات درگیر در تهویه مکانیکی Palermo می افزاید.

“ما آموخته اند که فشار بیش از حد تحویل داده شده توسط ونتیلاتور بیشتر می تواند آسیب ریه ها در بالا و فراتر از آسیب های انجام شده توسط این بیماری خود را,” او می گوید.

“بیماران هواکش مستعد ابتلا به ذات الریه پوست زخم و ضعف در میان دیگر مشکلات است. ما آموخته اند که به شدت آرام بخش بیماران هواکش باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را برای تبدیل شدن به رایگان از ونتیلاتور هنگامی که ریه های خود را شفا. شناخت ما از این مشکلات و تلاش برای جلوگیری از آنها را احتمالا مهم ترین پیشرفت های من را دیده اند.”

او اخطار می دهد که “هواکش نه درمان بیماری است. آنها اجازه می دهد که تیم مراقبت های بهداشتی برای ارائه مراقبت های حمایتی و اطمینان کافی اکسیژن تحویل در حالی که درمان مانند آنتی بیوتیک ها برای پنومونی اثر را اجازه می دهد ریه مجروح توسط چیزی مانند coronavirus به استراحت و درمان است.”

علاوه بر این با استفاده از ونتیلاتور برای مدیریت بیمار مشکل تنفسی است که به عنوان ساده به عنوان “بیایید بیشتر خرید پنکه” پالرمو می گوید. آن نیاز به تلاش یک تیم شامل:

  • آگاه پزشک, پزشک پرستار و یا پزشک دستیار “برای تعیین نیاز به تهویه و اگر آن را مطابق با خواسته های بیمار و یا دستورات پیش.”
  • صالح تنفسی درمانگر است که به درک جنبه های فنی از ونتیلاتور و ماشین آلات و می تواند در تنظیم فشار اکسیژن و آلارم برای اطمینان از ونتیلاتور کمک می کند تا بیمار بدون ایجاد آسیب است.
  • صالح پرستار در بالین تحصیل در مراقبت از بیماران در هواکش که نزدیک می تواند نظارت بر وضعیت بیمار, پاسخ به آلارم و استفاده از عملکرد مبتنی بر شواهد برای جلوگیری از آسیب و یا عوارض.

“به شدت بیمار بیمار با نارسایی تنفسی با توجه به COVID-19 نیازهای آگاه تیم چند رشته ای است که ارتباط نزدیک با یکدیگر به هماهنگی که بیمار مراقبت است.”

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>