بالاترین Def عکس از خورشید به نظر می رسد مانند پاپ کورن کارامل


بگو پنیر

دانشمندان به تازگی منتشر بالاترین رزولوشن تصاویر از سطح خورشید تا کنون گرفته شده به دست آمده با بنیاد ملی علوم است (NSF) Inouye خورشیدی تلسکوپ (DKIST) در هاوایی بزرگترین تلسکوپ خورشیدی در جهان است.

“این تلسکوپ را بهبود درک ما از آنچه درایوهای فضا آب و هوا و در نهایت کمک به پیش بینی بهتر, پیش بینی خورشیدی طوفان” مدیر ملی آمریکا خورشیدی رصدخانه (سازمان خدمات ملی) فرانسه Córdova در بیانیه ای گفت.

تصویر های اعتباری: سازمان خدمات ملی/هاله/NSF

خورشید سرگرم کننده

این تصاویر نشان می دهد الگوهای آشفته پلاسما است که تحت پوشش تمام خورشید. هر قابل مشاهده سلول به اندازه تگزاس است. داغ پلاسما افزایش می یابد در مرکز هر سلول و نهایتا به عنوان آن غرق به زیر سطح تشکیل خطوط تیره اطراف سلول — یک فرایند شناخته شده به عنوان همرفت.

“آنچه که ما قبلا فکر می کردم شبیه یک نقطه روشن – یک ساختار است که در حال حاضر شکستن به بسیاری از کوچکتر سازه” توماس Rimmele مدیر Inouye خورشیدی تلسکوپ پروژه گفت: نگهبان.

افزایش

در حال حاضر این تیم عامل این تلسکوپ در حال آماده سازی آن برای استفاده های بین المللی خورشیدی علمی جامعه است.

“این Inouye تلسکوپ خورشیدی را جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد خورشید ما در طول 5 سال اول از عمر آن بیش از تمام خورشیدی اطلاعات جمع آوری شده پس از گالیله برای اولین بار اشاره کرد و تلسکوپ در خورشید در سال 1612,” NSF فصل های علوم دیوید Boboltz در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: بهترین عکس تا به حال گرفته شده از خورشید را نشان می دهد آن عجیب و غریب سطح [جدید دانشمند]

بیشتر در آفتاب: دانشمندان بهت زده: خورشید میدان مغناطیسی به نظر می رسد به کوه در می رم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im