کسی که اختراع ماده تاریک است برخی از شک و تردید

درون گرایی انتقادی

جیم Peebles دانشگاه پرینستون, کیهان شناسی که برای اولین بار استدلال وجود ماده تاریک و انرژی تاریک است که به درخواست برخی از پرسش های دشوار در مورد کار خود را.

است که می گویند که او فکر می کند او اشتباه بود, او نوشت: در یک مقاله جدید دانشمند. بلکه پیبلس استدلال می کند که فیزیک و دانشمندان در درک از جهان است که هنوز هم محزون می خوانی ناقص وجود دارد و بنیادی باقی مانده سوال که ایده های خود را پاسخ داده نمی شود.

اوایل حدس

در مقاله خود پیبلس توضیح می دهد که ایده های خود را در مورد جهان از اوایل ناقص اندازه گیری. و در حالی که دانشمندان به پیشرفت بزرگی از آن هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود.

“ما شده اند با صدور تضمین می کنند که ما می توانیم درک بهتری از دنیای فیزیکی اطراف ما یا تشخیص چنین چیزهایی به عنوان ماده تاریک” پیبلس نوشت. “اما مبادا وجود شک و تردید در مورد چگونه به خوبی فیزیک انجام شده است تا کنون در نظر بگیرید که چگونه با موفقیت دانشمندان و مهندسین می توانند فرمان رفتار الکترونهای اتم ها و مولکول ها و همچنین میدانهای الکتریکی و مغناطیسی در تلفن های همراه. همه از این انجام شده است بر اساس ناقص و آزمون و خطا.”

رشد ثابت

پیبلس تاکید می کند که او را دیده فیزیکدانان کشف ایده های جالب قبل از آنها می تواند بطور قطعی ثابت شده است — که نیست یک اعتصاب در برابر آنها را به عنوان مقدار به عنوان یک تصویر است که اتاق را برای یادگیری بیشتر.

“نظر من این است که تمام فیزیک و ناقص است. من قطعا به این معنی نیست اشتباه من به این معنی نیست که این همه می تواند بهبود یافته” پیبلس نوشت. “شاید وجود یک نهایی تئوری فیزیک و یا شاید آن است که تقریب تمام راه را به پایین. و پس از آن با کیهان شناسی.”

ادامه مطلب: چرا جهان من اختراع درست است – اما هنوز پاسخ نهایی [جدید دانشمند]

بیشتر ماده تاریک: دو تقریبا یکسان ماده تاریک مطالعات متناقض نتایج

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>