سبز معامله جدید است و مربوط تر از همیشه

ایالات متحده با آن مواجه است چهار بحران های به هم پیوسته: این COVID-19 گیر بلندی رکود اقتصادی شدید نابرابری و آب و هوای اضطراری است.

کنگره خواهد بود مجبور به عبور از چندین محرک صورتحساب برای دفع این همگرا بحران. اما سیاستمداران و سیاست سازان و روزمره مردم در مواجهه با یک چالش منحصر به فرد. چه نوع از محرک خواهد بهترین حفاظت از مردم را به رفاه و آینده بهبود اقتصادی ؟ و از کجا می خواهد پول محرک آمده است ؟

این بحث جدید نیست. در اولین 10 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث مدیران خواسته نامزدهای “چگونه شما را برای آن پرداخت” سوال در مجموع 21 بار. این سوال در درجه اول در جهت داوطلبانی که پیشنهاد بزرگ سیاست های عمومی که با هدف ریشه در ساختار اقتصاد است.

یکی از کسانی که سیاست های سبز بود معامله جدید است. ما در مقاله که اخیرا منتشر شده “سبز معامله جدید در ایالات متحده: آنچه در آن است و نحوه پرداخت آن:” ما بررسی این که آیا سناتور برنی ساندرز’ $16.3 تریلیون طرح را یک شانس مبارزه, اگر, اجرا, ساخت ایالات متحده کربن خنثی در حالی که نگه داشتن اقتصاد قوی است.

ما به بررسی این پرسش از یک کاملا عملی چشم انداز. ما در کنار پرسش از حقوق و اشتباهات از سوزاندن مسائل مانند کاهش نابرابری دستمزد زندگی می کنند بومی حقوق و برابری جنسیتی. این تنگ تحقیقات ما را به دو مرکزی سوال: چگونه می توان سبز جدید مقابله پرداخت می شود بدون آسیب رساندن به اقتصاد; و چگونه می شود آن را به لحاظ سیاسی ممکن است برای حفظ یک رویکرد رادیکال از طریق 15 سال از اجرای آن ؟

در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد اساسی بحث در اطراف مولفه های کلیدی از سبز معامله جدید باقی می ماند. ساندرز’ سبز معامله جدید است که ارزش ارزیابی او به عنوان توسعه یافته نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز و سناتور Ed Markey سبز جدید مقابله با وضوح به این بلند پروازانه ترین ، کامل و مالی برنامه ریزی دقیق. علاوه بر این سبز آمریکا نمی خواهد فقط یک قطعه واحد از قانون بلکه یک نقشه راه برای طیف گسترده ای از سیاست ها برنامه ها و قوانین به معرفی های مختلف ایالات متحده نمایندگان و سناتورها در ماه های آینده و سال. آن را نشان دهنده یک نقطه شروع عالی برای تجزیه و تحلیل.

بنابراین آنچه در مطالعه ما پیدا کنید ؟

اول اقتصاد است. ساندرز’ سبز جدید معامله شد در بودجه $16.3 تریلیون بیش از 15 سال یا کمتر از $1.1 تریلیون دلار در هر سال است. که معادل حدود 5.4 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه 27 درصد از کل فدرال هزینه ها در سال 2018 و بزرگتر از کل بودجه امنیت اجتماعی (به استثنای بهداشت و درمان) کمتر از $1 تریلیون.

برای روشن شدن همه $16.3 تریلیون شده اند که هزینه های اضافی. ساندرز معتقد است که مقدار خواهد بود افست پایان دادن به یارانه های سوخت های فسیلی کاهش هزینه های نظامی در حمل و نقل نفت, حفاظت, فروش انرژی توسط دولت جدید متعلق به آب و برق و صرفه جویی در پرداخت های رفاهی فعال با 20 میلیون شغل جدید ایجاد می شود.

اما می تواند اقتصاد ایالات متحده ایستاده می گویند هزینه های اضافی در حدود $1 تریلیون دلار در سال به decarbonize?

اشتباه بسیاری از مفسران را به درخواست اغلب despairingly “از کجا می خواهد پول از آمده است؟” در واقع از آنجایی که رئیس جمهور نیکسون در زمان ایالات متحده خاموش آخرین باقی مانده از استاندارد طلا در سال 1971 دلار آمریکا بوده است “فیات” پول—پول از هیچ چیز آفریده شده. ایالات متحده به طور منظم ایجاد پول از چیزی که آن را می پردازد حق عضویت خود را و آن را حل و آن را به عقب به چیزی که آن را جمع آوری مالیات خود را. و این که در آن زمان COVID-19 محرک کردم پول از—فدرال رزرو شد, آموزش های کنگره برای ضربه زدن به کلید “دیجیتال دلار” به وجود.

مانند دیگر monetarily کشورهای مستقل مانند نیوزیلند و بریتانیا و استرالیا و آمریکا می توانید به عنوان پول زیادی به عنوان آن را دوست دارد و هرگز نمی تواند اجرا شود.

سوال واقعی به عنوان معقول اقتصاددانان مانند Randall Wray, استفانی Kelton و توماس alberto allen تشخیص است: “آیا این هزینه های تورمی بود?” اگر سبز قرارداد جدید نیاز به تزریق پول نقد معادل 5 تا 6 درصد از تولید ناخالص داخلی به اقتصاد هر سال که نمی خواهد پول بیشتری تعقیب سهام همان کالا و خدمات و در نتیجه سوق دادن قیمت ؟

ساندرز’ سبز قرارداد جدید تا به حال دو ساخته شده است در راه برای جلوگیری از این نتیجه. یکی بود به قرار دادن کالا و خدمات بیشتری به اقتصاد—چیزهایی مانند پانل های خورشیدی, توربین های بادی و هر چیز دیگری کار خود را-تضمین کارکنان ساخته شده—به طوری که وجود خواهد داشت بیشتر کالا و خدمات است که پول اضافی به تعقیب.

دوم این است که برای کشیدن پول از اقتصاد از طریق افزایش مالیات و فروش اوراق قرضه سبز. این سعی شده است قبل از آن کار می کرد. آن جان مینارد کینز ” راه حلی برای تامین مالی ایالات متحده و بریتانیا جنگ جهانی دوم تلاش. در 1943-45 ایالات متحده فدرال هزینه های رفت و به عنوان بالا که 45 درصد از تولید ناخالص داخلی است, اما نرخ تورم به طور متوسط تنها 5 درصد به خاطر پول بود چیتی را از طریق جنگ اوراق قرضه و نرخ نهایی مالیات.

فدرال هزینه شد 20 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2018 و ساندرز سبز جدید مقابله خواهد بالا بردن آن را به 25.7 درصد است. ما محاسبه حاشیه ای است که نرخ مالیات بر درآمد بالا نیاز به افزایش برای جبران این اما احتمالا نه به عنوان بالا به عنوان سطوح آمریکایی ها تحمل در 1950s و 1960s.

این است که در آن دوم عملی ابزار در می آید: نگه داشتن این افراد در هیئت مدیره. سبز جدید مقابله اجتناب جمهور فرانسه پاکسازی اشتباه از کاهش مالیات بر ثروتمندان را افزایش بنزین مالیاتی که جریمه دستمزد پایین کارگران و ارسال آنها را به خیابان ها در اعتراض. به جای آن بسیار ماهرانه پاداش پایین پرداخت می شود و به حاشیه رانده شده در پشت سر هم با انتقال آن از فسیلی به انرژی های تجدید پذیر. آن تعبیه شده است راه حل آب و هوا در ضد نابرابری دستور کار است. این شامل ایجاد بالا پرداخت اتحادیه مشاغل برای کارگران بیکار از سوخت های فسیلی در صنایع عایق خانه ارائه مناسب خانواده و پزشکی ترک و کار برای زنان در جدید سبز صنایع. با COVID-19 ناشی از بیکاری رو به افزایش در سریع ترین نرخ از حداقل سال 2008 سقوط این سیاست در حال حاضر ضروری تر از همیشه قبل از.

افزایش نرخ مالیات حاشیه ای در بالاترین درآمد را بیشتر عملی اثر است. درآمد بالا همراه با فوق العاده بالا ردپای کربن و تحقیقات اخیر نشان می دهد که انتشار کربن قطره به نابرابری را کاهش می دهد. این superwealthy اغلب با استفاده از خود را بیش از حد ثروت به مانع قانونی و محدودیت های قانونی در استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای و سیاست آب و هوا. تضعیف این کنترل هوشمند راه برای نگه داشتن یک انرژی پاک در آینده زنده است.

بیشتر از لحاظ اقتصادی برابر جامعه خواهد بنابراین هر دو عملی و حمایت سیاسی برای سال های سال اجرای سبز جدید مقابله و نظرسنجی های اخیر نشان می دهد از حمایت قابل توجهی برای یک مالیات بر ثروت و مالیات مترقی رژیم سراسر, حزب, خطوط.

سبز قرارداد جدید ارائه می دهد به موقع چارچوب برای آینده محرک های مالی. تحقیقات ما نشان می دهد وجود دارد مالی فضایی. آنچه در حال حاضر مورد نیاز است سیاسی خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im