جهانی خر بحران–بله واقعا

از دست دادن زندگی حیوانات در حال ویرانی استرالیا آتش سوزی در حال حاضر تخمین زده می شود که تا رسیدن به یک میلیارد و میر است به درستی garnering گسترده پوشش خبری. کاریزماتیک گونه مانند koalas و کانگوروها در حال درد و رنج وحشتناکی در این فاجعه طبیعی, گرفتن ما توجه و همدلی است. اما در دیگر نقاط جهان وجود دارد یک انسان ساخته شده فاجعه در ابعاد جهانی موثر بر گونه های دیگر یکی از ما به ندرت به آن توجه فراهم یاد کوآلا و کانگورو: ساده خر.

الاغ امروز به موضوع تکان دهنده بیماری های غیر قانونی, ضبط, درمان غیر انسانی و کشتار جمعی در بسیاری از کشورهای آفریقایی و در جاهای دیگر مانند برزیل و پاکستان به منظور خدمت به انفجار مطالبات از طب سنتی چینی در بازار.

خر پوست هستند ارزش خود را برای ژلاتین یک ماده کلیدی در ejiao, سنتی طب چینی اعتقاد بر این برای درمان بیماری هایی مانند کم خونی و بی خوابی و مسائل باروری.

اما چین را خود سهام از الاغ سقوط 76 درصد از سال 1992 و آن عرضه سالانه حدود 1.8 میلیون خر نمی تواند به اندازه کافی تولید پوسته برای صعودی بازار که در حال حاضر خواسته های حداقل چهار میلیون نفر در سال است. در واقع اگر سرعت فعلی همچنان بیش از نیمی از جهان را در الاغ را باید ذبح شود در پنج سال آینده به خوراک تقاضای چین برای ejiao.

کمک به مشکل جهانی خر تجارت تنها آزادانه تنظیم شده است. یک گزارش در ماه نوامبر سال 2019 توسط Donkey Sanctuary مرتبط با تجارت جنایی شبکه های رفاه حیوانات سوء استفاده, افزایش بین المللی تهدید امنیت زیستی مانند گسترش anthrax زیست محیطی آلودگی های غیر قابل تنظیم از آزادسازی میلیون ها نفر از خر لاشه و اثرات مخربی بر خانواده های روستایی که خود را الاغ به سرقت رفته است.

این اثرات به خصوص شدید در آفریقا که در آن هر دو قانونی و غیر قانونی در تجارت خر پوسته عمل در کشورهای مختلف. در بوتسوانا برای مثال خر اعداد را کاهش 39 درصد در سال گذشته ده سال. اخیرا بسیاری از کشورها مانند زیمبابوه زامبیا و تانزانیا را آغاز کرده اند برای مبارزه با ممنوعیت کشتار الاغ و یا صادرات پنهان می کند اما اجرای فاقد آن است و تجارت همچنان ادامه دارد. علاوه بر گسترده غیر قانونی شکار غیر قانونی همچنان ادامه دارد و در بسیاری از جاها. خر پنهان هستند و فقط بیش از حد با ارزش است.

در بخش های فقیرتر جهان که در آن 500 میلیون نفر بستگی خر سالم کار خر می تواند کلیدی برای یک خانواده بقای اقتصادی و حیاتی برای حمل و نقل کودکان به مدرسه و یا برای مشارکت زنان در بازار اقتصاد. در واقع زمانی که یک خر به سرقت رفته است آن است که زنانی که به احتمال زیاد برای گرفتن خر کار از نظر جسمی تخلیه آب و هیزم برای خانواده است. دور از شاعرانه صحنه از آخور این زندگی برای مردم و خر اغلب پر از سختی و نامشخص آتی.

و زندگی خر در پوست تجارت هستند بدبخت و اغلب کابوسی. شلوغ به کامیون ها و رانده شده برای روز بدون غذا و آب می رسند مرده در کشتارگاه و یا با استخوان های شکسته و زخم های باز. از آنجا که هیچ کدام از این بر ارزش پوست کمی توجه به رفاه خود را; فاحش قتل مانند بودن bludgeoned با چکش مشخص شده است. انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا و جهان دامپزشکی ارتباط هر دو به تازگی محکوم تجارت.

همه این ممکن است احساس مانند یک دور مشکل برای بسیاری از آمریکایی ها اما ایالات متحده سومین وارد کننده ejiao از سرزمین اصلی چین پس از هنگ کنگ و ژاپن است. با توجه به این که آمریکایی ها باید در عمل است. یک راه برای کمک به کمک به معتبر بین المللی سازمان های غیر انتفاعی که در حال مبارزه مانند خر محراب و بروک پایه و اساس است. کار با دولت های محلی و جوامع در آفریقا این سازمان های غیر انتفاعی در حال کمک به ساکنان محلی تصور راه حل های مانند طراحی corrals که حفاظت از خود را خر از آدم ربایی است.

آنها همچنین همکاری با چین همکاری های بین المللی کمیته برای رفاه حیوانات به بهبود دانش از خر رفاه. و محکومیت جهانی تجارت می تواند بر تولید بیش از حد. شرکت های چینی باید شروع به کاوش جایگزین مانند تلفن همراه تولید خر کلاژن در آزمایشگاه که ممکن است در آینده ارائه راه حل.

الاغ ممکن است به عنوان کاریزماتیک به عنوان koalas و کانگوروها. اما مانند کسانی که حیوانات درد و رنج در آتش سوزی, آنها بیش از حد نیاز به اقدام جدی و در سراسر جهان آگاهی از وضعیت اسفبار خود. به عنوان یک راننده کلیدی تجارت جهانی در ejiao, مصرف کنندگان آمریکایی باید مسئولیت برای آموزش خود و دیگران در مورد این بحران و برای کار به آن آدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im